מכבי נתניה

גירסה מלאה: הנוער חוזר לעצמו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
ניצחון 3-0 בחוץ מול ראשל״צ במשחק השלמה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07-Jan-2014 19:59)זיו פלם כתב: [ -> ]ניצחון 3-0 בחוץ מול ראשל״צ במשחק השלמה

עכשיו ממש ראיתי את ידיעתך, ואני חש מיד לאתרי הספורט למיניהם כדי לאמת אותה!
(07-Jan-2014 20:34)יגאל יהב כתב: [ -> ]

נו ו ???
(07-Jan-2014 20:39)טל.מ כתב: [ -> ]
(07-Jan-2014 20:34)יגאל יהב כתב: [ -> ]

נו ו ???

אכן זה כך! נצחון חוץ 0:3 מרשים!
ומדוע נזקקתי לכך? לי, מה לעשות, אין את הקשרים של ידידי הטוב דוד חטב.

הקבוצה, כעת, במקום העשירי, אבל עתה, במצב של המשחקים החסרים, קשה לצפות את הפוטנציאל לתנועה למעלה או למטה כשהטבלה תתיישר.

ואם כבר בענייני קבוצת הנוער עסקינן...

את עמוד הפייסבוק שלי אני מקיים רק בגלל משחקיה. בעמוד זה נמסרות תוצאותיה אונליין.

רק באמצעות עמוד זה מסופקים צרכיי אלו - התעדכנות במצבה של קבוצת הנוער - כראוי. בלעדיו אני סוגר אותו ללא היסוס.
שאפו ענק על החזרה לחיים תמיד טענתי שסגל השחקנים (גם בלי ירין חסן ומנצור ששיחקו אתמול עם הבוגרים) שווה צמרת לדעתי חילופי המאמנים היו ממש מיותרים וצרפתי היה צריך להישאר המאמן ...
בלי שום קשר הרבה מהקרדיט מגיע לבני לם שעם הניסיון ידע להכניס בשחקנים את המוטיביציה לבנות שיטה שמתאימה לסגל השחקנים (4-1-4-1) להחזיר בטחון לשחקנים .
אתמול גם קיבל צ׳אנס ואף כבש גול אלעד בוארון (הנכד של פרג׳י ז״ל) שלא הולבש בתחילת העונה וזה כשלעצמו מחמם את הלב !!!
נקווה להמשך מהנה ורגוע...
"חוזר לעצמו" זה אנדרסטייטמנט.
מדובר כאילו בקבוצה אחרת לגמרי.
(08-Jan-2014 10:39)דוד חטב כתב: [ -> ]שאפו ענק על החזרה לחיים תמיד טענתי שסגל השחקנים (גם בלי ירין חסן ומנצור ששיחקו אתמול עם הבוגרים) שווה צמרת לדעתי חילופי המאמנים היו ממש מיותרים וצרפתי היה צריך להישאר המאמן ...
בלי שום קשר הרבה מהקרדיט מגיע לבני לם שעם הניסיון ידע להכניס בשחקנים את המוטיביציה לבנות שיטה שמתאימה לסגל השחקנים (4-1-4-1) להחזיר בטחון לשחקנים .
אתמול גם קיבל צ׳אנס ואף כבש גול אלעד בוארון (הנכד של פרג׳י ז״ל) שלא הולבש בתחילת העונה וזה כשלעצמו מחמם את הלב !!!
נקווה להמשך מהנה ורגוע...

פרג'י הזכרת לי נשכחות מזכרונות הילדות.
פרגי מסמן את המגרש עם מכונת הסיד כשכל השחקנים כבר מתחממים.
ההוא עם אותה שקית מרשות השידור.
ובכניסה אותי ילד בן שבע שעומד ומבקש ממבוגר"תכניס אותי"כדי שציון ביטון הסדרן "יחליק "אותי בכניסה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

אליהו הנביא

עצוב לשמוע על מותו של אבן עזרא היה ידוע כבעל זיקה למכבי נתניה לא מזמן היה עליו ראיון בספורט חמש והוא אמר את זה בלי קשר לכך היה מהיותר ישרים באיגוד השופטים המושחת תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים
Reference URL's