מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא עוזרת לנו ההתפרעות היום ...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
מקהל סופר הוגן אנחנו כבר עם קנסות ועם רדיוס על תנאי למיטב זכרוני מה שאומר שעכשיו נחטוף. בטח לא מעודד את הבעלים להשאר בקבוצה שמזוהה עם אלימות. מה קרה לנו שהשתגענו ככה ..?
מטריד.
זרקו עלינו אבנים
המאבטחים הכניסו אגרופים סתם
הלב עם האוהדים שלנו בנצרת
אני לא שולל שאתה צודק אבל אני יודע איך זה יגמר בבית הדין.
(03-Jan-2014 19:37)טל.מ כתב: [ -> ]מקהל סופר הוגן אנחנו כבר עם קנסות ועם רדיוס על תנאי למיטב זכרוני מה שאומר שעכשיו נחטוף. בטח לא מעודד את הבעלים להשאר בקבוצה שמזוהה עם אלימות. מה קרה לנו שהשתגענו ככה ..?
מטריד.

ואתה החלטת ישר שהקהל אשם?
אולי כדאי שיכשירו מאבטחים כמו שצריך לאבטחת משחקי כדורגל ולא יעמידו כל מיני בולדוגים טיפשים מול הקהל?
אולי כדאי ששוטרים יהיו מחוץ למגרש וימנעו זריקת אבנים במקום להסתלבט בתוך המגרש?
(03-Jan-2014 19:45)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(03-Jan-2014 19:37)טל.מ כתב: [ -> ]מקהל סופר הוגן אנחנו כבר עם קנסות ועם רדיוס על תנאי למיטב זכרוני מה שאומר שעכשיו נחטוף. בטח לא מעודד את הבעלים להשאר בקבוצה שמזוהה עם אלימות. מה קרה לנו שהשתגענו ככה ..?
מטריד.

אולי כדאי שיכשירו מאבטחים כמו שצריך לאבטחת משחקי כדורגל ולא יעמידו כל מיני בולדוגים טיפשים מול הקהל?

לא החלטתי כלום. אני יודע איך זה יגמר. תגיד לי מתי בפעם האחרונה חברת אבטחה או משטרה יצאו אשמים מאיזשהו ארוע ..?
(03-Jan-2014 19:47)טל.מ כתב: [ -> ]
(03-Jan-2014 19:45)פיליפצוק כתב: [ -> ]
מטריד.

לא החלטתי כלום. אני יודע איך זה יגמר. תגיד לי מתי בפעם האחרונה חברת אבטחה או משטרה יצאו אשמים מאיזשהו ארוע ..?

זה בגלל שהשחיתות במדינה הזו חוגגת, אבל זה כבר לפורום אחר.
כנראה שהנתנייתים הצעירים לא מסוגלים להתמודד עם יותר מדי מפגשים מול קבוצות מהמגזר Cool
מה שבטוח המשחק נגד אחוה עראבה לא מתאים השבוע....נקוה שיעבור בשלום.
טל-אני הייתי תוקף קודם את הבני דודים לפני האוהדים שלנו.אני בטוח שאם אוהדי ביתר היו מתנהגים כמו אוהדי נצרת היום ההתאחדות וכל יפי הנפש היו דואגים לסגור את המועדון.בוא נראה מה העונש,אם בכלל,יקבלו אחי נצרת...
אנחנו קיבלנו אבנים לאוטובוס במזל לא היו נפגעים ולא נגרם נזק

Sent from my iPhone using Tapatalk
אין שום הצדקה שאוהד מובל ע״י מאבטחים בתוך המגרש ומקבל אגרופים בראש !!!
היו אמיציות אבל נראה לי שהאשמה היא במאבטחים שכנראה באו עם דיעות קדומות ושנאת יהודים אני מאד מקווה שלבעלים של חברת מטאור גולן יש תשובות להתנהגות של מאבטחיו..
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's