מכבי נתניה

גירסה מלאה: דיע סבע וגבי קניקובסקי תלמדו מהכי טובים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
דיע סבע , אתה אוהב את ליאו מסי , שמאלי כמוהו , זריז כמוהו , אתה צריך ללמוד מצורת המשחק שלו . מסי לא כל הזמן עם אותו תרגיל , פעם הוא בא משמאל ופעם בימין , בועט משני האגפים ברגל השמאלית .
אתה צריך ללמוד גם לפרגן לשחקנים כמו מסי , להכין להם כדורים , למסור מסירות אומן , והכי חשוב , תכנס ליוטיוב ותבין למה מסי בלתי ניתן לעצירה כמעט , יש לו בריצה עם הכדור בדריבל שינויי קצב בזמן הריצה מה שנותן לו יתרון ענק מול הבלם שמולו !!!

גבי קניקובסקי , אתה שחקן שאוהב לבוא משמאל לחתוך למרכז ולבעוט , כן ? תלמד מקוטיניו , הוא לא חודר עד המרכז אלא מקצה הרחבה בועט כדור חזק וקשתי מסובב לרחוק , השוער חייב לסגור פינה קרובה ועד שהוא מבין שזה לרחוק הכדור כבר ברשת !!!
תלמד גם אתה מליאו מסי את שינויי הקצב בריצה זה לבד יהפוך אותך לשחקן עם יתרון ברור על פני כל בלם בארץ !!!
אם היה ניתן ללמוד את זה ממסי הוא לא היה מסי מה שיש לו זה רק שלו ואין עוד אחד כמוהו מה שכן צריכים להבין את צורת החשיבה שלו במשחק ולראות שהוא רוב המשחק לא מנסה לכבוש אלא לייצר יותר מצבי הבקעה וזה מה שפה בנתניה חייבים לעבוד עם שחקני ההתקפה
אפשר ללמוד כל דבר מכל אדם שימי , הוא יכול לראות סרטונים ביוטיוב לשבת עם בעל מקצוע ולעבוד איתו על הדברים האלו פעמיים שלוש בשבוע !
אי אפשר היום להשוות בין דיע סבע בתקופותיו מחוץ לנתניה לבין הגעתו והתקדמותו בנתניה , מזרחי רוני לוי סלובו ושי הפכו אותו לאחד השחקנים הכי טובים בארץ !!! אפשר תמיד ללמוד ולהשתפר
כן אפשר ללמוד המון ותמיד יש לאן להתקדם אבל שוב מה שיש למסי ברגליים אי אפשר ללמוד ואי אפשר להסביר
אם שניהם ילמדו ויבצעו 10% ממה שמסי וקוטיניו עושים הם מובילים אותנו עם עוד שחקן או 2 לאליפות היסטורית
10 % אכן אפשרי ללמוד למשל קניקובסקי יכול לעבוד על יום שעה מול קונוסים ומול עמודים על לחתוך משמאל לימין ולבעוט מקצה הרחבה ואפשר ללמוד את זה בלי בעיה ואם הוא יעבוד על זה לא יהיה מענה ללקבוצות להתקפה שלנו.
כן לזה התכוונתי
אז תרשום ככה מלכתחילה אני בטוח שכולם חשבו כמוני שאתה חי בסרט שאפשר ללמוד לעשות מה שמסי עושה עשר אחוז אפשר ללמוד פה ושם ועם עבודה קשה אבל לא יותר במיוחד לא בגילאים הללו אם תעבוד עם ילד מגיל קטן כן אפשר ללמד אותו הרבה אבל צריך ילד שחולם אוכל ומחרבן כדורגל חחחח
Reference URL's