מכבי נתניה

גירסה מלאה: חיזוק איפה?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
(25-Jun-2018 15:52)זאב רווח כתב: [ -> ]להיפך גרוס כל העונה שעברה המשיך להתאמן והוא מחובר לקבוצה הרבה יהיו מופתעים ממנו
אני מאוד מקווה שאתה צודק עדיין הוא שחקן שלא שיחק שנה שלמה יצטרך להוריד הרבה חלודה.
בשביל זה יש מחנה אימון
עדיין מחנה אימונים לא מספיק כי הוא לא שיחק שנה שלמה נראה בגביע איך הוא ישחק ואז נדבר
אם לא יהיה כשיר או לא יהיה טוב יביאו מישהו אחר חחחח גם קרע ברצועות לא לוקח שנה שלמה צריך לברר איתו אולי הוא לא מעונין לשחק בנתניה .

לגבי חיזוק ...ממתינים שאנו תתייצב או שיוחלט בבית המשפט למי שייכת עכו , רק אחרי זה אפשר יהיה לדבר על גבי קניקובסקי אם יבוא או לא .
לגבי נטע לביא ושון וייסמן תלוי במה שיסגר עם מכבי חיפה בענין אולסק - מצידי אם נטע לביא לא בעיסקה אין טעם לעיסקה בכלל .

זה בנתיים מה שאני קולט מכל האתרים למינהם .
בנתיים החיזוק הכי חשוב הוא שערן לוי ממשיך זאת הבשורה הכי טובה מאז החתמת המגן השמאלי מארה"ב
אמת ערן כלכך חשוב במערך של נתניה מנהיג על המגרש ומחוצה לו
יש לנו כמה מנהיגים על המגרש , דני עמוס , הויבך , ערן לוי ...
אבל אתה משווה אותם לערן איך הוא צועק ומריץ את כולם וגורם לכל אחד שלידו להיראות טוב (לא בגלל שהוא לא רץ חחח) וגם כשהוא היה פצוע ראיתו אותו כמו עוזר מאמן קופץ על כל דבר קטן.
נקווה שעכשיו הוא יעבוד על העצבים שלו במשחק.
אשרי המאמין אני מעדיף לראות אותו שחקן יותר טוב ובלי צהובים על ויכוחים , בתאכלס אני לא מצפה ממנו לגליצ'ים לכן מוזר שהוא מקבל צהובים בכלל
ערן לוי חשוב לנו ולכן זאת חוסר אחריות מצידו לקבל צהובים על ויכוחים עם שופט אבל אני לא תמים לפעמים זה מכניס את ערן לתוך העינינים ואת זה אנחנו צריכים ...ולפעמים זה יושב לשופט בתת ההכרה ומשפיע עליו ...
בכל מצב הוא רזה כל הכבוד לו מעריך אותו עוד יותר
(28-Jun-2018 15:57)זאב רווח כתב: [ -> ]אשרי המאמין אני מעדיף לראות אותו שחקן יותר טוב ובלי צהובים על ויכוחים , בתאכלס אני לא מצפה ממנו לגליצ'ים לכן מוזר שהוא מקבל צהובים בכלל
ערן לוי חשוב לנו ולכן זאת חוסר אחריות מצידו לקבל צהובים על ויכוחים עם שופט אבל אני לא תמים לפעמים זה מכניס את ערן לתוך העינינים ואת זה אנחנו צריכים ...ולפעמים זה יושב לשופט בתת ההכרה ומשפיע עליו ...
בכל מצב הוא רזה כל הכבוד לו מעריך אותו עוד יותר

הוויכוחים שלו עוזרים לקבוצה ככה ששופטים לא דופקים אותנו ובפעם הבאה ישרקו לטובתינו, ובתור קפטן זה מה שהוא צריך לעשות ולא רואה שחקן אחר שמסוגל להשפיע על שופט
אין בעיה עם צהובים כי בכל מקרה כמעט לכל שחקן יש הרחקה אחת בעונה בגלל צהובים ככה שזה לא קריטי
אלדד נדמה לי עונה שעברה ערן עמד על 8 או 9 צהובים , ובכל זאת יש דברי טעם במה שכתבת
עמודים: 1 2 3
Reference URL's