מכבי נתניה

גירסה מלאה: 11 2
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
כנראה שהבושה משבוע שעבר לא הספיקה ולכן היום קבלנו 6 ותוך פחות מחודש לספוג 11 שערים מב"ש כמו שמסיימים עונה בדרך כלל גם פותחים את זאת שאחריה אז תודה לך סלובו על סיומת מבזה, ואני לא יודע אם יש מנהל שיווק לקבוצה אבל לא הייתי מקנא בו אם הוא צריך למכור מנויים בקרוב, טוב שמיצינו את הכמות כנראה שזה יעצר פה שחידשתי מזמן בהחלט יכול להבין את המתלבטים נתנו לכם את כל הסיבות לכך.
לא למדו כלום מהמשחק הקודם, עדיין משחקים עם הגנה גבוהה ומסתמכים על מלכודת הנבדל
אם ב"ש יכולה לשנות סגנון משחק במשחק הקודם, גם אנחנו יכולים
(22-May-2018 0:14)אלדד כתב: [ -> ]לא למדו כלום מהמשחק הקודם, עדיין משחקים עם הגנה גבוהה ומסתמכים על מלכודת הנבדל
אם ב"ש יכולה לשנות סגנון משחק במשחק הקודם, גם אנחנו יכולים
מדויק זה ההבדל בין מאמן גדול בכר לבין שניים מקובעים מחשבתית שלא יודעים לשנות תוך כדי תנועה ונשארו עם תוכנית משחק מהסיבוב הראשון, ונשארו עם ספסל דליל שהם בחרו לא לחזק בינואר.
מה היה עוזר אם היינו מחזקים את הספסל? עוד תיקו, ניצחון או הפסד מינימלי? מקום רביעי היה משנה משהו?
קבוצה בתקציב שלנו לא צריכה להשקיע בספסל יותר מידי, אחרת נהיה עוד קבוצת תחתית בינונית

הפסדנו משחקים בגרבאז' טיים, לא כזה נורא, לקבל 3 או לקבל 6 זה אותו דבר.. מה שהכי חשוב זה ללמוד! לעתיד, להשתפר, לצבור ניסיון, להיפתח לעוד דברים ולהיות חכמים
העיקר שהפסיקו את המבצע של המנויים כאילו שמישהו בכלל יתקרב לזה עד למשחק הפתיחה של העונה הבאה
סיכום עם כמה שחקנים יחזירו את התשוקה של האוהדים לקנות מנויים.. לדוגמה סיכום עם מוגרבי, קניקובסקי, חלוץ ישראלי, השארת ערן ומגן שמאלי
ותוסיף את החזרה של מוחמד, וורגוץ ויש שלד נהדר
העיקר ירדתם לחיי כשניסיתי להסביר לכם למה דראפיץ לא כזה גדול .. אני מקווה שירד לכם האסימון בחודש האחרון.
טל.מ לא מתרשם מהתבוסות האלו בגארבג' טיים , זה לא צריך להיות אבל זה בהחלט מובן ....כמו שילדס אמר העיקר ללמוד זה מה שחשוב .
ללמוד שההגנה שלנו לא מספיק טובה , גם הדיגיטלי מגן שמאלי מצוין נצטרך ללמוד הגנה למאמן שמלמדים את המאמנים והשחקנים הגנה , במחנה אימון זה אפשרות .
הצעתי כבר לא פעם להיעזר השחקנים הגנה לשעברים מילדים עד בוגרים פעם בשבוע אימון מיוחד מקצועי בכל פעם לחלק אחר בקבוצה .
(22-May-2018 0:52)טל.מ כתב: [ -> ]העיקר ירדתם לחיי כשניסיתי להסביר לכם למה דראפיץ לא כזה גדול .. אני מקווה שירד לכם האסימון בחודש האחרון.

אז אתה מציע לפטר את דראפיץ? ואת מי תביא במקומו?

דראפיץ מאמן גדול אבל אף אחד לא מושלם.. והוא עוד ילמד
המשפט הזה העיקר ללמוד. דראפיץ יותר מקובע מעטר.. לא לומד כלום. חטף סטירה בנתניה חטף סטירה בבלומפילד חטף עוד סטירה מבני יהודה ועדיין בשלו. ועכשיו 6 מבש. הכי חשוב ללמוד.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's