מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה - בית"ר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
ניתן יהיה למנוע זליגת אוהדי בית"ר ליציעים שלנו בצורה טובה ע"י סיסמה יומית שתפורסם בקבוצה הסגורה של קבוצת האוהדים בפייסבוק..
באתר לאן יצטרכו להקליד את הסיסמה היומית לפני הרכישה ליציעים של אוהדי נתניה, וגם במרכולית יצטרכו לומר את הסיסמה שמפורסמת בפייסבוק ומתחלפת מידי יום

ברור שאין הצלחה של 100 אחוז, אבל זה יעשה את העבודה בצורה טובה מאוד וללא צורך בהשקעה כספית או כוח אדם

זה המינימום שאפשר לעשות ובקלות, וסביר להניח שלא יהיה אינטרס מיוחד למישהו להעביר את הסיסמה לאוהדי בית"ר.. וגם אם פה ושם יהיו זליגות זה לא כזה נורא
חחחחחח אהבתי חחחח חוזרים לצבא
איזה זליגה ואיזה נעליים, לתת את היציע המזרחי לבית"ר ולסגור עניין, גם ככה לא ימלאו את המערבי.
(25-Apr-2018 9:44)פיליפצוק כתב: [ -> ]איזה זליגה ואיזה נעליים, לתת את היציע המזרחי לבית"ר ולסגור עניין, גם ככה לא ימלאו את המערבי.

ואם המערבי יהיה מלא ויהיה עוד ביקוש לכרטיסים מאוהדי נתניה?

מבחינה מקצועית מה שהכי חשוב זה שקליימן לא ישחק נגדנו
נתניה לא תמלא את המערבי. מסכים עם פיליפצוק
לתת להם את כל המזרחי.
אגב אין לי בעיה שנפסיד. לא רוצה לראות את בש לוקחת אליפות ועוד בטרנר על נתניה. משאלת הלב שלי שאנחנו הורסים להם את האליפות במחזור האחרון.
להתנהלות המגעילה של אלונה(שימון מזרחי)

נתניה לא תמלא את המערבי. מסכים עם פיליפצוק
לתת להם את כל המזרחי.
אגב אין לי בעיה שנפסיד. לא רוצה לראות את בש לוקחת אליפות ועוד בטרנר על נתניה. משאלת הלב שלי שאנחנו הורסים להם את האליפות במחזור האחרון.
להתנהלות המגעילה של אלונה(שימון מזרחי) מקווה שיהיה סוף.
גלזר
אולסק אברהם
ערן
קוגבניה סבע
(29-Apr-2018 11:21)אלדד כתב: [ -> ]גלזר
אולסק אברהם
ערן
קוגבניה סבע

הסכמנו - למישהו יש את הנייד של סלובו ... ?
לדעתי היה עדיף לתת למלדה לפתוח על חשבון קוגבניה
דיע יכניס את הראשון שלו נגד בית"ר שמעתם את זה בפעם הראשונה ממני ....
מקווה שילמו כבר לרוז'נסקי יותר דקות כל פעם שהוא עלה היה טוב , מחצית אם אפשר ...
קוגבנייה בכושר נהדר בתקופה האחרונה והוא חייב לפתוח.
בסדר שיכנעת אותי שיפתח אבל מתחת לחלוץ לא בצד שמאל , בצד שמאל הוא אסון , שאביב ישחק בצד שמאל הוא ענק בצד הזה .
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's