מכבי נתניה

גירסה מלאה: גזענות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אני חייב להתחיל בווידוי

כשאני שר את התקוה באירועים משמעותיים, יש לי צמרמורת.
כשהבן שלי סיים יסודי וכולם עלו לבמה עם דגלי כחול לבן, היתהלי צמרמורת.
בכל טקס סיום (גן ילדים, השבעה בטירונות, קבלת תואר או חוג דוקים) אמא שלי רואה בזה "נקמה" בנאצים והוכחה לנצחון הרוח על הרוע.

ולכן, לראשונה בחיי, הגעילה אותי שירת התקוה "הספונטנית" של הקהל אתמול.

היא לא באה ממקום של כבוד, של אהבה, של ציונות.
היא באה ממקום של התרסה וגיזענות. זה היה ביזוי הימנון.
וכשההימנון בא ממקום של להשפיל את האחר, הערבי הלא "יהודי שנפשו הומיה", מה נלין שהם מטריסים חזרה בדגלי אש"ף/פלשתין/חמאס/חיזבאללה?

אנחנו דוחפים אותם ומתלוננים שהם נופלים?

קודם יהא מחננו טהור (טהור בהתנהגותו ולא "טהור" בפרוש אוהדי בית"ר) ואז נבדוק בציציות המיעוט שבתוכנו.

שלא תהיה טעות. זאת מדינה יהודית ובצדק ההימנון הוא הימנון יהודי, למרות אחוז גבוה של אזרחים שווי זכויות שאינם יהודיים, אבל אתמול זה היה מביש
(08-Jan-2014 11:12)אריאל כתב: [ -> ]אני חייב להתחיל בווידוי

בכל טקס סיום (גן ילדים, השבעה בטירונות, קבלת תואר או חוג דוקים) אמא שלי רואה בזה "נקמה" בנאצים והוכחה לנצחון הרוח על הרוע.

היא באה ממקום של הטרסה וגיזענות. זה היה ביזוי הימנון.
וכשההימנון בא ממקום של להשפיל את האחר, הערבי הלא "יהודי שנפשו הומיה", מה נלין שהם מטריסים חזרה בדגלי אש"ף/פלשתין/חמאס/חיזבאללה?

קודם יהא מחננו טהור (טהור בהתנהגותו ולא "טהור" בפרוש אוהדי בית"ר) ואז נבדוק בציציות המיעוט שבתוכנו.

שלא תהיה טעות. זאת מדינה יהודית ובצדק ההימנון הוא הימנון יהודי, למרות אחוז גבוה של אזרחים שווי זכויות שאינם יהודיים, אבל אתמול זה היה מביש

אני גם חושב ששירת ההמנון במשחקי כדורגל היא מיותרת,פרט לגמר גביע או משחקי נבחרת.את מה שהיה אתמול אני יכול להבין(לא בהכרח להסכים) אבל אם זה יהפוך למסורת אז בהחלט זה יהיה ביזוי ההמנון.
זה לא יהפוך למסורת.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
אנחנו הולכים ונהייים יותר ויותר דומים לכורדים מירושלים Sad
(08-Jan-2014 11:12)אריאל כתב: [ -> ]אני חייב להתחיל בווידוי

היא באה ממקום של הטרסה וגיזענות. זה היה ביזוי הימנון.

איתך לגמרי.
(08-Jan-2014 12:47)אליהו הנביא כתב: [ -> ]אריאל אתה פשוט שונא יהודים כל הזמן אתה רק מקטרג על אוהדי נתניה ועל אוהדי ביתר ועל הימין עשה טובה לך ולנו תתאבד יחתיכת כלב פחדן וזבל מסריח אני שונא ערבים ואתה יכול לקפוץ לי

אלימלך זה אתה שהגבת השבוע בוואן ואמרת שאתה בעד ערבים? יבן זונה מסריח מאחל לך שתמות בתאונת דרכים יכלב

חזרת לואיס?
אתה כמו הרפס, עד שבטוחים שנפטרים ממנו הוא חוזר?

יש לך (ולי) בעיה שאתה מקשר בין נבערות, גזענות, שנאת חינם, עיוורון ועילגות עם "ימין"
השמאלנים מצחקקים מאושר לקרוא אותך
(08-Jan-2014 11:41)פיליפצוק כתב: [ -> ]אנחנו הולכים ונהייים יותר ויותר דומים לכורדים מירושלים Sad

יש לך בעיות עם כורדים שאתה רוצה לספר לי עליהן?

אליהו הנביא

בסוף עוד יתברר שיש כאן יותר גזענים ממני
(08-Jan-2014 13:06)אליהו הנביא כתב: [ -> ]בסוף עוד יתברר שיש כאן יותר גזענים ממני

פתגם יהודי
"דרך ארץ קדמה לתורה"

אתה נופל בחלק הראשון שלו.
העתיד שלך בסכנה, כדאי שתתעורר ותנסה לראות מה אתה עושה ואיך אתה מתנהג מהצד. שים את העצבים בצד לכמה דקות.
(08-Jan-2014 13:25)אני gad כתב: [ -> ]
(08-Jan-2014 13:06)אליהו הנביא כתב: [ -> ]בסוף עוד יתברר שיש כאן יותר גזענים ממני

פתגם יהודי
"דרך ארץ קדמה לתורה"

אתה נופל בחלק הראשון שלו.
העתיד שלך בסכנה, כדאי שתתעורר ותנסה לראות מה אתה עושה ואיך אתה מתנהג מהצד. שים את העצבים בצד לכמה דקות.

סביר להניח שאצלו התורה היא יותר מגיה שחורה, עבודת אלילים ופאגניות מאשר יהדות
עמודים: 1 2
Reference URL's