מכבי נתניה

גירסה מלאה: עונת המלפפונים 2018-2019
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
כנראה אני היחידי שלא מתלהב מדן גלזר.. שחקן פייטר שעושה הגנה טובה אבל יכול להשתפר יותר.. יש לו מעט מאוד כדורגל ומקבל יותר מידי כרטיסים צהובים
מוגבל מאוד ביכולות שלו ולא תורם בכלל התקפית , אולסק עדיף עליו בכל הפרמטרים

גלזר יתחיל את העונה בת"א ואחר כך יושאל שוב לקבוצה אחרת בדיוק כמו וייסמן עונה שעברה
שגיב יחזקאל לא טס עם מכבי ת"א למחנה אימונים, אם יש סיכוי לרכוש אותו או או לקבל אופציה הייתי מביא
גלזר שחקן מצויין אחי הוא קשר אחורי לא 50-50 כמו אולסק וזה מצויין לנו ככה ההגנה ברזל ואם אתה מביא את נטע לביא איתו הם יתחלקו במשחקים ובדקות בלי להרגיש שינוי משמעותי.
גלזר לא יושאל ממכבי כי זו העונה האחרונה שלו בחוזה והוא לא רוצה להאריך בשביל לחזור לנתניה .
שגיב יחזזקאל שחקן טוב שיכול לפרוח פה אבל ניראה לי הוא בטרייד עם בני יהודה.
מי שיחק קשר אחורי כשגלזר היה על הספסל?
(25-Jun-2018 14:24)אלדד כתב: [ -> ]מי שיחק קשר אחורי כשגלזר היה על הספסל?

אולסק אחי אבל בתפקיד שלו הוא 50-50 ולא אחורי בגלל זה עלי מוחמד היה עוזר הרבה בהגנה ופחות עולה כמו אביב אברהם וכמובן כשאולסק היה קשר אחורי הוא היה תומך בהתקפה יותר אבל היית רואה שהוא היה פחות שחקן שמחלץ כדורים שהורסים התקפות מהירות .
[quote='אלדד' pid='82995' dateline='1529859846']
שגיב יחזקאל לא טס עם מכבי ת"א למחנה אימונים, אם יש סיכוי לרכוש אותו או או לקבל אופציה הייתי מביא
[/qu
מסכים איתך אלדד שגיב יחזקאל שחקן מצוין , אם תדפדף כאן בעונת הירידה הוא היה מועמד להגיע לנתניה כהשאלה בינואר אני התנגדתי ולא החזקתי ממנו מאז חזרתי בי
יש לו שליטה מצוינת בכדור
ואם כבר מדברים אז ללא ספק מתן חוזז זה השחקן שהייתי מנסה להביא בכל הכוח בהתקפה ולא שון וייסמן
חוזז אולי יבוא בהשאלה אם הוא לא עובר לבני יהודה בטרייד אבל בכל מקרה מכבי תל אביב לא יוותרו על שחקן כמוהו במיוחד לא כשהוא התחיל את הפריצה שלו עונה שעברה.
כן אבל אין לו מקום שם הקבוצה הזאת משופעת בכל עמדה בישראלים טובים פרט לעמדת השוער
כמו שאמרת עלינו גם הם רוצים מחליפים איכותיים .
רווח , חוזז שחקן הרכב בת"א עונה הבאה או מחליף
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Reference URL's