מכבי נתניה

גירסה מלאה: אני במתח נורא...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בתחילת מהדורת החדשות של ערוץ 55 ב-19:00, הם דיווחו על קיום הדיון בועדת המשמעת. התאפקתי לא להתקלח עד 19:30 - סוף התוכנית - בתקווה שהם שוב יתייחסו לזה והנה לא כלום.

המתח הורג אותי...
(08-Jan-2014 21:50)יגאל יהב כתב: [ -> ]בתחילת מהדורת החדשות של ערוץ 55 ב-19:00, הם דיווחו על קיום הדיון בועדת המשמעת. התאפקתי לא להתקלח עד 19:30 - סוף התוכנית - בתקווה שהם שוב יתייחסו לזה והנה לא כלום.

המתח הורג אותי...

בשביל להוריד לך תמתח אז בטוח שנקבל רדיוסים

וקנס השאלה היא האם גם יורידו נקודות
(08-Jan-2014 22:05)זיו פלם כתב: [ -> ]
(08-Jan-2014 21:50)יגאל יהב כתב: [ -> ]בתחילת מהדורת החדשות של ערוץ 55 ב-19:00, הם דיווחו על קיום הדיון בועדת המשמעת. התאפקתי לא להתקלח עד 19:30 - סוף התוכנית - בתקווה שהם שוב יתייחסו לזה והנה לא כלום.

המתח הורג אותי...

קצת נסחפת הייתי אומר.
לדעתי יפעילו את העונש על תנאי+ עוד שניים על תנאי+ קנס כספי כבד
העובדה שהדיון מתארך וטרם התקבלה החלטה מראה שהדברים לא כל כך חד משמעיים כמו שהציג "המשקיף" בדוח המוטה שלו
(08-Jan-2014 22:41)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(08-Jan-2014 22:05)זיו פלם כתב: [ -> ]

המתח הורג אותי...

קצת נסחפת הייתי אומר.
לדעתי יפעילו את העונש על תנאי+ עוד שניים על תנאי+ קנס כספי כבד
העובדה שהדיון מתארך וטרם התקבלה החלטה מראה שהדברים לא כל כך חד משמעיים כמו שהציג "המשקיף" בדוח המוטה שלו

לפי מה שעמית פירסם בפייסוש אז הדיון הסתיים וההחלטה מחר
לדעתי גם מחר לא תהיה החלטה בשל הלוויתו של אבן עזרא
הדרישה של התובע היא מתן עונש של הפחתת נקודות על תנאי לשתי הקבוצות.
הפעלת עונש הרדיוס הקיים על תנאי כנגד נתניה.
מה עם כל סרטי הוידאו שמראים מה היה שם ? מישהו יודע אם הם הוצגו בדיון ?
הפועל אשקלון, הכח ר"ג, מכבי הרצליה, הפועל ירושלים בחוץ!
סיבוב קשה לקבוצות הליגה הלאומית.
ונתניה
null | 20:04 | 08/01/14
נציג אחי: "לא נקבל גזענות". נציג נתניה: "היה שם פוגרום"

הפגנה נתנייתית מול בית הדין
בדיון שנערך הערב (רביעי) ונמשך למעלה משעתיים, מכבי אחי נצרת עמדה לדין בגין התפרעות אוהדים וכן בסעיפים של התפרעות, תגרה ותקיפה בעקבות האירועים האלימים במשחק מול מכבי נתניה, ביום שישי האחרון באיצטדיון בעילוט. הנתנייתים עמדו לדין על קריאות גזעניות, פגיעה על ידי אוהדים והתפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות.

את אחי נצרת ייצגו יו''ר הקבוצה, עו''ד פאיז שרקאווי, שהודה כי אפסנאי של אחי נצרת זרק בקבוק מים לעבר האוהדים, אולם טען שלא היתה יריקה בפניו של ערן לוי מכיוונו של אחד האוהדים. בנוסף טען שרקאווי כי רק אדם אחד זרק אבנים, ואין לדעת אם מדובר באוהד''.

''אוהדי נתניה התנהגו בצורה לא רגילה ולא שכיחה'', הוסיף יו''ר נצרת, ''הם פגעו בכבוד של כל אלו שהיו במגרש והרסו את האיצטדיון. הקבוצה שלנו נגררה לאירוע קשה מאוד, שלא באשמתה. אנחנו קורבן של התנהגות גזענית שחוזרת על עצמה, ואנחנו לא רוצים לסבול את זה יותר. לא יכול להיות שאוהדי נתניה או אחרים יחליטו לקלל את הנביא שלנו. אני לא בא לאיצטדיון כדי לשמוע 'מוות לערבים' או 'מחבל'. הצלקת שהקריאות הגזעניות מותירה בנו היא הרבה יותר קשה מעקירת הכיסאות. אנחנו לא צריכים לקבל עונש, אלא קודם כל צריכים לקבל הגנה. חייבת לצאת מפה אמירה שהתנהגות כזו היא בלתי נסבלת. סגירת האיצטדיון שלנו היא גם ככה עונש''.

את נתניה ייצגו נשיא המועדון, גיל לב, והמנכ''ל רועי דניאל. לב הכחיש כי היו קריאות גזעניות וגידופים, ואם כן, הרי שהן היו מינוריות ולא מצדיקות אישום. עו''ד ניר רשף, תובע ההתאחדות, ציין בנושא: ''מדובר באירוע יוצא דופן, נדיר במגרשינו''.

''בנצרת לא כל כך תמימים'', הגיב לב לדבריו של שרקאווי, ''כשהיו קריאות גזעניות בקרב הקהל של נתניה הודתי בזה בפני בית הדין. לכל אורך המשחק היתה פרובוקציה והתססה מצד הקהל של אחי נצרת, שבאה לידי ביטוי באמצעות הנפת דגלי פלסטין והתנועות האסלאמיות, וקריאות כמו ''אללה אכבר''. המחוות והנפות הדגלים האלה קשות עבור מי שלא בני המגזר, ונקלטות כמו קריאות גזעניות אצל בני המגזר.

''לא היתה שום סיבה לכזו כניסה מאסיבית וכוחנית ליציע'', הוסיף לב, ''לגבי האירועים בסיום המשחק - מה שנעשה באוהדים שלנו זה לא פחות מפוגרום. גם אם היו מתכננים אותו, הוא לא היה מבוצע בצורה כזו מוצלחת. האוהדים שלנו נסגרו בתוך היציע, מטר אבנים הוטח לעברם, מאות אוהדים ירדו לתפוס מחסה בכיוון השירותים, וכשיורדים מאות אנשים לא מן הנמנע שיגרם נזק''.
משקיף המשחק סוהיל דאוד נכח גם הוא בדיון ונתן את גרסתו. נציגי נצרת הציגו תמונות של הנזק בשירותים וביציעים. גם נציג המשטרה, שנכח במשחק, סיפק את גרסתו לאירועים וטען כי היתה התפרעות גדולה שהוא לא ראה הרבה מאוד שנים, מצד שני הקהלים. נציגי מכבי נתניה אף הביאו כעד את אוהד הקבוצה שנפגע מאבן שנזרקה לכיוונו, ואת האפסנאי שסיפר גם הוא על האירועים. מהצד השני העיד אחמד חילו, האחראי על הספורט בעיריית נצרת וחבר הנהלת הקבוצה.

בשלב הסיכומים אמר תובע ההתאחדות, עו''ד ניר רשף: ''אני מבקש להרשיע את הנאשמות בהאשמות שיוחסו להן. מבחינת העונש, לשתי הקבוצות עבר של התפרעות. ההתאחדות רואה בחומרה רבה את המקרה, ולא משנה מי התחיל ולמה התחיל. אין שום הצדקה מבחינת ההתאחדות להתנהגויות כמו שנראו במגרש, מצד הקהלים ומצד בעלי התפקידים של אחי נצרת. נבקש שתהיה ענישה מרתיעה בצורה משמעותית, אני רוצה הפחתת נקודות על תנאי לשתי הקבוצות ואבקש להפעיל את עונשי התנאי שיש לקבוצות בגין ההאשמות שיוחסו להן (לנצרת אין על תנאי).

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מתי הןאשמנו בהתפרעןת חמורה?

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
Reference URL's