מכבי נתניה

גירסה מלאה: טל כחילה ויעקב בריהון חיזוק מדהים לנתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
טל כחילה במקום אחד הבלמים הזרים ? כן מתאים לי !!!
יעקב בריהון גם קשר מוכשר מאוד הלוואי שיבוא כחיזוק במקום יניב בריק .

לא הייתי רוצה לראות למשל את יוסי בניון או ערן לוי הם עברו את השיא שלהם מזמן .
ושוב אם אפשר שחקנים צעירים ומבטיחים , דן ביטון מאשדוד , ניב זריהן מבאר שבע . רוקביצה מכבי חיפה למרות גילו לא נס ליחו , וכמו שכבר כתבתי פעמים רבות פנחס חוזז יהיה גם חיזוק ענק !!!

לגבי מגן שמאלי אין לי מושג לגבי ישראלי , מה כן אם אפשר היה "לגנוב " לרעננה את המגן השמאלי הצעיר שלהם היה שווה השקעה . אם לא רק זר ברמה גבוהה יתאים לנו , אין טעם לחפש באירופה , צריך לחפש ביבשת השחורה , או בדרום קוריאה , דרום אמריקה ומרכזה ...חובה כאן לראות את העבודה של הסקאוט זביטי .

יוצאים לסיבוב שני 2-3 שחקני חיזוק זה מה שצריך לפליאוף עליון .
רווח מה אתה אומר על בן תוג'מן מבני יהודה ? היה בבאר שבע לני כן
איזה יופי מתפרסם שטל כחילה בדרך למכבי נתניה מגיע אלינו בלם מצוין אם זה אכן יתממש , כחילה ודודי תירם זה הגנה מצוינת . ואם גם אזולאי יתפוס בטחון ויכנס חזק יש לנו הגנה להרבה שנים אפשר יהיה לחסוך 2 זרים בעמדות האלו .
אם זה יתממש אהיה יותר ממרוצה .
הלוואי גם מגן שמאלי ישראלי נמצא ובכלל יהיה בנתניה משהו טוב
באר שבע כבר רוצה לקפוץ על טל כחילה , יש להם 50 בלמים והם עוד קונים כל מה שזז בליגה גועל נפש
באר שבע לא יקנו אותו הוא לא ילך לקבוצה שכמעט אין לו סיכוי לשחק שם כי אם ככה הוא יעדיף להישאר בביתר אני מאמין שחיפה תקפוץ עליו אילו שני החיפאיות
מקווה מאוד שטל כחילה יגיע לנתניה שחקן נשמה נותן את כל כולו על המגרש
אם לא בטוחים לגבי מגן שמאלי ישראלי ( עילי שוויקה , בן תורג'מן ) חובה להביא מגן שמאלי זר ברמה גבוהה .
מציע שוב לשחרר את דידייה קוגבניה בפעם המיליון להביא קשר מתחת לחלוץ או קיצוני מהיר זר ברמה גבוה ישדרג לנו את החלק ההתקפי ללא היכר .
סגס תאמבי גם שחקן מוכשר מאוד כדאי לשלוח אותו לקפריסין ולהחזיר לנתניה בחינם .

קודם ההגנה אחר כך לדאוג לשאר החלקים
Reference URL's