מכבי נתניה

גירסה מלאה: רק לא להסתבך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
ושוב משחק גביע, ושוב פותחים מול קבוצה מליגה נמוכה, עדיין עם צלקות מהמשחק מול אום אל פאחם.
אין לי ציפיות השנה להגיע לשלבים הגבוהים בגביע, אבל בחייאת.... תעשו את זה קל מחר.
מוכן לא לעלות השנה ליגה, אלא שנה הבאה ולקחת גביע השנה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(07-Jan-2014 13:03)Haziz23 כתב: [ -> ]מוכן לא לעלות השנה ליגה, אלא שנה הבאה ולקחת גביע השנה.

אז זהו שלא!
אז עלית ליגה.. עוד עונה של אמצע טבלה , קרבות השארות, מלחמה על מקום 2-3. משעמם.. רוצים תואר, רוצים עשרים אלף בכיכר בנתניה חוגגים..

(07-Jan-2014 14:17)Haziz23 כתב: [ -> ]אז עלית ליגה.. עוד עונה של אמצע טבלה , קרבות השארות, מלחמה על מקום 2-3. משעמם.. רוצים תואר, רוצים עשרים אלף בכיכר בנתניה חוגגים..

תעלה ליגה ותיקח בשנה הבאה גביע.
חוץ מזה הסבירות שקבוצה מליגה שנייה לוקחת גביע היא פעם ב...
(07-Jan-2014 13:03)Haziz23 כתב: [ -> ]מוכן לא לעלות השנה ליגה, אלא שנה הבאה ולקחת גביע השנה.

זה יפה שאתה מוכן . תחשוב על ההשלכות שמה זה יעשה למועדון אם נשאר עוד שנה בליגה שניה .
אני גם בעד
תואר אחרי 30 שנה זה יותר מעוד עליית ליגה

זאת ועוד
מוכן להישאר בליגה השנייה 15 שנה אם תבטיח לי 10,000 צופים בממוצע למשחקי הבית.
ולחזורלעילוט ולאום אלפאחם ולנס ציונה ....שאני אמשיך? כמה פעמים אתה עוד רוצה להגיע לחורים האלה תסתפק בתואר אלופת הליגה הלאומית לעונת 2013- 14.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
גביע המדינה או עליית ליגה? ברור שגביע המדינה. כדורגל משחקים בשביל לזכות בתארים. אני מוכן כל החיים להיות בליגה השנייה ולקחת את גביע המדינה. 30 שנים שארון התארים שלנו מעלה אבק ונראה כמו ארון קבורה ואנשים מעדיפים משחקים מול מכבי חיפה והפועל תל אביב... אין דבר גדול יותר מזכייה בתואר.
ואחרי חודש הגביע יכנס לארון ואתה תמשיך לקבל אבנים בראש ודגלי חמאס.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's