מכבי נתניה

גירסה מלאה: ההבדל הגדול בין הטייקונים מנתניה לבין סגל וחוגג
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
משה חוגג רק קנה את בית"ר ירושלים מותג בכדורגל הישראלי בזכות הקהל הענק שלה בכל רחבי הארץ , והוא אפילו לא אהד אותה לפני כן ...קנה את בית"ר וכבר הספיק להחתים שחקנים ולהכניס רוח חדשה בקבוצה שעמדה על כרעי תרנגולת ...
ההצהרה שלו שבית"ר זה לא עסק אכן מראה שהוא נכנס בעיניים פקוחות לסיפור הזה .

בני שטיימינץ יצחק תשובה ואני בטוח שיש עוד הרבה הרבה בעלי עסקים בנתניה או שאוהדים את מכבי נתניה , תתביישו לכם , עד שיש בעלים טוב במכבי נתניה אחד שמסתכל על האינטרס של אוהדי המועדון והעיר אתם שוכחים שצריך להכניס יד לכיס ולעזור בהובלת המועדון לימים יפים יותר ....

איפה כל קבלני הבניין שדופקים קופות שמנות זה כבר עשור ? למה לא לעזור ? למה ראשת העיר מרים פיירברג לא עוזרת עכשיו להוביל את המועדון הזה להיות כמו שהיא אמרה בירת הספורט של מדינת ישראל ? הצהרות כמו חול אבל איפה מגרשי האימון למחלקת הנוער ? צריך עוד 10 מגרשי אימון חלקם מקורים , מתי תתחילי לפעול כמו שצריך ? אנחנו משלמים מיסים על איצטדיון שעלה פי 3 וערים אחרות נהנות ממנו יותר מאתנו ...

הגיע הזמן שאוהדי הכדורגל של מכבי נתניה יתחילו לסמן חברות קבלנים ועסקים למי שלא תורם את חלקו ולהחרים 4000 מנויים זה לפחות 20 אלף לקוחות כי לכל אוהד יש משפחה , איפה ישראל BBB ? למה הוא נעלם ? למה לא שם חסות ?
מי שלא יתמוך יש לנו כוח האוהדים לפגוע לו בפרנסה .....בושה וחרפה שאני צריך לומר זאת במקום שהם יבואו באהבה .
מה עוד חדש? ולגבי חוגג אני חושב שהוא הולך להשקיע הרבה בביתר.
חוגג זה הגרסה האשכנזית של טביב.
הבן אדם אלוף בלגלגל כסף. יש לו יכולת מדהימה לגייס השקעות, אבל הבן אדם לא ייצר כלום בחיים שלו.
בהיטק אומרים שהשם המלא שלו זה "משה חוגג על כסף של אחרים"
חחחחחח הרגת אותי עידו חזק !!!

לא יודע מי מה ולמה מעצבנים את אייל סגל , דוגרי אני אומר לכם צריך להיות משוגע כדי להעיז לבקש ממנו עוד משהו ....
אלו שבאים בטענות לגבי שחרור ערן לוי , לא מבין מה אתם רוצים מסגל ? הבן אדם בכל הזדמנות מאז המשחק נגד בית"ר רק תקף את המועדון שהוא מתפרנס ממנו ...ועל מה ? הרי הוא חתם על חוזה רק כמה חודשים קודם לכן מה הסיפור ???
אפילו עודד מכנס הגדול מעולם לא עשה תנועה למאמן כמו שעשה ערן לוי אחרי כיבוש הגול ...
ועם כל זה אייל סגל זימן את כולם לפגישה על מנת לחתוך לכאן או לכאן ...ערן ביקש לעזוב !!! אם אני אייל סגל מבקש עליו מליון שקל הרי הוא יותר טוב מהמגן של חדרה לא ? אבל סגל שחרר אותו בחינם !!! פראייר ואתם עוד באים אליו בטענות ???
יש לי הרגשה שאוהדים אוהבים לסבול אם לא יהיה אייל סגל נחזור לפירוק
צודק לחלוטין זאב
אמת חבל אבל שאנחנו משחררים שחקני הרכב בחינם.
על סבע יחזור קצת כסף לאייל סגל לכיס , נקווה שלא ישתולל ולא יהיה מושפע מאוהדים ....
שיהיה מושפע שחרר שלושה שחקני הרכב שניים בחינם!
על חגי גולדברג שבכלל שחררו לא מובן לחלוטין ועוד בחינם ממש הזוי . הפסדנו שחקן טוב וחבל .
מקווה שאייל סגל מבין שאין חינם מאף קבוצה בכדורגל , אפשר להיות נאיבי פעם פעמיים אבל להיות נאיבי כל הזמן זה להיות טיפש ואני יודע שבכלל הוא לא טיפש !!
אין השאלות בחינם ( חדרה ) , אין הסכם לא סגור על השאלה +מכירה מראש בסכום סגור !!!וייסמן מכבי חיפה , מכבי תל אביב גלזר , ספורי הפועל תל אביב !!! אפילו על טויטו עפולה לא הסכימה להעביר לנו לחצי עונה בחינם !!!
הגיע הזמן שלא יהיה נאיביים ונהיה ערמומיים !!!
צריך להיות חכמים ופשוטים ככה אפשר לבנות כמו שצריך קבוצה ולא למהר לקנות כל מה שזז.
Reference URL's