מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל,סלובו,שי ברדה,תתביישו לכם!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
זה מה שבישלתם לנו אה?

מה לא ידעתם שההגנה של מכבי נתניה היתה השנייה הגרועה בליגה בעונה שעברה אה?
מה לא ידעתם שחסרים שני חלוצים איכותים לקבוצה?
במקום להשתדרג הבאתם שחקני חיזוק סוג זין.Sad
מסכים שום רכש משמעותי שיעשה שינוי..
קובי מור היה טוב יותר מבורשטיין
איכס גועל נפש לא הגנה לא התקפה וגם הקישור היה על הפנים תתעוררו ומהר!
לא יודע, לקרוא "תתביישו לכם" אחרי השנתיים האחרונות בהקשר לאייל? וזה לא שאייל קדוש או משהו, אבל מאוד צורם בעין לקרוא דבר כזה, אבל מאוד. זה האופי שלנו כאוהדים? זיכרון קצר מטובל ב-"למה מה עשית בשבילי אתמול"?
חברים, קצת דרך ארץ והיגיון בריא לפני שנגיע למצב שמי שמחזיק את המועדון ירים ידיים ואז נגיד יפה שלום למכבי קביליו יפו...
אייל סגל בסדר גמור חוץ ממה שקרה עם גולדברג לגבי מה שקרה עם ערן לוי הוא צדק במאה אחוז עד היום לא שמעתי את ערן אומר סליחה לאוהדים על ההתנהגות שלו .
לגבי המאמנים כן צריך להתבייש כי במחצית היו צריכים לעורר אותם ולראות שיש בעיה בהגנה ולעשות שינוי שלא קרה ולכן במקום שלוש אפס זה כבר היה חמש ההגנה לא עומדת כמו שצריך והיו צריכים לשנות כי אם זה לא הלך בגביע אז זה אומר שצריך שינוי ואם צריך שינוי הם היו צריכים לבוא בדרישות שהם רוצים 1,2,3,4 .
אני וכל אוהדי נתניה מעריכים את הצוות הניהולי והמאמנים אבל ראבק תתעוררו כולם רואים שיש בעיות ורק הם לא רואים?
חייבים מגן שמאלי שמצידי לא יעלה להתקפה אלא ישאר בהגנה כל הזמן.
קשר אחורי הורס משחק את אולסק להעביר להיות קשר 50-50 ככה יהיה מי שגם יכין מצבים לשאר החברה.
חלוץ ברמה טובה ולא האפסים שהגיעו אלינו בשנים האחרונות מצידי שיביאו חוץ מחלוץ כזה גם את וויסמן לקבל דקות בחיפה הוא לא יקבל ועכשיו אחרי שהם רוצים לדלל את הסגל אפשר להביא אותו בתור חלוץ מחליף או ליד החלוץ גוזלן ומלדה טובים כמחליפים כרגע.
בנוסף לכל זה הייתי מביא שחקן קישור התקפי זר צעיר עם כישרון וכבר מכין אותו לקראת עונה הבאה.

אני מקווה שירושלמי ורוזנסקי יקבלו את ההזדמניות שלהם כי הם שחקנים טובים.
אבל הכי חשוב לפי דעתי זה לתת לקוגבניה לשבת על הספסל ולהיות מחליף כי אחרת הוא הורס את המשחק עם כל העצירות והאגואיסטיות שלו. כאילו מה המאמנים לא רואים זאת????
(26-Aug-2018 16:09)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]לא יודע, לקרוא "תתביישו לכם" אחרי השנתיים האחרונות בהקשר לאייל? וזה לא שאייל קדוש או משהו, אבל מאוד צורם בעין לקרוא דבר כזה, אבל מאוד. זה האופי שלנו כאוהדים? זיכרון קצר מטובל ב-"למה מה עשית בשבילי אתמול"?
חברים, קצת דרך ארץ והיגיון בריא לפני שנגיע למצב שמי שמחזיק את המועדון ירים ידיים ואז נגיד יפה שלום למכבי קביליו יפו...

מה לעשות

אני לא מרוצה מאיכות השחקנים החדשים שהגיעו לקבוצה .אבל זה כלום לעומת זריקת האוהדים ליציע המזרחי,אנחנו שניים שלושה קבועים שהיינו יושבים במקום מסוים ביציע המערבי העליון וככה זרקו אותנו בלי שנרצה ליציע המזרחי לזוית צפיה שלא אהובה עלינו.

נדמה לי שאפילו קבוצות פחותות קהל כמו הפועל חיפה ומכבי פתח תקווה מאפשרים לאוהדיהם לשבת בשני היציעים.

ואחרי כל מה שכתבתי,אני מקווה שאייל סגל יהיה איתנו עוד שנים רבות.
(26-Aug-2018 17:29)moshe. כתב: [ -> ]
(26-Aug-2018 16:09)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]לא יודע, לקרוא "תתביישו לכם" אחרי השנתיים האחרונות בהקשר לאייל? וזה לא שאייל קדוש או משהו, אבל מאוד צורם בעין לקרוא דבר כזה, אבל מאוד. זה האופי שלנו כאוהדים? זיכרון קצר מטובל ב-"למה מה עשית בשבילי אתמול"?

מה לעשות

אני לא מרוצה מאיכות השחקנים החדשים שהגיעו לקבוצה .אבל זה כלום לעומת זריקת האוהדים ליציע המזרחי,אנחנו שניים שלושה קבועים שהיינו יושבים במקום מסוים ביציע המערבי העליון וככה זרקו אותנו בלי שנרצה ליציע המזרחי לזוית צפיה שלא אהובה עלינו.

נדמה לי שאפילו קבוצות פחותות קהל כמו הפועל חיפה ומכבי פתח תקווה מאפשרים לאוהדיהם לשבת בשני היציעים.

ואחרי כל מה שכתבתי,אני מקווה שאייל סגל יהיה איתנו עוד שנים רבות.

משה תן לי לנחש , אם היית אוהד ב"ש היית נגד אלונה בגלל שלא הביאה שחקנים מספיק טובים
אם היית אוהד חיפה היית יוצא על שחר שלא הגיע חיזוק
אם היית אוהד הפועל חיפה , הפועל ת"א, בני יהודה, וכל שאר הקבוצות היית נגד הבעלים

מעבר למזרחי מכניס המון כסף לקבוצה ואתה מעדיף את האינטרס האישי שלך מאשר הקבוצה, אפשר לחשוב אתה יושב מאחורי השער וגדר מול העיניים
גם אני מקווה שאייל יהיה איתנו עוד שנים ארוכות וגם חשוב שהצוות המקצועי הזה צריך להמשיך כאן לעוד זמן מסוים בכדי שנוכל לראות הישגים. אז... אולי חלאס לקפוץ עם ניסוחים לא מכובדים בעליל אחרי שדברים לא הולכים? יאללה, לשחרר. מחזור פתיחה מארץ המעפן. מכאן להסתכל למעלה מבלי לקרוא לאנשים ללכת הביתה או להתבייש במשהו שהם עשו כאשר לא נראה לי שמישהו במערכת מנסה לעשות דווקא. אלה לא הימים שהיו בעבר עם מוצצי דם שלא היה אכפת להם מגורל המועדון, אז דחיל ראבאק - קצת טאקט!
מסכים עם ראזק להגיד תתביישו לכם זה מוגזם במיוחד לאייל. מציע לך לערוך כותרת.
נעשו טעיות במיוחד בעמדת המגן השמאלי. שחרור ערן מוצדק לחלוטין. סאגת סבע ואולסק פגעה בתכנון אבל בסופו של דבר זכינו בהם.
מערך הסקאוטינג או קבלת ההחלטות בנוגע לזרים יכול להשתפר ולהיעזר בטכנולוגיה אפליקציות ואוהדים שיודעים לחפש במקומות הנכונים.
עמודים: 1 2
Reference URL's