מכבי נתניה

גירסה מלאה: עונת המלפפונים 2018-2019
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
(25-Jun-2018 17:11)אלדד כתב: [ -> ]רווח , חוזז שחקן הרכב בת"א עונה הבאה או מחליף

זאב עקשן לא מבין חחחח צריך לחכות שהקבוצות הגדולות יסיימו את מחנה האימונים שלהם ואז לראות מה אפשר לקחת כי כרגע השוק על הפנים.
אתמול ראיתי במשחק אימון של מכבי גלזר פתח בהרכב וזה מסמן לא טוב לנו כי אולי הוא מוצא חן בעיני המאמן שלהם וזה בעיה גדולה לנו.AngryAngryAngryAngry
גלזר הצטיין במשחק ..אין סיכוי שהוא חוזר אלינו
צריך לחשוב קדימה
ברסקי עדיף לטעמי
ברסקי לא קשר נסוג הוא 50-50 מצד ימין ויש לנו כבר את עלי מוחמד ויניב בריק באותה עמדה
לפי ההתפתחויות האחרונות בסביבת גלזר כניראה לא יגיע ולכן נצטרך להחתים קשר אחורי זר ועוד קשר אחורי ישראלי ברמה טובה לחילוף ואז ישאר מקום לחלוץ או קשר קדמי זר (אם יגיע זר שישי בכלל) ולכן אני הייתי מביא חלוץ צעיר ומהיר לכמה שנים ומחתים את קניקובסקי לקישור הקדמי שהוא וירושלמי יתחרו על ההרכב.
לא למהר בלבטל את דן גלזר .....המאמן רוצה להביא לעמדה הזאת שחקן זר ...אני לא רואה את גלזר משחק לפני ייני ופרץ ....
שימי אם דיע סבע יימכר יגיע חיזוק יותר רציני אם ישאר זה מכביד עוד יותר על התקציב אבל נישאר עם אחלה שחקן
לגבי חלוץ זר ?
בלי שעמדתי הקשר הנסוג לא תיסגר אי אפשר להתקדם אלא רק בישראלים
צודק אחי רק הזמן יגיד אבל שיזוז משהוא כבר.
שום דבר לא יזוז עד שמתברר מה עם גלזר , בנתיים יכלו להביא קשר אחורי ישראלי שמתחרה עם גלזר
זה כבר משגע יום שני פתיחת האימונים והכל בסימן שאלה נקווה שמכינים לנו הפתעה כי אם לא אנחנו נרד ליגה עם מה שיש עכשיו.
עם הגנה כמו שלנו לא יורדים ליגה שימי
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Reference URL's