מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה הופך את אייל סגל להיות הבעלים הכי אהוב בנתניה אחרי הנפילים ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הנפילים היו בארץ אלו היו הדור שהקים את מכבי נתניה כמו יצחק לנד ז"ל, שר טוב ז"ל, פריזנר ז"ל ועוד רבים וטובים שעזרו להקים את המועדון הנפלא הזה .
לא כל הזמן שיחקנו בצהוב שחור אני זוכר כילד גם תכלת לבן , גם פסים ירוקים לבנים ברוחב , רק בשנות ה 70 המאוחרות נכנסנו לעידן הצהוב שחור .

בתקופת יצחק לנד ז"ל היה זה עידן אחר מרכזים שהזרימו את הכסף למועדונים הרבה פוליטיקה הרבה כסף שזרם מתחת לשולחן אם רצית להחזיק את הכוכבים שלך שבהחלט כמעט ולא יכלו לעבור קבוצה . יצחק לנד ז"ל דאג תמיד שהשחקנים שלנו ישארו בנתניה .

יצחק לנד ז"ל כנשיא המועדון זכה עם מכבי נתניה ל 5 אליפויות נפלאות וגביע אחד וגביע האינטרטוטו התואר האירופאי היחידי בכדורגל הישראלי אי פעם . אל תזלזלו בו כי כל הקבוצות לפנינו ואחרינו לא זכו בו ....

ואז נפלנו לתקופות הרבה פחות יפות ואפילו טרגיות , אני תמיד עם מכבי נתניה בכל תקופה בכל מצב !!!

ומתוך החורבות של תקופת אלי שגב ואוסידון הגיע אוהד כמוני וכמוכם אייל סגל , טוב לא בדיוק עם קצת יותר כסף ממני חחחח , החליט אחרי תחינות לקנות את המועדון שכמעט נמחק , אמר ועשה , חשבו שהוא הזוי עם מינוס 9 נקודות לדבר על עלייה , אבל זה לא הימור חברים זה אוהד , ככה זה עם אוהדים גם אם תביאו עכשיו את נבחרת צרפת מול מכבי נתניה אני כאוהד תמיד שניתן לעשות זאת !!! הזוי חחח אבל זאת האמת כי מי זה אמבפה או ז בפה ליד יונס מלדה שלנו ?

אייל סגל קבע את העיקרון הכי חשוב לאוהד : שחקן ממכבי נתניה לא עובר ונרכש לקבוצה בארץ . רוצה קידום ? זה רק לאירופה או לספרד חחחח . זה הכבוד של האוהדים מדובר כאן ועל זה כל אוהד צריך להעריך להוקיר את אייל סגל ואת ניב גולדשטיין גם . הוא שמר על אולסק במכבי נתניה למרות שחיפה מאוד רצו אותו . הוא שמר לפני כן על ערן לוי שכץ והבועל רצו אותו , הוא שמר גם על עלי מוחמד שחצי קבוצות בליגה רצו אותו ...על זה ורק על זה מגיע לו את כל ההערכה והתודה .
יאללה נתניה

ניסים ימין אוהד שרוף חחח אני עוד זוכר את אבא שלך ז"ל מעשן אלעל ....אוהב אותך בן אדם
באמת שזכינו אין עליו ולא יהיה עליו אם הוא יצליח לגייס כספים או שותף שקט אנחנו נעלה מעלה מעלה.
צריך להראות זאת בהמון מנויים אם נצליח להביא 7000 מנויים זה יעשה את שלו גם בחברות כלכליות
חבל שהוא לא עושה יריד למכירת מנויים וגם מפרסם ברדיו ובשבוע בנתניה וגם אולי בפרסומות קופצים שאתרי הספורט .
אפשר עדיין לעשות יריד לא מאוחר לא התחילה הליגה
(25-Jul-2018 12:52)שימי כתב: [ -> ]חבל שהוא לא עושה יריד למכירת מנויים וגם מפרסם ברדיו ובשבוע בנתניה וגם אולי בפרסומות קופצים שאתרי הספורט .

לפרסם במקומונים זה ביזבוז זמן, אנרגיה וכסף. לא נותן כלום.
זה כלום כסף לפרסם בשבוע בנתניה אם רוצים להשקיע שיפרסמו בישראל היום זה יגיע לכולם.
אלון אלרואי יפרסם גם חינם הוא אוהד מכבי נתניה מילדות
Reference URL's