מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל וניב סלובו ושי - חובה להשאיר את לני אהרון בנתניה .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עד שצומח לנו בלם טוב אסור לנו לוותר עליו שמצידי אם הוא טוב הוא קודם לכל בלם אחר בספסל ואם הוא משתלב בהרכב הראשון עדיף גם על פני וארגוץ' והויבך .

לא מכיר סיפורים של לימודים בחו"ל ושטויות כאלו לני אהרון צריך לשחק העונה בנתניה ולהחתים אותו לטווח ארוך .

כמוהו איילון ירושלמי להחתים לטווח ארוך .

לגבי נפתלי בלאי אין לי מושג איך הוא אבל אם הוא יכול להשתלב והוא טוב הוא עדיף על פני כל שחקן אחר מהליגה שתביאו .

הגיע הזמן שהנוער שגודל אצלנו ישחק רק אצלנו אם הוא מתאים לבוגרת . גם את יונס מלדה להחתים לטווח ארוך .

להיות תמיד ערניים שלא מפספסים חוזה של כשרון צעיר או שחקן שאנחנו מעונינים שישאר . לא לחכות כמו אולסק לשנה האחרונה בכל חוזה .
NAKTEL לני אהרון כשהגיע להפועל חדרה במחזור ה 17 ספגה מאז הגעתו רק 17 שערים . מה שנתניה ספגה ב 3 משחקים האחרונים חחחחח
אם זה נכון מה שאומרים עליו אז יכול להיות שהוא טוב אפילו מוארגוץ' או הויבך - אני כאוהד נטו רוצה שהכי טוב ישחק בסגל , אחרי זה אם יש 2 שחקנים באותה רמה אז ללכת לפי שחקן שגדל במועדון .
אחלה בלם אני מקווה שיצליחו להשאיר אותו לטווח רחוק ואם צריך שיתנו לו מלגת לימודים פה בארץ לא חסר מקומות שהוא גם יכול לשחק ולהתאמן ותוך כדי ללמוד תואר במסגרת לימודי לילה כי בסך הכל הוא רוצה לדאוג לעתיד שלו.
מה הענין ? שיעשה תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה הכי נוח שיש בעולם ...כל אסירי החמאס עושים שם חחחחחח

עכשיו ברצינות לשחקן כדורגל יש המון זמן שהוא יכול ללמוד תואר ראשון בכל אוניברסיטה בארץ .

אם הוא טוב צריך להתאמץ להשאיר אותו אני סומך על אייל וניב
(05-Jun-2018 10:20)זאב רווח כתב: [ -> ]NAKTEL לני אהרון כשהגיע להפועל חדרה במחזור ה 17 ספגה מאז הגעתו רק 17 שערים . מה שנתניה ספגה ב 3 משחקים האחרונים חחחחח
אם זה נכון מה שאומרים עליו אז יכול להיות שהוא טוב אפילו מוארגוץ' או הויבך - אני כאוהד נטו רוצה שהכי טוב ישחק בסגל , אחרי זה אם יש 2 שחקנים באותה רמה אז ללכת לפי שחקן שגדל במועדון .
ה4 משחקים האחרונים לא באמת משקפים לדעתי את משהיה העונה בנתניה. ההגנה לא הייתה הכי מהירה אבל מסודרת, פיזית וטכנית.
לני אהרון יכול להיות מוכשר ויכול להיות גם מה שהקבוצה צריכה אבל אתה לא באמת יכול לבנות על שחקן בן 20 בלי הופעות בליגת העל שיושיע לך את חולית ההגנה בעיקר בעונה שכנראה אתה תבקיע פחות שערים מהעונה.
naktel לכן אתה צריך שחקן בן 20 שהוא רעב מהיר אנרגטי על הספסל ואם יכבוש את המקום בהרכב אדרבא זה מראה שאפשר יהיה לוותר על זר ולקדם עוד שחקן צעיר להרכב .
להזכירך חיים בר בגיל 19 היה בהרכב הראשון .
אני לא אומר שאין לו מקום בסגל(אני גם לא יודע אם יש לו מקום בסגל) אבל צריך עוד בלם אחד עם ניסיון לפניו שאם הוא אולי שבע הוא באמת יכול לפרוץ ואם לא הוא רק בן 20 הוא עוד יקבל דקות.
עוד בלם משמע או שאתה מוותר על בלם מתוך הקיים תירם או גרוס .
תירם היה מצוין בתחילת העונה רק בסופה הוא התעייף ...גרוס זה נעלם
Reference URL's