מכבי נתניה

גירסה מלאה: מקווה שהפירסומים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לגבי קוויאר לא נכונים. בלם בן 36 איטי שמעבר לשיאו.
מקווה שזה מניפולציית /לחץ במשא ומתן עם הוייבך.
אגב אם היו שואלים אותי. הייתי נפרד מאחד משני הבלמים הזרים שדומים מאד בסגנון המשחק שלהם לטובת בלם זר אחר מהיר וזריז.
אתה יכול להבטיח שהבלם האחר שיגיע יהיה יותר טוב מהויבך/ורגוץ?
ואם כבר באמת רוצים להביא בלם בן 36 , אז עדיף להביא את טל בן חיים שהוא יותר טוב ממנו וגם יחסוך עמדה של זר
פרסומים מטעם הסוכן וגם מטעם המועדון, כל אחד כדי להפעיל לחץ על הצד השני.
קוייאר בלם מעולה ,עם נסיון ומנהיגות,טוב יותר מהויבך וורגוץ.
הגיל הוא לא פקטור,באירופה יש הרבה בלמים בגילו.
טים וברנקו אכן שני בלמים גבוהים ולא מהירים במיוחד אבל הם לא אותו בלם. ברנקו ימני ויותר מוגבל ברגל ומודע לחסרונותיו ולא מסכן את עצמו והקבוצה עם דברים שהוא לא יודע. הויבך שמאלי עם משחק רגל טוב (דריבל, נגיעה ראשונה ומסירות). אומנם זה לא מרכז הגנה מהיר אבל סה"כ הם. מתאימים אחד לשני ולמרכז הגנה של ליגת העל. להזכירכם ב"ש בדרך לקחת אליפות עם לואי טהאה
גם אם זה היה לואיס מארין אי אפשר לקחת סיכון להחתים חוזה לתקופה ממושכת כשיש לך צעירים כמו דודי תירם גיא גרוס לני אהרון על הספסל ....איזה מסר אתה מעביר להם ??
שנתיים שלוש זה גג לשחקן בגיל של טים הויבך , הוא צריך גם להבין את מכבי נתניה .
הוא זוכה לדרישה ? יש לנו אופציה שיביא קבוצה שתשלם עליו מליון יורו ויש על מה לדבר ....

אנחנו רוצים לחתום ולהשאיר את כל השחקנים , האוהדים לא מוציאים כסף מהכיס למשכורות ולכן אנחנו חייבים לתמוך בקו השפוי של הניהול של ניב גולדשטיין ואייל סגל . אסור לנו להגיע שוב לפירוק !!!
אני יודע שכולם יגכחו אבל אני הייתי מחליף את אחד הבלמים עבור דוס סנטוס שישוחרר בוודאות מחיפה. נכון הבטחון העצמי שלו בגובה הדשא.מאמין שסלוברדה יחזירו אותו ליכולת הגבוהה שהציג במכבי פת
לא הבנתי מה רע בבלמים שצריך להחליף אותם ?
שני בלמים מהטובים שיש בליגה, משלימים אחד את השני, חזקים כל אחד בתחומו, חברים מחוץ למגרש. מה הבעיה ?

איך אמר חברנו ליציע - ....if its not broken don't fix it
מול קבוצות שמשחקות משחק מעבר מתפרקים. אגב אתמול מול בני יהודה היה לנו הרבה מזל בהגנה. היו לפחות שני מיקרים שסיבבו את הוייבך. חסר לנו מהירות וזריזות בהגנה. כפי שאמרתי וורגוץ והוייבך מאד דומים בסגנון המשחק. הוייבך יוצר אלגנטי אבל במתפרצות אנחנו נופלים.
לא היה אכפת לי לעשות טרייד עם חיפה. דוס סנטוס וסן מנחם לנתניה. הוייבך לחיפה.
(15-Apr-2018 16:09)אופיר34 כתב: [ -> ]לא הבנתי מה רע בבלמים שצריך להחליף אותם ?
שני בלמים מהטובים שיש בליגה, משלימים אחד את השני, חזקים כל אחד בתחומו, חברים מחוץ למגרש. מה הבעיה ?

איך אמר חברנו ליציע - ....if its not broken don't fix it

וואי וואי .. הגיעו ימות המשיח ..
עמודים: 1 2
Reference URL's