מכבי נתניה

גירסה מלאה: דו"ח המשקיף - תהיות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
פותח אשכול חדש, בתקווה שלא יגלוש לפוליטיקה...

באחד הראיונות שנערכו אתמול (נדמה לי שזה היה רועי דניאל ב - 90FM) נאמר שכשהפנו את תשומת ליבו של המבקר, דאוד סוהיל, לאלימות של המבאבטחים כלפי אוהדי נתניה הוא אמר שאינו יכול לכלול בדוח שלו דברים שהוא לא ראה או שמע.

זה מפתיע במיוחד לאור העבודה שע"פ הפרסום ב -one הוא ציין בדוח שלו:
"...אוהדי נתניה צעקו לעבר אוהדי נצרת, ערבים מסרחים ומחבלים - מנהל כוח האבטחה עדכן אותי".
וגם:
"נמסר לי כי משתנות נעקרו, זאת ע"י שוטר שסיפר כי נזרקה מיציע אוהדי נתניה חתיכת אסלה שחלפה לכיוון אוהדי נצרת".

אני תוהה מדוע הוא טרח לציין את הנ"ל, למרות שלא שמע או ראה בעצמו, אלא הסתמך על מה שסיפרו לו.

אגב, אותו דאוד סוהיל היה השופט ששפט אותנו במשחק הירידה בקופסא נגד הרצליה בעונת 94-95.
הותיקים שבינינו שהיו במשחק אולי ייזכרו שלא הייתה אז אף שריקה שהכריעה משחק (שער חוקי שנפסל/שער לא חוקי שאושר, פנדל שלא היה/פנדל שהיה ולא נשרק או הרחקה בעייתית) - אבל היו שם אין ספור שריקות "קטנות" (קרן/חוץ/פאול/אופסייד) הפוכות. רובן ככולן נגד נתניה.
מי שישב אז ביציע יכול היה לתהות אם לאיש יש בעיית ראיה, או שהוא (לכאורה) שתה קצת לפני המשחק, או שאולי הוא הביא איתו אג'נדה (ושריקות) מוכנות מהבית.

עברו כמעט שני עשורים, ונראה ששוב התהיות הנ"ל רלוונטיות...
עודד מכנס אהבתי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
צריך לברר אם המשקיף הערבי דיבר עם אנשי אחי נצרת אחרי המשחק ותיאם איתם דברים.
במשחק הירידה הורחקו לנו 2 שחקנים ולא בטוח ש-2 ההרחקות מוצדקות...
למרות זאת משהו שכן קשור ועליו די צריך לקנא בני דודינו מאוחדים מאיתנו ...
מישהו יכול לדמיין סיטואציה שמשפחתו של סוהיל מסתובבת בצפון בסבבה אם הוא כותב את האמת ???
Reference URL's