מכבי נתניה

גירסה מלאה: תודה לאביתר ככה זה שנותנים לאוהד נתניה לסקר מה שקרה.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
[תמונה: ga4yhazu.jpg]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
איך אוהד של קבוצה יכול לכתוב כתבה בעיתון בפריסה ארצית, על הקבוצה שלו ולצפות מהקוראים להאמין שזה מה שבאמת אירע? ואני כרגע מדבר לא כאוהד הקבוצה אלא כקורא עיתון מן השורה.
דרך אגב, גם בעיתון המתחרה יש את אותה הבעיה (נדב צנציפר לדוגמא).
ממש "עיתונות במיטבה" יש לנו בארץ.
קודם כל הקוראים לא יודעים מי אוהד מה דבר שני אביתר ישב בקהל וכתב מה שראה והרגיש מה אתה רוצה שיכתוב?

(05-Jan-2014 12:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]איך אוהד של קבוצה יכול לכתוב כתבה בעיתון בפריסה ארצית, על הקבוצה שלו ולצפות מהקוראים להאמין שזה מה שבאמת אירע? ואני כרגע מדבר לא כאוהד הקבוצה אלא כקורא עיתון מן השורה.
באותה מידה שנותנים למשקיף ערפי (ערבי) את תפקיד המשקיף במשק זה. קרא ב one את הדוח של מר סוהיל ותגיד שזה לא בדיחה.
אני מודה לנכד שלי שהתחנן לעזוב ברגע שהתחילו המכות למטה כך שלפחות נחסך מאיתנו כל הבלגאן שאירי למרות שפיספסנו את הגול.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
(05-Jan-2014 12:36)amir כתב: [ -> ]קודם כל הקוראים לא יודעים מי אוהד מה דבר שני אביתר ישב בקהל וכתב מה שראה והרגיש מה אתה רוצה שיכתוב?

ברמה הכללית, לא הייתי רוצה שעיתונאים יכתבו בעיתונות ארצית על הקבוצה אותם הם אוהדים, זה זילות של מקצוע העיתונאי לדעתי.
היום אנחנו נהנים מכתבה אוהדת, מחר "נאכל צינור" ב"ידיעות אחרונות" או ב"וואלה", מעיתונאי אוהד קבוצה יריבה.
ושוב, לא נכנס לתוכן הכתבה אלא מדבר ברמה העקרונית.
מדברים על ניגוד עניינים כל הזמן בהקשר של אבי לוזון, זה קיים לצערי גם בתקשורת ועל זה אף אחד לא מדבר.
יכול להיות שאתה צודק אבל התמזל מזלו של העיתון וכתב שלו היה במשחק נידח בליגה הלאומית שבמצב אחר אין סיכוי שיהיה שם אז השתמשו בו וזהו לא סיפור גדול.

(05-Jan-2014 12:43)משה.ד כתב: [ -> ]
(05-Jan-2014 12:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]איך אוהד של קבוצה יכול לכתוב כתבה בעיתון בפריסה ארצית, על הקבוצה שלו ולצפות מהקוראים להאמין שזה מה שבאמת אירע? ואני כרגע מדבר לא כאוהד הקבוצה אלא כקורא עיתון מן השורה.
באותה מידה שנותנים למשקיף ערפי (ערבי) את תפקיד המשקיף במשק זה. קרא ב one את הדוח של מר סוהיל ותגיד שזה לא בדיחה.
אני מודה לנכד שלי שהתחנן לעזוב ברגע שהתחילו המכות למטה כך שלפחות נחסך מאיתנו כל הבלגאן שאירי למרות שפיספסנו את הגול.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

דוח שערורייתי וחד צדדי אבל כאשר המשקיף הוא "אחד מהם" לא ציפיתי למשהו אחר.
אני מקווה שדוח המשטרה יאזן קצת את המצב למרות שלא הייתי בונה גם עליהם.
אין עיתונאי אחד בספורט שהוא לא "אוהד" ומקורב וכותב מתוך פוזיציה.

עיתונות הספורט היא הדבר העלוב ביותר בעיתונות, יותר מעיתונות מקומית
(05-Jan-2014 19:00)לואיסס מרין כתב: [ -> ]
(05-Jan-2014 15:56)אריאל כתב: [ -> ]אין עיתונאי אחד בספורט שהוא לא "אוהד" ומקורב וכותב מתוך פוזיציה.

אתה ביום כזה עדיף לך לסתום שמאלני מסריח קיבלת בפרצוף את החברים שלך הערבים מעניין שגם אייל סגל השתתק איפה כל יפי הנפש שאוהבים ערבים ?

לא להאמין כמה אתה מטומטם
(05-Jan-2014 19:00)לואיסס מרין כתב: [ -> ]
(05-Jan-2014 15:56)אריאל כתב: [ -> ]אין עיתונאי אחד בספורט שהוא לא "אוהד" ומקורב וכותב מתוך פוזיציה.

אתה ביום כזה עדיף לך לסתום שמאלני מסריח קיבלת בפרצוף את החברים שלך הערבים מעניין שגם אייל סגל השתתק איפה כל יפי הנפש שאוהבים ערבים ?

אתה יותר מטומטם מהמאבטח שנכנס ליציע של נתניה.ויותר מגעיל מהמשתנות ששברת!
אתה בושה ליהודים

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's