מכבי נתניה

גירסה מלאה: אפקט העונה השניה לאחר העליה .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עלינו ליגה ועשינו עונה חלומית , נכון . סטטיסטית 50% מהקבוצות שעולות ליגה נשארות בעונה הראשונה בליגה , לפעמים מפתיעות כמונו ....

בליגה שלנו כשרוב המאמנים מפחדים לקחת סיכונים ( שלא כמו אצלנו ) הם ישחקו סגור העיקר לא לספוג , הדרך הזאת הוכיחה את עצמה כסגולה להישארות בליגה .

על מנת לא ליפול ולרדת ליגה מכבי נתניה צריכה הגנת ברזל . כלל ראשון עם הגנה חזקה לא יורדים ליגה.

העונה סבלנו מחוסר במגן שמאלי אפילו אחד בודד . זה היה חור שקשה לסגור אבל השחקן הנפלא שהביאו גולדנברג הוכיח את עצמו כנכס יקר .
אין לי מושג איך אבל אנחנו צריכים מגן שמאלי שישדרג את ההגנה דבר ראשון , בקשר לבלמים ? אין לי מושג מה התועלת מול ההפסד בענין הויבך , בכללי הוא בלם טוב ונכון יש לו פלופים וחוסר מהירות . בהנעת כדור מאחור אין בלם כזה בכל הליגה .

הקבוצה צריכה להיבנות מההגנה , אם תהיה לנו הגנה שלא סופגת יותר מ 15-20 שערים בכל העונה כולל הפליאוף אפשר לדבר על תואר אבל רק לדבר . קבוצה עם הגנה חזקה לא מפחדת לתקוף עם הרבה כלים למעלה ...

לא יודע איך אבי גרוס , דודי תירם טוב אבל רק כמחליף הוא עדיין עושה טעויות רבות ....לני אהרון ? צריך לראות אם יכול להעלות רמה בליגה הראשונה .
אני יודע שמה שאני רושם עכשיו קצת לא בסדר ...אבל כמועדון אם אני צריך לקבוע אז או לני אהרון או פאדול יחזרו להיות בלם חמישי . בעונה ארוכה יש צןרך בספסל עמוק זה ההבדל בין מכבי נתניה לבית"ר ירושלים למשל .

אז קודם כל הגנה להתחיל לבנות מההגנה .שוערים ומגינים ימניים סגור , לשדרג את הבלמים ואת עמדת המגן השמאלי .
לא יודע איך משחק קוייאר אבל בלם בגיל 35 ? יש לו מהירות ? אנחנו חייבים בלמים מהירים .
ואם כבר לא רוצים את היובך למה לא לנסות להביא זר אחר מליגות אחרות כמו יוון שם המצב הכלכלי ירוד או פורטוגל ואפילו קוסטה ריקה שם היתה לנו הצלחה ....ויש קשרים .
ישראל זביטי צריך להתקשר אתמול לשחקני עבר זרים ולברר לגבי כשרונות צעירים ולנצל הזדמנויות . שהמאמנים יראו יבחנו ויבחרו ....
בכל מקרה העונה אוטוטו נגמרת ולא נסגרו חוזי כל השחקנים שישנם היום שרוצים שישארו ...
הכוונה לעמדת הבלם , המגן השמאלי , ניקו אולסק , גולדנברג , כחלון ? ויש את הבעיה עם דן גלזר ...
הפחד שלי שבמקום שכל המערכת תנוח תרגע תמלא מצברים לקראת העונה הבאה נתעסק שוב בעונת מלפפונים מעייפת עם המון פייק ניוז
גם ניב גולדשטיין ואייל סגל צריכים מנוחה גם המאמנים לנקות את הראש והכוונה לא לשבוע אחד אלא חודש שלם .
הפועל אשקלון ירדה בעונה השניה שלה אחרי שעלתה לפני שנתיים לליגת העל , כמו כפר סבא עונה שעברה שירדה אחרי שנתיים ...
עונה הבאה אין ספק תהיה קשה יותר אנחנו חייבים יותר קשרי 50-50 שהם לוחמים !!!
מה קורה עם ניקו אולסק ? או שהוא חותם או למכור אסור להפסיד סתם כסף טוב עליו . להפציץ מחיר גבוהה עליו .
Reference URL's