מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהולעידוד שכתב אוהד לויטה ממש עכשיו.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
[תמונה: u8azy4aq.jpg]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
יש הפסדים שמחלישים ויש הפסדים שמחזקים במקרה הזה מדובר בהפסד מצויין וטוב שקרה דווקא אחרי מחצית אולי הטובה מכולן העונה !!
המבחן האמיתי הוא איך נסתדר עכשיו 2 משחקים בלי ערן לוי...
ומה יהיו ההשלכות של בית הדין אבל האמת עם קהל כזה וסגל כזה אני ממש לא מודאג !!!
אוהד לויטה - השוער מספר 1!

חבל שדווקא טעות שלו היא זו שהעניקה להפועל פתח תקווה את הנצחון, אבל אני קונה טעות שוער כל 18 מחזורים בלי לחשוב פעמיים.
אוהד לויטה הוא בדיוק מסוג השחקנים שאם הנהלת הקבוצה רוצה להפוך את מכבי נתניה לשם דבר בכדורגל הישראלי, היא צריכה לשמור אצלה בכל מחיר. הוא נכס מקצועי והוא התחבר לקהל בטירוף.
(10-Jan-2014 22:44)דוד חטב כתב: [ -> ]יש הפסדים שמחלישים ויש הפסדים שמחזקים במקרה הזה מדובר בהפסד מצויין וטוב שקרה דווקא אחרי מחצית אולי הטובה מכולן העונה !!

איזה סגל בדיוק ... ? מלבד לויטה שאין מה לעשות גם הוא רק בנאדם, וכבר הביא מספיק נק, אנחנו קבוצה של קריזיונר אחד. כל השאר נגרים.
אולי עכשיו יזוז משהו אנחנו כבר ב10 לינואר ושום רכש לא נראה באופק.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
וואו, ממש ניסוח מקורי, הא?
(10-Jan-2014 23:06)טל.מ כתב: [ -> ]
(10-Jan-2014 22:44)דוד חטב כתב: [ -> ]יש הפסדים שמחלישים ויש הפסדים שמחזקים במקרה הזה מדובר בהפסד מצויין וטוב שקרה דווקא אחרי מחצית אולי הטובה מכולן העונה !!

איזה סגל בדיוק ... ? מלבד לויטה שאין מה לעשות גם הוא רק בנאדם, וכבר הביא מספיק נק, אנחנו קבוצה של קריזיונר אחד. כל השאר נגרים.

קשקשן, לא קוראים לך משה פרימו במקרה?
היום גם יש לך טענות על הכדורגל במחצית הראשונה?
לטעון שאנחנו "קבוצה של קריזיונר אחד" זה שטות של אדם שאין לו מושג!
אני בניגוד אליך לא מסתתר מאחורי כינויים . ואתה כל כך חסר מושג שהשיחה איתך מיותרת. אבל בכל זאת ככה בשביל הקטנה, איך שנראית במחצית השניה זה מה שאתה שווה בלי ערן לוי. ואם אתה לא מבין את זה לך לחבר שלך עטר שיסביר לך..
(11-Jan-2014 0:04)טל.מ כתב: [ -> ]אני בניגוד אליך לא מסתתר מאחורי כינויים . ואתה כל כך חסר מושג שהשיחה איתך מיותרת. אבל בכל זאת ככה בשביל הקטנה, איך שנראית במחצית השניה זה מה שאתה שווה בלי ערן לוי. ואם אתה לא מבין את זה לך לחבר שלך עטר שיסביר לך..

אין לך מושג!!!
(11-Jan-2014 0:08)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(11-Jan-2014 0:04)טל.מ כתב: [ -> ]אני בניגוד אליך לא מסתתר מאחורי כינויים . ואתה כל כך חסר מושג שהשיחה איתך מיותרת. אבל בכל זאת ככה בשביל הקטנה, איך שנראית במחצית השניה זה מה שאתה שווה בלי ערן לוי. ואם אתה לא מבין את זה לך לחבר שלך עטר שיסביר לך..

אין לך מושג!!!

טוב.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's