מכבי נתניה

גירסה מלאה: קורה במשפחות הטובות ביותר....
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אין מה לעשות...
כנראה שאמביציה של אליפות הרבה יותר חזקה מסתם מוטיבציה של קבוצה שחולמת על מקום 4....

ולא , לא פתחנו רגליים היום ולא באנו להעביר את הזמן, ובדקות לא מעטות (בעיקר בחצי הראשון) לחצנו אותם מאד גבוה ,שלטנו במשחק ,ועם כוונת טיפה יותר מאופסת של ערן אנחנו גם כובשים אחד או שניים, אבל בסופו של דבר , ובדיוק כמו שקרה במשחק המקולל ההוא, במאני טיים ,במשחק שבאמת יכול לעשות את ההבדל , האיכות ,המוכנות והאגרסיביות של ב"ש בגלגולה הנוכחית עושה את העבודה.

אז ב"ש לא היו גדולים היום, אבל הם היו ראשונים לרב הכדורים, הם היו אגרסיבים באמצע, הם ניצלו בצורה מושלמת את החורים באגפים שלנו, הם גם קיבלו קצת אובר כבוד מהשופט ( שעצר לנו יופי את המומנטום עם הפנדל השני) ,והם בעיקר קיבלו את וואקמה ,שאני מוכן לחתום - אם הוא לא במגרש היום אני כבר מתחיל לארוז לקראת המוקדמות של הליגה האירופאית....

לסיכום, לקבל תבוסה מב"ש זה אולי הדבר הראשון שאני מתפלל שלא יקרה לי במהלך העונה , אבל גם המעידה הזאת לא תפגע כהוא זה בעונה מרתקת ומלהיבה שהייתה לנו.

מכה קלה בכנף ויאללה, ממשיכים לטוס !
מה שחשוב ממשחק כזה הוא לנצל את ההזדמנות לראות את כל הבעיות שלנו ולתקן , אם תיקנו הרווחנו אם לא תיקנו אז זה עוד תבוסה כואבת .

לא צריך להיבהל מהתבוסה הזאת , להמשיך בקו הבניה הרגיל של צעירים לוחמים ורעבים , ולהמשיך בקו של לא משחררים בארץ לאף קבוצה רק לחו"ל
ועכשיו אופיר בכנות תגיד עם מי אתה רוצה להמשיך כשחקן הרכב בעונה הבאה בהנחה וברנקו ועלי חוזרים....
דוד למה רק אופיר ?
אתמול כל ההגנה לא תפקדה דני עמוס היה מצוין ואלמלא הוא התוצאה כפולה
ברור לי שויקי כחלון ודודי תירם עדיין משלמים דמי לימוד , הם צעירים וטובים אבל לא בשביל אליפות אמת לא עכשיו כרגע .
טים הויבך ? לא יכול לשפוט אותו כשכל מערכי ההגנה האחרים לא מתפקדים , גולדברג ? זה לא התפקיד שלו מה לעשות ? אבל אם הרומים שהוא מקבל כאלו אני מצפה ממנו להיות חיים בר . הכי טוב שבו ? הנעת הכדור אין הרבה בלמים שיודעים להניע מאחור כמוהו .

אני מבין ששחקן עפולה המגן השמאלי סגור טוויטו , נראה מה יביאו , ואז נצטרך לבחון את ההגנה על אמת .
בכל מקרה לא הייתי מתבייש לבקש משחקן עבר של הגנת נתניה בלם ומגן עזרה , זה אפשרי עם חיים בר ושרגא בר כמה אימונים אפילו בטרום עונה , או שרגא טופולנסקי ופיזנטי .

מגן צריך לדעת קודם כל להבין בתת ההכרה שלו שלא מרימים הרמה לגובה מהצד שלו , ולא חודרים לרחבה מהצד שלו . זה א-ב של להיות מגן . בלם זה הרבה יותר קשה , כי הבלמים גם מחפים וגם בולמים בעצמם וגם מיירטים כדורי גובה , וגם מנהיגים את הנבדל ולא כמו אתמול שיצרו אותנו בהפקרות בגול של ממן ....

אני מצפה מההגנה שלנו להיות כמו של באר שבע או הפועל חיפה שיקיאו דם לפני שיגיעו ויתנו לנו גול , לא יודע איך עושים זאת במשחק כזה פתוח והתקפי . יש קבוצות שפשוט עדיף שכל הקבוצה תשחק מאחור ואז לעקוץ שוב ושוב עד שאתה ממוטט אותה כמו שעשינו למכבי תל אביב וכמו שבאר שבע עכשיו עשתה לנו . אולי ההתמכרות לרדיפה של לשחק פתוח ולהעלות להתקפה בכל מחיר בגלל הסופרלטיביים שאנחנו מקבלים גם בעוכרנו ...
מותר וטוב לשחק גם על תוצאה כמו נגד באר שבע בליגה הרגילה , כמו בני יהודה בחוץ פעמיים ....

גם מכבי נתניה הגדולה ספגה תבוסות אבל היתה לנו הגנה שהוציאה הרבה נקודות בבית ובחוץ
לי התוצאה מפריעה... פאק 5... זה משהו שלגמלים יכנס לספרי היסטוריה... כמו שלנו עונת השישיות
לא אותו הדבר
כשאנחנו נתנו את השישיות היו למכבי ובית"ר מה לחפש בליגה
הפסד 5-1 או 1-0 מפנדל מפוקפק זה בדיוק אותו הפסד, בטח ובטח שהתוצאה משקרת רק השער האחרון שהם כבשו הוא נטו מכדורגל.. כל השאר רק בגלל טעויות לא מחוייבות של שחקני ההגנה
גם אם יהיו עוד 10 משחקים חוזרים לא נתקרב להפסד בתוצאה כזו גבוהה
Reference URL's