מכבי נתניה

גירסה מלאה: שמירה אישית עם דן גלזר ואביב אברהם בדף האתר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
איזה מדהים הראיונות האלו יותר טוב וטבעי מכל הקלישאות הלעוסות של עיתונאים באתרים או בעיתון .
קורא לארגן עוד הרבה ראיונות כאלו ושהשחקנים יטלו חלק בקריאה לקנות מנויים .
אם הייתם עושים כל יום ראיונות עם שחקנים ומאמנים ומנהלים אף אחד לא היה מחפש ידיעות אחרות באתרים מה שיכל להגדיל מאוד את הספונסרים באתר .

בראיון עצמו דן גלזר רוצה להשאר כאן במועדון והוא נהנה מה שמחזק אצלי את ההרגשה לגביו .עצה אישית לגלזר ...אתה רחוק מצ'אבי אלונסו כמו מזרח ומערב , אבל יש מקום שבו מזרח ומערב נפגשים ....
אם אתה בעל יוזמה ולא מתבייש , תפנה לצ'אבי אלונסו במייל או בפייסבוק הוא כבר פרש ממשחק ובטוח משועמם , תבקש ממנו לעבור אצלו מחנה אימון קטן של שבוע שבועיים שיתן לך טיפים מה לשפר במשחק שלך . תכין לך סרטון של 15-20 דקות עם המגרעות שלך דווקא וטיפ טיפה עם המעלות שלך ותגשים 2 חלומות יחד , מצד אחד לפגוש ולהכיר את השחקן הנערץ עליך , מצד שני לקבל ממנו הדרכה אישית .

הרעיון שלי גם לאביב אברהם , אמנם אינייסטה שחקן פעיל עדיין אבל בטוח שקיימים שחקנים שדומים למשחק שלהם כמו אינייסטה שישמחו ששחקן צעיר פעיל פונה אליהם לייעוץ .
כל הראיון היה קלישאות לעוסות. הייתי מצפה לשאלה במה אתה רוצה להשתפר.
אם הייתי אביב אז הייתי אומר רגל/ בעיטה בשמאל.
אם הייתי גלזר. לשפר את המשחק ההתקפי. למסור קדימה לבעוט לשער. להעיז.
חזום תנסה אתה לפנות לעמית ולבקש לראיין בהתנדבות כמובן כל יום שחקן מנהל מאמן ....ולהעלות את הראיונות לאתר אני בטוח שישמחו
אני. מה פתאום. אני סתם גיבור מקלדת..
Reference URL's