מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשקיף רוצה לחסל אותנו.שערוריה.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
http://m.one.co.il/iPhone/Articles/Artic...?id=227685

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
ככה זה מה חשבת ... דאוד סוהיל יוציא את אחי נצרת זכאים ואנחנו נחטוף רדיוסים וקנסות ואני מקווה שלא הורדת נקודות. אל תחפש פה צדק. פה כולם מפחדים מהאלימות הערבית, ושופטי הכדורגל הם קדושים.

לואיסס מרין

המשקיף ערבי בן זונה יום רביעי כולם באים למשרדי ההתאחדות לדיון נזיין את האמא שלהם נמאס מהמושחתים המשקיף ציין רק את נתניה ואת אחי נצרת לא שיקבל הסרטן האפס הזה
זה הרי ברור,מה חשבתם שמשקיף ערבי יכתוב דו"ח שלילי על קבוצה ערבית נו באמת...
הרי אוהדי אח"י ישבו כמו ילדים טובים חילקו בקלוואות ובתגובה אוהד נתנייתי הוריד את מכנסיו(מעשה חמור לכשעצמו,כנראה לא חשב הרבה באותו הרגע).
ומה עם זריקת האבנים,מעשה לגיטימי לכשעצמו הרי מותר לאוהדי קבוצה ערבית לזרוק אבנים אם משהו לא מוצא חן בעינהם,זו הרי התרבות שלהם למה צריך לעשות מזה רעש.
זה אנחנו שצריכים לרקוד לפי החליל הערבי שחס וחלילה לא נואשם בגזענות,ואם לא אז מגיע לנו שיסכלו אותנו באבנים ולמאבטחים שלהם מותר לבצע בנו לינץ'.הרי בסופו של דבר היהיודים תמיד אשמים!
שני ראשי המערכת שלנו הם משפטנים אני מאוד מקווה שיצליחו לעשות משהו.

(05-Jan-2014 13:26)amir כתב: [ -> ]שני ראשי המערכת שלנו הם משפטנים אני מאוד מקווה שיצליחו לעשות משהו.

אל תהיה אופטימי כדי שלא תתאכזב,הרי לא משנה אם אתה אשם או לא עצם היותך שם מגיע לך עונש,למען יראו ויראו,לצערי ככה זה עובד,צריך לרצות את כולם...

לואיסס מרין

חברה בואו נגיע יום רביעי להתאחדות ונזיין את כל האבן עזרא והבני זונות שם נשבר מהם גם אוהדי נתניה נפצעו גם נעצרו ובסוף אנחנו אשמים? אין ערבים אין פיגועים יותר לא ידרכו שחקנים ערבים בנתניה בשישי כולם גילו את הפרצוף האמיתי שלהם
לפנות לבית משפט אזרחי ובמקביל למלא את המערבי לפחות ביום שלישי .

אם אלו פני הדברים היום , אני מציע למועדון מכבי נתניה לשקול אם לא כדאי לפנות לבית משפט אזרחי לפני הדיון בהתאחדות ולבקש צו מניעה
לקראת הקומבינה שתופרים לנו ה "בני דודים ," . מן הראוי להציף את הנושא עד לוועדות בכנסת ולא לאפשר לפורעים לשחק את ה "קוזק הנגזל" .
הרי זה היה כל כך צפוי ולכן גם במקום 1000 אוהדים לפחות הגיעו פחות מחצי .
ולנו כאוהדים נותר להמשיך הלאה הן ברע ... ונקווה לטוב ונתחיל מעוד הצגה !!!
של לפחות יציע מערבי מלא ביום שלישי .
שבוע טוב בשחור -צהוב .
(05-Jan-2014 13:43)לואיסס מרין כתב: [ -> ]חברה בואו נגיע יום רביעי להתאחדות ונזיין את כל האבן עזרא והבני זונות שם נשבר מהם גם אוהדי נתניה נפצעו גם נעצרו ובסוף אנחנו אשמים? אין ערבים אין פיגועים יותר לא ידרכו שחקנים ערבים בנתניה בשישי כולם גילו את הפרצוף האמיתי שלהם

אם אתה מתכוון להגיע בכזו גישה,עדיף שתישאר בבית,אחרת יסגרו לנו את המועדון....
(05-Jan-2014 14:24)אלון כתב: [ -> ]
(05-Jan-2014 13:43)לואיסס מרין כתב: [ -> ]חברה בואו נגיע יום רביעי להתאחדות ונזיין את כל האבן עזרא והבני זונות שם נשבר מהם גם אוהדי נתניה נפצעו גם נעצרו ובסוף אנחנו אשמים? אין ערבים אין פיגועים יותר לא ידרכו שחקנים ערבים בנתניה בשישי כולם גילו את הפרצוף האמיתי שלהם

אם אתה מתכוון להגיע בכזו גישה,עדיף שתישאר בבית,אחרת יסגרו לנו את המועדון....

ואבן עזרא כבר בפנסיה.

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's