מכבי נתניה

גירסה מלאה: צריך להיות ריאליים לגבי פליאוף עליון או תחתון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
מכבי תל אביב , הפועל באר שבע , בני יהודה הן שלושה קבוצות שכנראה יבטיחו את מקומם בפליאוף העליון .

שאר הקבוצות בליגה שוות פחות או יותר , מלבד אשדוד שבנתיים לא מראה שהיא מתאוששת , אבל מינוי נעים זה כבר תחילת דרך למלחמה , כנראה שהיא תסתפק בלהישאר בליגה .

אבל אם מסתכלים היטב הפועל תל אביב , רעננה , בית"ר , סכנין , פ"ת , החיפאיות , חדרה ונתניה קרית שמונה נלחמות על 3 מקומות לפליאוף העליון .

האם הסגל שלנו עם חיזוקים של מגן שמאלי ובלם וקשר מספיקים לפליאוף עליון ?
ואיך יתחזקו הקבוצות האחרות ? למכבי חיפה , הפועל חיפה , בית"ר , לא חסר כסף לחיזוק , קרית שמונה בערך ...חדרה אם תמכור שחקן או שניים יכולה להתחזק .

אז צריך לעשות שיקול האם להבטיח הישארות קודם לחשיבה על פליאוף עליון או לחשוב גם ואולי קודם על הישארות ליגה ובנייה לעונה הבאה .
הישארות ובנייה לשנה הבא
אני גם חושב שלא צריך לבזבז כסף שנצטרך אותו בעונה הבאה , מספיק בנתיים לחזק את ההגנה לכמה שנים קדימה ולהישאר בליגה . לשחרר את מי שלא בונים עליו , יניב בריק , קוגבניה , בורשטיין ....
את האמת בריק לא קיבל הזדמנות בנתניה אז לא יודע עד כמה הוא לא טוב. קוגבניה הביתה הטרייד שאולי יעשו עליו זה רעיון מעולה כל מי שיגיעע במקום יהיה יותר טוב מה גם שפתאום בקבוצה אחרת הוא יתחיל לשחק כרגיל צריך שני מגינים שמאלי וימני ובלם טוב כחילה בנתניה זה חלום הוא מנהיג בהגנה ובקבוצה עצמה.
אני מקווה מאוד שיביאו זר מצוין במקום קוגבניה
טל כחילה בשבילי גם חלום , שמעתי גם הבלם של הפועל תל אביב כשרון אבל מעדיף את כחילה אם אפשר .
לא חושב שצריך מגן ימני כחלון וזבידאת זה מספיק
מגן שמאלי חובה ברמה גבוה כי אנחנו כמעט ולא מתפקדים בחלק השמאלי בהתקפה , בהגנה טויטו טוב אבל בכדורגל היום צריך שניהם . הלוואי וטויטו ישתפר גם בהתקפה
יש הרבה נקודות שצריך לחזק בקבוצה
לא מסכים איתך שימי , מגן שמאלי + בלם ישראלי טל כחילה + קיצוני שמאלי או קשר מתחת לחלוץ שיודע לבשל . לשחרר את וארגוץ' , בורשטיין , יניב בריק , קוגבניה .
עם כל הכבוד למלמד שעובד כל משחק כל המשחק אני עדיין לא רואה חלוץ ישראלי מוביל את ההתקפה שלנו ובציראי לא ישאר מעל לעונה גג שתיים חייבים חלוץ צעיר מבטיח שאפשר לשחל אותו אצלנו.
Reference URL's