מכבי נתניה

גירסה מלאה: 5 כרטיסים צהובים ו2 כרטיסים אדומים ב18 משחקים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אין מה לומר, ערן לוי - מנהיג אמיתי.
שופט בן אלף,הוציא אדום שלא היה ולא נברא
(10-Jan-2014 19:57)ranelbaz כתב: [ -> ]שופט בן אלף,הוציא אדום שלא היה ולא נברא

איך לא היה ..? דרך לו על הפרצוף או החזה .. וזה היה בכוונה מוחלטת.
ערן לוי זה מליכוד 22

הוא לעיתים קרובות מעצבן ומקבל החלטות תמוהות ומשאיר את הקבוצה ב 10 שחקנים ברגעים קריטיים.

מצד שני בלעדיו אין כלום , כולם פוחדים כולם בורחים מהכדור ואין אמונה וחתירה לניצחון, גם שמשחקים 3 חלוצים.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

עשה לו מסז נעליים בבטן, ראו זאת בברור בתמונה שהציג צלם עיתונות ביציע. זה לא אדום רגיל זה אדום כהה. אין מה לעשות לערן לוי יש iq של תרנגול שחוט, נפל כמו טמבל למלכודת שקופה שהכין לו ניסן יחזקאל. כולם יודעים שלנעל יש פיוז קצר ולכן התנפלו עליו מהדקה הראשונה וזה היה עניין של זמן עד שהנעל יגיב
לא מצליח להבין אותו אנחנו מובילים 12 בטבלה משחק ביתי מולנו קבוצה פח זבל שעארבה היו יותר טובים מהם ואיזה לחץ איזה עצבים לא מצליח להבין את ערן לוי אבל גם העצבים שמשדר יוסי מהספסל במקום להרגיע אותו לא תורמים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
לא היה אדום , אקסלסי ידוע בתור פרובוקטור גדול וחיפש את האימות עם לוי, ושניהם דחפו רגליים אחד לשני אבל הוא ידע לסיים את ההצגה והשופט אכל את זה.
היום ראינו בברור בלי ערן לוי אין קבוצה.
הארוע היה מטר מהשופט הרביעי והוא זה שסימן לברגר אדום אני מניח שבלי זה הוא היה נותן צהוב בלבד.

האדום היה מוצדק לחלוטין.
השופט עשה את המוטל עליו.

חברים,מה אני יכול לומר..
היה משחק טוב. שאפו על הקהל.

הלוואי ושתי המועדונים האלה יעלו ליגה.

ועכשיו הרשו לי לחגוג את הניצחון הענק 2-0

פ"ת של הפועל - כי הרוב קובע !

שבת שלום אנשים !
טוב עכשיו בי תחזור לפורום של הקבוצה הכי חלשה ששיחקה אצלנו השנה וגם בשביל מה לכם את הצרה הזאת ליגת העל אתם ממש לא מתאימים ואיפה אתם ואיפה מכבי פ"ת.

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's