מכבי נתניה

גירסה מלאה: 36 שנה בלי תואר? אני פורש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
לא אכפתת לי אם אקרא "אוהד הצלחות", אם גם הפעם לא הגיע תואר שזה פשוט היה מוגש לנו על מגש? אני פורש. היה נחמד. יאללה ביי, מעדיף לשרוף את הזמן שלי על משהו יותר מועיל בחיי.
מסכים איתך זה ממש היה ביידים שלנו איך הפסידו את המשחק הזה למה ביצארי לא רצה לבעוט?היה צריך בסוף להוציא שחקן התקפי ולהכניס להגנה שחקן הגנה לשמור על השער ..אבל כשלא מבקיעים סופגים הזדמנות חד פעמית היה 5 על 2 וקבלת החלטות לא נכונה וחבל יכלנו לקחת את זה אם היו מנצלים את המתפרצת כל כך מעצבן עד שהגענו למעמד כזה ובאמת היה הזדמנות פז לקחת אתזה הפעם..מי יודע אם נגיע שוב?כולה להחזיק בכדור לבזבזז זמן זה כל מה שהיה צריך..
עזבו , היו הזדמנויות לגמור את המשחק כמה פעמים ...להגיע 5 מול 2 ובצ'יראי מקבל מסירה ב 16 נכנס לרחבה ומחפש את הגול הוירטואוזי במקום לבעוט ישר !!! לא רוצה לבעוט ? תמסור לצד שמאל שם שחקן שלנו ממתין !!!

כשאתה מכניס גול בדקה הרביעית ואתה שולט 25 דקות ללא עוררין חובה להכניס עוד 1-2 גולים יתמוטט את היריבה , השאר ישאר גרבייג' טיים ואולי תצליח לשים עוד אחד לקינוח !!

אין ברירה נצטרך להתחזק במיוחד בעמדת המגן השמאלי ובעוד חלוץ .
מי שנפתחה אותי לטובה היה מוחמד זבידאת לא ידעתי שיש לו את זה פשוט כל הכבוד

(16-May-2019 3:44)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]לא אכפתת לי אם אקרא "אוהד הצלחות", אם גם הפעם לא הגיע תואר שזה פשוט היה מוגש לנו על מגש? אני פורש. היה נחמד. יאללה ביי, מעדיף לשרוף את הזמן שלי על משהו יותר מועיל בחיי.

אין דבר כזה ראזק , הגענו רק לתחילת הדרך אל תפיל את התקופה הזאת את תחלואי העבר , אנחנו בדרך החדשה רק 3 שנים והן נפלאות , אתה תראה שבדרך הזאת עוד נזכה לגביעים ואליפויות , אפילו גולדהאר לא לקח עם 110 מליון ש"ח ונמני ומזרחי מאמנים ....תן את הזמן להגיע למשהו אמיתי שיחזיק כמה שנים טובות .

מבטיח לך מכבי נתניה לא תהיה הפועל פתח תקווה !!!
כתבתי כאן תגובה בהקשר לכך שאנחנו לוזרים בני לוזרים ושאנחנו גם הולכים להפסיד את הכרטיס לאירופה ושלהחשיב את העונה הזאת להצלחה רק כי פתיחת העונה הייתה גרועה זה לא יותר מלגנוב דעת. משום מה, היא נמחקה.

מכבי נתניה - בעבר זה היה שם דבר, הקבוצה של המדינה. היום? אנחנו הקבוצה הלוזרית של המדינה.

באסה.

לא להאמין שלא יוצאים על כלום ושום דבר מהעונה הזאת... כלום!!!
כצפוי, אבל היי איזו עונה גדולה... פלייאוף עליון, גמר גביע והיי... לא ירדנו ליגה... ישששש!!!!!!!!
מבין אותך מרגיש כמו פשיטת רגל
Reference URL's