מכבי נתניה

גירסה מלאה: טרייד אולסק תמורת וייסמן ? אייל סגל אל תסכים .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
תמיד אני אומר עדיף לשמור על המילה שלך , ובכל זאת אם אין ברירה מה עושים ?
מנצלים את המקסימום שאפשר .....
מכבי חיפה רוצה את ניקו אולסק ?
שתעביר 4 שחקנים שאנחנו בוחרים .
מוחמד עוואד , נטע לביא , זנטי , סניטייהו סולליך .
אם הם לא רוצים אתה יכול לומר לאולסק שניסית והם לא מעונינים אז שיאריך חוזה כמו כולם . או שיישב ביציע עונה שלמה .
עזוב אותך משחקנים שנכשלו ולא שווים יותר מידי חוץ מבעיני עצמם והסוכן שלהם. מה לביא וזנטי עשו שמגיע להם לעבור אלינו? אולסק שחקן מוכח בליגת העל ב11 של קבוצת צמרת נכון ? אז אם הם רוצים אותו - שישלמו כסף והרבה. או שיחתימו אותו בינואר ויעבור אליהם באוג הבא.
זה כמו שעכו ידרשו על קניקובסקי את לני אהרון, ירושלמי, ניסן דנון ונפתלי בלאי..
אין בעיה לא נסכים ...
אבל גם ככה המטרה של המועדון היא להביא "פוטנציאלים" ולהפריח אותם אצלנו.
אבל מצד שני זאת עמדה של שחקן "שובר שוויון" אז אולי באמת המועדון יעדיף לקבל כסף ולהביא שחקן יותר מוכח...
ימים יגידו
(07-May-2018 15:19)אלדד כתב: [ -> ]זה כמו שעכו ידרשו על קניקובסקי את לני אהרון, ירושלמי, ניסן דנון ונפתלי בלאי..

למעט ירושלמי שצריך לקבל צאנס בליגת העל , כל היתר לא מתאימים.
טל.מ לפי דבריך ניקו ישאר אצלנו עוד עונה ונפסיד המון כסף , אז יופי עמדנו במילה שלנו אבל הפסדנו המון כסף ...
אני אומר לנסות להאריך לו את החוזה כמה שאפשר ללכת לקראתו ליציאה בחו"ל אבל לא לקבוע תג מחיר ליציאה אנחנו לא ספרד
ואם בכל זאת הסוכן יתעקש אולי לנסות לפצות את הסוכן בכסף הרי כל הדרייב שמניע סוכנים להעביר שחקנים זה אחוזים מדמי העברה ....
ולבסוף אם כל זה לא יצליח אז עדיף למכור למרבה במחיר עכשיו ולא להמתין לינואר רז קבוצות לא ירצו לשלם אלא יעדיפו להמתין לסיום החוזה ...

מכל זה הבנתי בקיצר שלא קל בכלל לנהל קבוצת כדורגל אני יכול להבין שחקנים שרוצים יותר כסף אבל מול סוכנים ותככים ולכלוך אני לא מסוגל להתמודד
להבדיל ממך , לא מתרגש מעזיבה של ניקו , הוא לא אבידה גדולה .
בתפקיד שלו יש הרבה שחקנים.
דיא וגלזר זה אבידה.
(08-May-2018 23:50)Shaul כתב: [ -> ]להבדיל ממך , לא מתרגש מעזיבה של ניקו , הוא לא אבידה גדולה .
בתפקיד שלו יש הרבה שחקנים.
דיא וגלזר זה אבידה.

רוב העונה הקישור שלנו התבסס על ניקו אביב ומוחמד..

ההשוואה הכי אמיתית זה על פי כל כמה דקות השחקן עושה את הפעולה, וזה יחסי לכמות הדקות ששיחק.. מספר הדקות שהשחקן שיחק לחלק למספר הפעולות של השחקן בסך הכל

כלומר באופן עקרוני אפשר להשוות שחקן ששיחק שלוש משחקים לשחקן ששיחק 30 משחקים
אז בהשוואה הזו ככל שהמספר יותר קטן השחקן עושה יותר את הפעולה הזו והוא יותר טוב בה..
לדוגמה: מסירות מפתח כל 26.38 דקות, אז זה ממוצע של 3.4 מסירות מפתח למשחק

מההשוואה אפשר לראות שגלזר לא תורם במסירות מפתח מדוייקות (ממוצע של 0.05 למשחק, אולסק עם ממוצע של 0.6 למשחק) ובדריבלים מוצלחים (ממוצע של 0.3 למשחק, אולסק עם ממוצע של 1.15 למשחק) וקצב מטורף של צבירת כרטיסים צהובים.. ובכל שאר הקטגוריות כל השחקנים בערך באותה הרמה פחות או יותר.. חוץ ממוחמד

ואיפה היינו נמצאים היום אם מוחמד היה משחק כל העונה, הוא פשוט שחקן אדיר בכל הפרמטרים, מסירות מדוייקות כמעט כמו אולסק, אדיר במסירות מפתח ובישולים , ניצחון במאבקים יותר טוב מגלזר, מעולה בחילוץ כדורים, תיקולים מוצלחים כמעט כמו גלזר, והכי טוב בדריבלים

[תמונה: ou2rjm5nydgm.png]
אסתפק גם בסאן מנחם נטע לביא ומוחמד עוואד 3 שחקנים צעירים תמורת כוכב ארגנטינאי מוכח .
עמודים: 1 2
Reference URL's