מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוהדי נתניה היקרים כנסו בבקשה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
יום שישי נרצח נער בן 16 בפ"ת ששמו נאור אטיאס ז"ל.
הנער הזה הוא חבר שלי,חבר שאהב לצחוק,לחייך ואראה תמיד אהבה.
פשוט לא היה מגיע לו המוות האכזר הזה.

אני כרגע מנסה ליצור קשר עם הנהלת הפועל בנושא.

אשמח אם תרימו את הכפפה ותנסו לתמוך בדקת דומיה לזכרו של נאור אטיאס ז"ל במשחק שהתקיים נגדכם מחר.

הספקתי לעבור על כמה וכמה הודעות ונדהמתי לרעה מכמה וכמה אוהדים נתנייתים שמגיבים בצורה לא מכובדת. חברה! כולנו בני אדם !

אני קורא לכל אוהדי נתניה השפויים נא לנסות ולעשות כמיטב יכולתם למען דקת דומייה זו. אני מניח שאתם יודעים כמה זה חשוב לי.

אני מאחל לנתניה הצלחה רבה במשחק !
ושהטובה ביותר תנצח !
כמובן לזכור,לא להגרר לסיטואציות לא נעימות של מכות במשחק.
למשחק זה אגיע,ולצערי,לאחרונה "זכיתי" לראות לא מעט משטרות ואמבולנסים,לא ארצה לשחזר את אותה ההרגשה.

יום נעים ושליו לכולם !
אוהד הפועל פ"ת.
(09-Jan-2014 16:00)הפועל פ"ת כתב: [ -> ]יום שישי נרצח נער בן 16 בפ"ת ששמו נאור אטיאס ז"ל.
הנער הזה הוא חבר שלי,חבר שאהב לצחוק,לחייך ואראה תמיד אהבה.
פשוט לא היה מגיע לו המוות האכזר הזה.

אני כרגע מנסה ליצור קשר עם הנהלת הפועל בנושא.

אשמח אם תרימו את הכפפה ותנסו לתמוך בדקת דומיה לזכרו של נאור אטיאס ז"ל במשחק שהתקיים נגדכם מחר.

הספקתי לעבור על כמה וכמה הודעות ונדהמתי לרעה מכמה וכמה אוהדים נתנייתים שמגיבים בצורה לא מכובדת. חברה! כולנו בני אדם !

אני קורא לכל אוהדי נתניה השפויים נא לנסות ולעשות כמיטב יכולתם למען דקת דומייה זו. אני מניח שאתם יודעים כמה זה חשוב לי.

אני מאחל לנתניה הצלחה רבה במשחק !
ושהטובה ביותר תנצח !
כמובן לזכור,לא להגרר לסיטואציות לא נעימות של מכות במשחק.
למשחק זה אגיע,ולצערי,לאחרונה "זכיתי" לראות לא מעט משטרות ואמבולנסים,לא ארצה לשחזר את אותה ההרגשה.

יום נעים ושליו לכולם !
אוהד הפועל פ"ת.

אני מקווה שהחברה של הארמי ירימו את הכפפה ובמידה ויגיבו לפוסט הזה אנשים שכל מה שיהיה להם להגיב זה בקללות אז עדיף שלא יגיבו

Sent from my iPhone using Tapatalk
ראשית כל אני משתתף בצערך.
לגופו של עניין, תדייק קודם כל במה שאתה רושם, יש פה בפורום אדם אחד שהגיב בצורה לא מכובדת. אותו אדם מגיב בצורה לא מכובדת באופן שיטתי ומייצג רק את עצמו.
אני מקווה שברור לך שהיענות לבקשה כמו שלך, תפתח פתח לכל אוהד שחס וחלילה יקרה לו מקרה מצער, לפנות להנהלת המועדון ולבקש דקת דומיה לאדם שקרוב אליו, הרי אין לזה סוף.
דקות דומיה במשחקי כדורגל צריכים להיות לשחקני כדורגל, מאמנים, חברי הנהלה, אוהדים שקשורים לקבוצה ונפטרו, אנשי ספורט ומפורסמים שלגביהם החליטה ההתאחדות על דקת דומיה בכל המגרשים.
אני מניח שאותו בחור שנרצח היה אוהד של הפועל פ"ת, אז מותר לשאול כיצד הקבוצה שלך מתכוונת להנציח אותו אם בכלל מחר?
האם אוהד קבוצה נחשב לסוג ב'?
אוהד קבוצה הוא לא קשור לקבוצה?

על השאלה שלך אני כבר עניתי.
אני כרגע מנסה ליצור קשר עם הנהלת הפועל בנושא ונראה לאן זה יגיע אם בכלל.
המטרה כמובן היא דקה דומייה לזכרו.
(09-Jan-2014 16:32)הפועל פ"ת כתב: [ -> ]האם אוהד קבוצה נחשב לסוג ב'?

אם כבר תבקש דקה של מחיאות כפיים,מספיק שיהיה טמבל אחד ביציע(ויש כזה) ואז הדקה הזו תהפוך לדקת ביזוי...

אין פה עניין של סוג א' ב' ג', כולם בני אדם אבל הוא היה אוהד של הפועל פ"ת, אז תבקש מהנהלת הפועל פ"ת לכבד את זכרו בכך ששחקניה יעלו למחר למשחק עם סרט שחור או שבשבוע הבא שהקבוצה תערוך דקת דומיה במושבה.
עם כל הצער, למועדון כדורגל מכבי נתניה אין קשר לנער אז אין סיבה לאקט שכזה מחר באופן רישמי.
אם ההנהלה של המועדון שלך לא מכבדת/מאזכרת את זכרו אז מה תגיד נתניה?
(09-Jan-2014 16:52)פיליפצוק כתב: [ -> ]

אין פה עניין של סוג א' ב' ג', כולם בני אדם אבל הוא היה אוהד של הפועל פ"ת, אז תבקש מהנהלת הפועל פ"ת לכבד את זכרו בכך ששחקניה יעלו למחר למשחק עם סרט שחור או שבשבוע הבא שהקבוצה תערוך דקת דומיה במושבה.
עם כל הצער, למועדון כדורגל מכבי נתניה אין קשר לנער אז אין סיבה לאקט שכזה מחר באופן רישמי.

פיליפצ'וק היקר,

לא יודע מה מצבך האישי (רווק/נשוי/נשוי+/גרוש/אלמן), לי יש ילד בן 15.
לחשוב שילד בערך בגילו הולך לבלות בסוף שבוע ומשום מקום מסיים את הלילה במכון הפתולוגי באבו כביר עם פתקית עם השם על בוהן הרגל... המשפחה גמורה, החברים הרוסים.

אם למישהו מהסובבים אותו זה יעשה קצת טוב אחרי הזוועה הזאת שנעמוד דקה או נמחה כפיים, אני מוכן לעשות זאת כל שבת לפני שאנחנו שורפים שעה וחצי+הפסקה+תוספת זמן על שטויות (כי בסופו של דבר, כדורגל זה שטויות במיץ עגבניות).

אוהד נתניה, אוהד פ"ת, אוהד סכנין או אוהד פאלרמו, מה כבר ביקשו מאיתנו?
(09-Jan-2014 20:41)אריאל כתב: [ -> ]
(09-Jan-2014 16:52)פיליפצוק כתב: [ -> ]

פיליפצ'וק היקר,

לא יודע מה מצבך האישי (רווק/נשוי/נשוי+/גרוש/אלמן), לי יש ילד בן 15.
לחשוב שילד בערך בגילו הולך לבלות בסוף שבוע ומשום מקום מסיים את הלילה במכון הפתולוגי באבו כביר עם פתקית עם השם על בוהן הרגל... המשפחה גמורה, החברים הרוסים.

אם למישהו מהסובבים אותו זה יעשה קצת טוב אחרי הזוועה הזאת שנעמוד דקה או נמחה כפיים, אני מוכן לעשות זאת כל שבת לפני שאנחנו שורפים שעה וחצי+הפסקה+תוספת זמן על שטויות (כי בסופו של דבר, כדורגל זה שטויות במיץ עגבניות).

אוהד נתניה, אוהד פ"ת, אוהד סכנין או אוהד פאלרמו, מה כבר ביקשו מאיתנו?

מצטער, אני חושב שלא מתאים כל משחק לבוא ולעמוד דקת דומייה. פעם בשביל קרוב משפחה, פעם של חבר, פעם זה מהקבוצה שלי, פעם מהקבוצה היריבה.
איפה הסוף?? אתה לא תוכל להגיד לאחד "לא" ולאחד "כן".
נגיע בסוף למצב שלפני משחק נעמוד כמה דקות לפי רשימה מסודרת.
במקרה דנן, הוא היה אוהד של הפועל פ"ת אז מן הראוי שהקבוצה שהוא אהד תבחר לכבד את זיכרו בדרך בה היא תבחר (או שלא).
אין ויכוח! דקה דומיה לזכרו של נאור לא תעלה פרוטה לאיש.
(09-Jan-2014 23:15)יגאל יהב כתב: [ -> ]אין ויכוח! דקה דומיה לזכרו של נאור לא תעלה פרוטה לאיש.

תצא לרגע מהקופסא שלך ומהקיבעון המחשבתי שאתה שורה בו
אין פה שום קשר לכסף, סימפתיה, אהדה וכו'.
מדובר במשחק כדורגל שאנשים באים בשביל לראות כדורגל.
ברגע שהנהלה נענית לבקשה מסוג זה, היא פותחת פתח לעוד ועוד (לא עלינו כמה שפחות) בקשות מסוג זה.
האם אתה מוכן לשבת בוועדה שתקבע למי לאשר ולמי לא?
האם הבעלים יפנו מזמנם כדי להתעסק בזה לפני כל משחק?
דקות דומיה במשחקי כדורגל נקבעים או ע"י ההתאחדות לכדורגל באופן גורף על כל המשחקים או ע"י המועדון כאשר פוקד אותו אירוע מצער.
המקרה הנדון לא עונה לא על זה ולא על זה ולכן אין זה נכון לאשר את זה.
דרך אגב, ממה שהבנתי גם הפועל פ"ת נכון לעכשיו, לא מתכוונת שום דבר לזיכרו , אז מה אנחנו מלינים?
עמודים: 1 2
Reference URL's