מכבי נתניה

גירסה מלאה: קהל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.

לואיס מריןןןןן

לפי מה שראיתי גם בעליון וגם בתחתון היה בסביבות 5700 אוהדי נתניה ועוד 700 אוהדי פתח תקווה אם מישהו כאן יוכל להביא נתון רשמי אשמח לדעת , עכשיו נעבור לגד מנבא השחורות ששוב יצא טמבל טען שיגיעו 2500 תגיד אתה על כדורים ? כאילו מה עבר עליך שרשמת 2500? הכמות הכי נמוכה שהבאנו העונה זה 2800 אז במשחק עונה יבואו פחות? זה רק מראה איזה פוטנציאל יש לקהל שלנו , לגבי רכש לעונה הבאה אפשר לנסות להביא שחקנים לא יקרים במיוחד כמו עגייב מבני יהודה עהאד עזאם מהפועל חיפה קוראץ החלוץ של הפועל חיפה עוז ראלי מבני יהודה זה שחקנים איכותיים שישדרגו את נתניה, דבר אחרון לגבי שיווק אני לא יודע אם עושים את זה או לא אבל חייבים ללכת לבתי ספר כל פעם בית ספר אחר ולתת לילדים שם כרטיס לכל ילד ולהורה שלו ככה נגדיל את כמות הקהל שלנו לחלק פלייארים
(11-Jan-2014 21:31)לואיס מריןןןןן כתב: [ -> ]לפי מה שראיתי גם בעליון וגם בתחתון היה בסביבות 5700 אוהדי נתניה ועוד 700 אוהדי פתח תקווה אם מישהו כאן יוכל להביא נתון רשמי אשמח לדעת , עכשיו נעבור לגד מנבא השחורות ששוב יצא טמבל טען שיגיעו 2500 תגיד אתה על כדורים ? כאילו מה עבר עליך שרשמת 2500? הכמות הכי נמוכה שהבאנו העונה זה 2800 אז במשחק עונה יבואו פחות? זה רק מראה איזה פוטנציאל יש לקהל שלנו , לגבי רכש לעונה הבאה אפשר לנסות להביא שחקנים לא יקרים במיוחד כמו עגייב מבני יהודה עהאד עזאם מהפועל חיפה קוראץ החלוץ של הפועל חיפה עוז ראלי מבני יהודה זה שחקנים איכותיים שישדרגו את נתניה, דבר אחרון לגבי שיווק אני לא יודע אם עושים את זה או לא אבל חייבים ללכת לבתי ספר כל פעם בית ספר אחר ולתת לילדים שם כרטיס לכל ילד ולהורה שלו ככה נגדיל את כמות הקהל שלנו לחלק פלייארים

כמה שאלות לי

נראה לך שבני יהודה ישחררו את עגייב השחקן הכי טוב שלהם (שכבש היום שער)?
נראה לך שהפועל חיפה ישחררו שחקן שמכבי נתניה רצו כבר בעונה שעברה והפועל חיפה לא הסכימו לשחרר?
להזכירך בליגה לאומית מותר 3 זרים ( מה שאומר שקוראץ לא בא בחשבון)
נראה לך שבני יהודה ישחררו את עוז ראלי שעד כמה שידוע לי כבר חתום במכבי ת"א בעונה הבאה?

לואיס מריןןןןן

אם בני יהודה יורדת ליגה דבר שיכול לקרות הם ימכרו אותי בכל מחיר אם כל הכבוד לא ביקשנו שחקני הרכב נבחרת ואפילו לא ספסל אם גם את זה לא יביאו זה ביזיון ,משהו שלא קשור באר שבע השנואה על רוב האוהדים שלנו לא מפסיקה לנצח השנה הכל הולך להם באסה
גם אני אשמח לנתון רשמי של מספר הצופים שהגיעו אתמול וכמה אנחנו הבאנו מתוכם
Reference URL's