מכבי נתניה

גירסה מלאה: דיע סבע בהצלחה באירופה נאהב אותך תמיד בנתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
איזה כיף ששחקן שלנו מתקדם לליגה אירופאית מכובדת , דרך מכבי נתניה שחקנים מגיעים לאירופה .
אנחנו האוהדים בוודאי שהיינו שמחים שישאר בנתניה אבל שורה אחרונה אם זה לאירופה שם ייצג גם את מכבי נתניה אז בהחלט זה גם אנחנו נתגאה בו . נעקוב אחריו . נשמח כשיצליח .

מהרגע הזה ששחקן ממכבי נתניה הולך לאירופה אנחנו הופכים בארץ למועדון שהרבה הורים ירצו שילדיהם יגיעו למכבי נתניה , הילדים עצמם ירצו להגיע למכבי נתניה , בדיוק כמו בימי מכבי נתניה הגדולה .

כל זה לא היה קורה ללא הניהול הנכון וחכם של אייל סגל וניב גולדשטיין , במקום לשחרר לקבוצה בישראל הם העדיפו לשמור על השם של המועדון , בשבילי ובשביל רבים אחרים קל הרבה יותר למכור לחו"ל מאשר לקבוצה " גדולה " . נכון תגידו אז למה אולסק ? כי השחקן עצמו מעונין לעזוב על מנת לחמם את הספסל של מכבי חיפה . לכן טוב שהוא עוזב אם לא נהפוך את המועדון שלנו לדבר הכי טוב בישראל תמיד יחפשו לעזוב אותנו לקבוצה " גדולה " .

כל זה לא היה קורה לולא קיבלנו מטביב מתנה גדולה בדמות דראפיץ' ברדה , והחתימה שלהם במועדון לכמה שנים , זאת הערובה שהכל יילך וישתפר .

דיע סבע בהצלחה רבה אוהבים אותך נשמח בהצלחתך אתה בן בית במכבי נתניה תמיד נשמח שתחזור אלינו .
אמת כל מילה בסלע יאאלה נתניה השנה מביאים אליפות או גביע
זאב .אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים?
הוא ניראה לי יודע הכל זה בדוק יש לו סוכנים חשאיים בנתניה. בטח כל הילדים שמביאים כדורים מקבלים ממנו מעטפה
חזום כן רשום שהוא קיבל 3 הצעות משוויץ , סבע ייצא לבחור באחת מהן , נראה לי 99% סגור שיימכר אז כאוהד אני מאחל לו רק טוב
Reference URL's