מכבי נתניה

גירסה מלאה: 2 בעיות מרכזיות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
לאחת קוראים ערן לוי. השחקן הכי טוב בקבוצה , אולי בעצם היחיד שאפשר לקרוא לו שחקן, כל כל הרבה תלוי בו ומשחק שני שהוא מחרב עם אדומים טפשיים.
חייבים להביא מישהו נוסף לקבוצה , אנחנו יותר מידי תלויים בו ולצערי הפיוז שלו משוחרר מידי.

לבעיה השניה קוראים יוסי מזרחי.
יוסי מזרחי במו ידיו מסר את המשחק לפ״ת . אנחנו ב10 שחקנים, השחקן היחידי שנותר על המגרש שיכול להחזיק בכדור הוא שלו מנשה. מה עושה הגאון ? מכניס את שק תפוחי האדמה אקסברד למגרש ומוריד את שריקי לעמדה של שלו, ומחליף את אותו שריקי אחכ בקיודה. פתאום ב10 שחקנים עברנו לשחק עם שני חלוצים.. רק מי ימסור להם ? פרץ? צלישר ? רול ..?כולם עם אפס שליטה בכדור . ואחכ לקינוח בדקה ה87 הוא מוציא את רול אחד הלוחמים היחידים שנשארו ומכניס את אברג׳יל .. עוד שחקן התקפי. מה עם לחזק את ההגנה ? אנחנו ב10 שחקנים ראבאק ..
מה קיבלנו - חולית הגנה חולית התקפה וכלום באמצע... מאמן גדול.
אם יש משהו שמטריד אותי זה מה יקרה אם נצליח לא לחרב את העליה ויוסי מזרחי ימשיך איתנו עוד שנה..
(10-Jan-2014 20:23)טל.מ כתב: [ -> ]לאחת קוראים ערן לוי. השחקן הכי טוב בקבוצה , אולי בעצם היחיד שאפשר לקרוא לו שחקן, כל כל הרבה תלוי בו ומשחק שני שהוא מחרב עם אדומים טפשיים.
חייבים להביא מישהו נוסף לקבוצה , אנחנו יותר מידי תלויים בו ולצערי הפיוז שלו משוחרר מידי.

לבעיה השניה קוראים יוסי מזרחי.
יוסי מזרחי במו ידיו מסר את המשחק לפ״ת . אנחנו ב10 שחקנים, השחקן היחידי שנותר על המגרש שיכול להחזיק בכדור הוא שלו מנשה. מה עושה הגאון ? מכניס את שק תפוחי האדמה אקסברד למגרש ומוריד את שריקי לעמדה של שלו, ומחליף את אותו שריקי אחכ בקיודה. פתאום ב10 שחקנים עברנו לשחק עם שני חלוצים.. רק מי ימסור להם ? פרץ? צלישר ? רול ..?כולם עם אפס שליטה בכדור . ואחכ לקינוח בדקה ה87 הוא מוציא את רול אחד הלוחמים היחידים שנשארו ומכניס את אברג׳יל .. עוד שחקן התקפי. מה עם לחזק את ההגנה ? אנחנו ב10 שחקנים ראבאק ..
מה קיבלנו - חולית הגנה חולית התקפה וכלום באמצע... מאמן גדול.
אם יש משהו שמטריד אותי זה מה יקרה אם נצליח לא לחרב את העליה ויוסי מזרחי ימשיך איתנו עוד שנה..
החילוף שהוא היה צריך לעשות זה סופר בחוץ עומר פרץ נכנס לעמדה שלו ואברג'ל למרכז
מתחילת העונה אני כותב , יוסי מזרחי מבצע חילופים הזויים.
ויותר גרוע הרכבים גרועים, מי שנותן לסופר לשחק בקבוצה צריך לראות רופא דחוף!!!
פרץ לא יכול לשחק מגן שמאלי. אם אמשיך את הכיוון שלך אז מקסימום סופר החוצה טופי שמאלה ופרץ ימינה. החיסרון של קובי חסן ניכר , מישהו יודע מתי הוא חוזר ? בכל מקרה נתניה חייבת חיזוק בקישור.
(10-Jan-2014 20:34)טל.מ כתב: [ -> ]פרץ לא יכול לשחק מגן שמאלי. אם אמשיך את הכיוון שלך אז מקסימום סופר החוצה טופי שמאלה ופרץ ימינה. החיסרון של קובי חסן ניכר , מישהו יודע מתי הוא חוזר ? בכל מקרה נתניה חייבת חיזוק בקישור.

ברגע שהוא עבר לשחק עם שני חלוצים זה היה ברור שנפסיד תמשחק

וגם שהחילופים שלו היו מאוחרים מידי לטעמי
זה הזמן לפנות ליבנה בדחיפות ולהעביר אלינו את מאור פרץ שיכול לשחק בצד שמאל עד שערן יחזור ואחכ יוכל לחזור ולהיות מגן שמאלי מדובר בשחקן מעולה שיוכל להמשיך איתנו גם בליגת העל ולא כמו סופר שחבל על כל דקה שהוא על המגרש ןאני לא מדבר על הדקה ה92 היום זה יכול לקרות לכל אחד.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
שוב לא מסכים איתכם מזרחי לא טעה היום בכלום ניהל את המשחק יפה מאד !!!
זה שהפסדנו זה היה במקרה ...
הוא לקח סיכון כשהכניס חלוץ שני והראש שלו אמר תיקו לא יהיה פה ולכן הלך על כל הקופה ...
לא בטוח שרובכם היה מדבר אחרת אילו היה מכניס שחקני הגנה כמו ויקי כחלון , ירין חסן במקום קאיודה ואקסברד ...
(10-Jan-2014 22:59)דוד חטב כתב: [ -> ]שוב לא מסכים איתכם מזרחי לא טעה היום בכלום ניהל את המשחק יפה מאד !!!
זה שהפסדנו זה היה במקרה ...
הוא לקח סיכון כשהכניס חלוץ שני והראש שלו אמר תיקו לא יהיה פה ולכן הלך על כל הקופה ...
לא בטוח שרובכם היה מדבר אחרת אילו היה מכניס שחקני הגנה כמו ויקי כחלון , ירין חסן במקום קאיודה ואקסברד ...

חילופים מצוינים, רק שלו היה חייב להשאר- לתת פס לגול, להרים קרנות ומצבים נייחים( אני בטוח שראית שהיינו זקוקים לזה)

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
החילופים אולי היו שגויים במקצת (מנקודת המבט שלי), אבל אי אפשר שלא להחמיא ליוסי מזרחי על קו המחשבה הכללי שלו. בנחיתות מספרית הוא הכניס רק שחקני התקפה ורצה לקחת את כל הקופה. אחלה יוסי מזרחי שבעולם.
מישהו חייב לצאת וכשהאחרים(שריקי, רול, פרץ) רצים ללא הפסקה אז דווקא כשמשחקים ב-10 שחקנים מי שרץ פחות במקרה הזה שליו ויוסי לא טעה ...בכל מקרה זו דעתי
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's