מכבי נתניה

גירסה מלאה: מלפפונים בינואר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
פתחתי את הפוסט הזה כדי לרכז את כל נושאי השחקנים בינואר . מי יבוא מי יילך .
התאכזבתי לשמוע שלא רוצים להתחזק בשחקנים ישראלים , שחקנים ישראלים טובים זה סחורה מבוקשת בכל זמן , זאת הדרך לבנות קבוצה לתואר כלשהו .
אסור להסתכל על המקום החמישי כי הוא משקר 2-3 הפסדים יכולים לגרום לנו להיות מתחת לקו האדום .
צריך להתחזק עם מחשבה לעונה הבאה , אם זה שחקן ישראלי אז צריך כשרון צעיר שישתלב לא להביא בן 30 לעונת פרישה .
מה אנחנו יודעים על עזיבת שחקנים כאוהדים ??
קוגבניה , יניב בריק , בורשטיין , הויבך או וארגוץ' , לגבי קוגבניה .ינסו לעשות טרייד עליו , אשדוד , רעננה , הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים , הן קבוצות שיכולות לבוא בחשבון לטרייד .
מרעענה הייתי מנסה לקחת את המגן השמאלי הצעיר ירדן כהן .
מאשדוד את דן ביטון .
הפועל תל אביב הכסף של ברשצקי או הבלם גוטליב .
ירושלים - טל כחילה , יעקב בריהון .

אנחנו כנראה משחררים 4 שחקנים , בינהם כנראה 2 זרים .
בשביל לחזק את הקבוצה צריך קודם כל ישראלים . ואז זרים שיהיו מעל רמת הישראלים או כשרונות עצומים כמו שהיה עם עלי מוחמד ועם לארי קיודה !!!

הבחירות שלי לחיזוק .
מגן שמאלי ירדן כהן או זר ברמה גבוה
בלם טל כחילה ( חלום ) או גוטליב
קשר מתחת לחלוץ דן ביטון או ניב זריהן
פנחס חוזז ( חלום )
לעמדת הזר הנוספת קיצוני מהיר עם שליטה טובה בכדור ועם כשרון מסירה גבוהה ודריבל .
רק תארו לעצמכם , את החיזוק הבא . ירדן כהן , טל כחילה , דן ביטון , פנחס חוזז . לעונה הבאה להתחזק הזרים איפה שצריך ואפשר לרוץ לאליפות !!!
פנחס חוזז ..? היה כדורסלן עבר במדי הפועל תא. התכוונת למתן חוזז.
כן ההוא ממכבי תל אביב כנראה שאני מתבלבל , זה ששיחק בבני יהודה עונה שעברה , שחקן מהיר עם שמאלית ודריבל מטריף
אשר אלון ורעננה רוצים את קוגבניה , אין בעיה תמורת ירדן כהן ועוד שחקן שנתניהו תבחר .
בשום פנים לא לשחרר את הויבך לרעננה , לא שכחתי איך הם העבירו לקריית שמונה את שאכר כשנתניה רצתה אותו .
בכלל רעננה מעולם לא עזרה לנתניה אז לא לחפש לעזור לה .

אני בעד מכירתו של עלי מוחמד לאירופה לא למכבי חיפה גם תמורת 2 מליון יורו .
מקווה שכל הדיבורים על ויקי כחלון זה מהסוכן שלו , אם לבאבידי שווה מליון שקל אז ויקי כחלון שווה מליון יורו . שחקן בית לא מוכרים .
בקשר לבלם זר צרפתי שכביכול מנסים לדחוף לנו ...הוא לא הצליח בשום מקום יותר מעונה אחת זה אומר דרשני , רוצים להביא בלם זר במקום הויבך ? שקודם כל יתאמן חודש מבחן ואז להחליט מי מבין שניהם עדיף .
מוזר שבעמדה הכי חלשה (מגן שמאלי) עדיין לא שומעים כלום.
חוץ מירדן כהן מגן שמאלי אין בשוק הישראלי מגן שמאלי , מה שמדאיג הכי הרבה בענין זה ששוב פעם לא פועלים נכון , אני הייתי מביא גם שחקן זר לכמה שבועות מבחן לפני שמחתימים , יכלו בזמן הזה לזמן כמה זרים להתאמן ולבחון את הרמה ואת ההתאמה לקבוצה ולמאמנים למחיר ולפוטנציאל .
עכשיו אנחנו לא מקום רביעי כמו שדראפיץ' אומר , אולי בנתניה יתחילו להתעורר ויראו שכל הנצחונות האחרונים ירקנו דם בשביל הנקודות האלו ....
שימו לב שם מקבלי ההחלטות
יש את מכבי תל אביב אם חלילה נפסיד גם לאשדוד ויש גם את משחק הגביע ועוד את מכבי חיפה באר שבע ובני יהודה על הראש , כל משחק סופר קשה חוץ מהמשחק נגד אשדוד כביכול , רק תארו לעצמכם אם נפסיד או מספיק לא ננצח באף משחק אנחנו חוזרים להיות מתחת לקו האדום !!!!!
אם יש הזדמנות להביא שחקן ישראלי טוב כמו דן ביטון או גדי קינדה או יעקב בריהון ( לא מכיר את בריהון רק מתרשם מהרצון של המאמנים ...) או זריהן , אז כן להביא ואתמול . מגן שמאלי אנחנו משחקים באש , טויטו טוב אבל לא מספיק , חלילה צהוב חמישי או אדום אנחנו מושבתים . אולי לא נעים לומר לבורשטיין בגלל שהוא עולה חדש ??? הבעיה שאין ברירה .
בנתיים עמדת הבלם לא מפריעה יש לנו 4 בלמים טובים , אבל לעונה הארוכה נצטרך עוד בלם . אלא אם כן כל הידיעות לגבי הויבך קשורות לחוזה שלו ....ואין לי עם זה בעיה להביא בלם ברמה שלו עם השליטה בכדור מאחור כמוהו בפחות כסף , אבל קודם להביא לבחון ורק אחרי זה להחליט !!
אולי מישהו יחשוב על הרכש או הטרייד הזה פלומיין בעד קוגבניה .
פלומיין לא יגיע לנתניה חדרה רוצה שחקנים ואתה לא יכול להתחרות בקבוצות הגדולות שיש להם סגל רחב שהרבה לא משחקים שם והם קלף מיקוח מצויין. הוייבך בלם מצויין ואין למה לשחרר אותו יש חוזה ויעמדו בחוזה לפחות עד סוף שנה זה לא הזמן לניסיונות מטופשים לגבי קוגבניה טרייד הכי טוב במיוחד עם ביתר מול כחילה אם לא אז עם רעננה על המגן שלה למרות שעדיף בני יהודה וקוסטנטין גם מגן מצויין את גוזלן לא הייתי משחרר אלא משאיל את מלדה לקבוצה שישחק שם ולא ישב על ספסל שלנו או שלהם כמו שעשו עם הקשר היהודי אמריקאי שלנו כי לא עשינו בזה כלום שהוא מושאל ולא משחק אפילו בלאומית. את גוטליב לא הייתי מביא זה שחקן עם אגו שיהרוס את חדר ההלבשה.
מתחזקות בינואר , מכבי תל אביב , בני יהודה , באר שבע , הפועל חיפה , מכבי חיפה , רעננה , קרית שמונה , ביתר ירושלים , הפועל תל אביב , סכנין , אשדוד .
מכבי פ"ת עדיין לא ידוע . חדרה עם למכור את 2 נכסיה תוכל להתחזק השחקנים נוספים .

רק אצלנו מתמזמזים במחשבה שניצלנו מירידת ליגה . הסיכון שלוקחים גדול מדי . זה שהגענו למקום חמישי מבטיח רק מחזור הזה את המקום הזה כביכול זה לרועץ .

שוב פעם מגן שמאלי מצוין דחוף !!! זר ברמה גבוהה במקום קוגבניה !!! ואני מקווה מאוד שלא באמת חושבים להביא את בן ווהאבה , הוא לא מצליח ברעננה מי צריך אותו בנתניה ?? בכל מקרה לא לשחרר את הויבך אלא אם כן בגלל יוקר החוזה במקרה כזה רק טל כחילה הוא תחליף ראוי
דווקא אני מחזיק מבן וואבה.
אפשר לעשות טרייד למרות שלא בעד שחרור הוייבך.
הוייבך וקוגבניה לרעננה
והבה ואמבולה המגן השמאלי לנתניה.
ולהביא זר מתחת לחלוץ.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's