מכבי נתניה

גירסה מלאה: הגרלה קשה מאוד לנתניה בליגה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אתם טוחנים מים .
אולסק הולך לחיפה ואכלו תראש עליו ואלדד אתה חייב מחליפים טובים בעמדה הזאת(50-50) וגם עוד חלוצים כי כשהמאמן רוצה לעשות שינוי במשחק אם אתה מוביל ולעבות את הקישור לא היה לך אופצויות כאלו ואם אתה בפיגור ושחקנים עייפים שיכנסו אחרים שיוכלו למלא את החסר ולהביא לשינוי .
עכשיו לפי דעתי הולך להיות שינוי בשיטת משחק כי קבוצות כבר מכירים את הפירצות במערך מה שיקשה עלינו שנה הבאה ולכן יהיה חייב לעשות שינוי תוך כדי משחק או לפני המשחק ולפי תוצאה נוכל לשנות את המשחק לטובתנו.
חחחחח אכלו עליו את הראש ??
בכלל לא שימי הכוונה לא על לכתו של אולסק אלא על מי מביאים תמורתו , הפסקנו להיות פראיירים יש לנו בעל בית ואנחנו מבקשים ממנו לא לתת לנו הרגשה שדפקו אותנו !!! הם רוצים את אולסק ??? או שישלחו עליו מליון יורו או 3-4 שחקנים אנחנו נותנים לו שחקן נבחרת בן 26 בשל עם שער העונה ....מבקשים 3-4 שחקנים את נטע לביא , את שון וייסמן או זנטי או מוחמד עוואד , את שחקן הנוער שלנו שגנבו חזרה גבאי , ועוד שחקן כי ככה בא לנו !!!
(22-Jun-2018 18:45)זאב רווח כתב: [ -> ]חחחחח אכלו עליו את הראש ??
בכלל לא שימי הכוונה לא על לכתו של אולסק אלא על מי מביאים תמורתו , הפסקנו להיות פראיירים יש לנו בעל בית ואנחנו מבקשים ממנו לא לתת לנו הרגשה שדפקו אותנו !!! הם רוצים את אולסק ??? או שישלחו עליו מליון יורו או 3-4 שחקנים אנחנו נותנים לו שחקן נבחרת בן 26 בשל עם שער העונה ....מבקשים 3-4 שחקנים את נטע לביא , את שון וייסמן או זנטי או מוחמד עוואד , את שחקן הנוער שלנו שגנבו חזרה גבאי , ועוד שחקן כי ככה בא לנו !!!

לביא זנטי ווייסמן מספיק לפי דעתי על אולסק אבל כרגע אני לא חושב שבכלל מדברים על לביא ורק על ויסמן ובריק חייבים להביא את לביא הוא שחקן העתיד .
שיביאו את לביא גלזר ברסקי בריק וייסמן ועוד חלוץ מהיר או קשר קדמי בסגנון של סבע ואתה מתמודד על פליאוף עליון ואפילו אירופה .
זאב אין שחקן ברמה של הרכב שיסכים לשבת על הספסל 70 אחוז מהעונה
קח לדוגמה את גלזר , אם מוחמד לא היה נפצע גלזר לא היה רואה דשא אלא בקושי נכנס כמחליף שלישי ..ואז אין מצב שהוא היה מסכים להישאר אצלנו בעונה הבאה.. וזה עוד כולה שחקן מהלאומית
שמת לב אלדד מה רשמת ? אם לא היה נפצע מוחמד ...ואם לא היו מוציאים צהובים לאולסק ולאביב ...צריך שחקנים שתהיה בינהם תחרות במיוחד בעמדות האלו , לאביב אין כוח ל 95 דקות מאסיביות וגם למוחמד . סגנון המשחק שלנו ידרוש ששחקנים בעמדות בקשר 50-50 יתנו הכל 60-70 דקות ואז יכנסו המחליפים . לפעמים נצטרך להכניס במקום קשר התקפי קשר נסוג ...

בכל מקרה פתיחה קשה מאוד נצטרך להיות ממש חזקים ונמרצים בתחילת העונה , חייבים להתחיל את העונה הכי חזק שיש לתשומת לב יניב מדר כמו שאתמול גרמניה במחצית השנייה ככה אני רוצה לראות את שחקני מכבי נתניה
אני מעדיף נתניה כמו מקסיקו מתאבדים בהגנה ותוקפים חזק
(24-Jun-2018 14:08)שימי כתב: [ -> ]אני מעדיף נתניה כמו מקסיקו מתאבדים בהגנה ותוקפים חזק

חחחח הלוואי
מה הלוואי צריכים לעבוד על זה ולהכניס רעל לשחקני ההגנה שאף אחד לא עובר אותם.

מתי פתיחת האימונים???
לאביב יש את הכושר הגופני בין הטובים בליגה , אף אחד בקבוצה לא מתקרב אליו בריצות מהירות למשחק
ומוחמד לא מפסיק לרוץ..

פתיחת האימונים ב2.7
זה לא פשוט אני כל קייץ מבקש מתחנן שיעלו את ענין הכושר הגופני וזה עדיין לא זה ולא במשך כל העונה אבל יש שיפור ענק משנה לשנה נקווה שיניב מדר רואה את המונדיאל ומבין למה אני מתכוון .
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's