מכבי נתניה

גירסה מלאה: לכל מי שלא ראה אתמול את ליברפול כמה תובנות...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
דבר ראשון מהשבועות הספורטיביים שתזכור כל החיים...
זה התחיל בהפסד של מכבי כדורסל בדרבי שזה נחמד כמתאבן והמשיך עם ניצחון ענק של האהבה הראשונה....
והמשיך עם ההצגה הכי גדולה באירופה...
מי שלא עוקב אחרי סרטונים ולא ראה את קבלת הפנים שאוהדי ליברפול בערך 20/25 אלף עשו לאוטובוס של סיטי וזה אחרי שהמועדון הפציר וביקש להתנהג יפה ...תעשו טובה ותציצו ותבינו מה זה פאשן של מועדון...שום שחקן לא נשאר אדיש...חחח אפילו קוגבנייה...
את המשחק עצמו אפשר לחלק ל-2 חלקים אבל אני רוצה דווקא לכוון להגנה על השלישייה בפרונט כבר נאמר הכל ...אבל ההגנה הפכה להיות מקשה אחת ....
ילד בן 19 מגן ימני שחקן בית שכולם פקפקו ביכולת שלו לעמוד ברמה של שלבים מאוחרים בצ'מפיונס פשוט שם את סאנה בכיס שלו כל המשחק ...
מצד שמאל מגן שירד ליגה עם האל סיטי שילמו 8 מיליון פאונד שזה בערך עשירית ממה ששילמו על ואן דייק...
נמשיך עם לוברן אותו אחד שקלופ הוציא דקה 30 נגד טוטנהאם כי הוא חור אחד גדול ואיבד את הבטחון לגמרי...
וואן דייק לא נראה לי שמישהו פה צריך הסבר על שחקן ברמה הזו מהבלמים הטובים בעולם....
אז החצי הראשון אתמול במשחק היה משחק מהנה בקצב מהיר אבל החצי השני היה תצוגת הגנה מעולה נגד הקבוצה הכי טובה באנגליה בתקפה ואולי באירופה כולה...זו אותה קבוצה שקיבלה מסביליה 3 גולים ברבע שעה 5 מסיטי באיתיחד ועוד השפלות....אבל פשוט עשו שם את הדברים הנכונים ועכשיו פתאום יש הגנה להמון שנים....איך קלופ אומר בווום
ולמה זה קשור למכבי נתניה תארים לוקחים דרך הגנה מכבי נתניה כבשה העונה כמות שערים זהה להפועל ב"ש אבל ספגה הרבה יותר...
אז נתרגם את זה לשחקן שחקן אצלנו...
ויקי מתקדם כל הזמן הבישול השבוע היה נפלא הצעד אחורה של דיא גאוני אבל עצם זה שויקי הרים את הראש ונתן לו כדור בטיימינג מושלם שאפו....נשאר אצלי עוד עונה ואני בטוח שכשההגנה שלנו תשתפר גם משחק ההגנה של ויקי יהיה הרבה יותר טוב...
מגן שמאלי אנחנו פשוט חייבים להביא ...
ורגוץ' אין עוררין משחק עם הלב בכל משחק אופי של פייטר אמיתי מאלה שאתה רוצה לצאת איתם למלחמה...
טימו- פה הדילמה הקשה מה שאני לוקח מטימו העונה זה בעיקר חוסר יציבות ועם זה אני עדיין לא חי בשלום...אישית אני לא סגור עליו , יש בו הרבה דברים טובים אין לו לא את הקלאס לא את המנהיגות וגם לא את הנוכחות...יש לו יתרון שהוא שמאלי ברגל זה טוב להנעת הכדור דילמה גדולה בעיקר כי צריך לקבל החלטה ....וזה סוג של סיכון כבר נפלנו בעמדה הזו בתחילת העונה הקודמת...
החלטה לא פשוטה....
אגב אני יודע שליברפול עדיין לא גמור וזה רק מחצית...
חג שמח שיהיה לנו הרבה שבועות ספורטיביים מרגשים כאלה ...alle alle alle
מגן שמאלי ובלם זריז ומהיר זה מה שחסר להגנה.
דוד אני יכול להבין את ההתלהבות שלך לגבי ליברפול במשחק נתון בודד להשליך את זה על עונה שלמה ?? ליברפול כמו שאתה מתאר לא במקום הראשון ....חוץ מזה יש עוד מחצית שלמה !!!
ועוד אתה עושה הקבלה לטים הויבך ? לא רק שהוא הבלם הכי טוב שלנו במכבי נתניה הוא גם מתחיל מאחור ומכוון את כל ההתקפות , כשיהיה מגן שמאלי טוב תוכל להביע את דעתך על ההגנה בצורה אובייקטיבית אמיתית כל מה שנאמר עכשיו לא רציני .
לגבי ויקי כחלון מגן מעולה תוקף בהגנה הוא חייב להפסיק להשתמש בידיים או לנסות לעשות גליצ'ים אפילו קרוב לרחבה שלא לומר ברחבה

מסכים איתך הגנה מצוינת חוסכת המון המון נקודות ושערים וזה מה שחסר לנו העונה - הבעיה שלנו במגן שמאלי !!!
בכלל לא בטוח שתצליח להביא ולפגוע בבלם שיהיה יותר טוב מהויבך..
אפילו לקבוצות עם תקציבי ענק לא מצליחים להביא בלם מוצלח, כמו מכבי חיפה ומכבי ת"א. קל וחומר בתקציב שלנו
אותי מדאיג יותר האם גרוס יהיה מוכן לעונה הבאה ? ראינו העונה איך הבלמים שלנו נשחקו , חייבים 4 בלמים ברמה גבוהה בנתיים יש לנו רק 3 , חוץ מגרוס צריך את אחד המושאלים להחזיר .

דוד עונה הבאה עם מגן שמאלי מצוין + עונה נוספת ביחד של הבלמים התיאום יהיה מושלם .

אני מציב כאן מטרה עונה הבאה להגנה ולשוער לא לספוג יותר מ 15 שערים כולל הפלייאוף .
זאביק אולי לא הבנת הבאתי שינוי הגנתי מקבוצה שאני מכיר טוב...ההגנה של ליברפול היתה מסננת והצליחו לייצב אותה היא עדיין רחוקה משלמות אבל בעבודה נכונה ורכש יקר וטוב ייצבו את ההגנה ובנו הגנה ל-10 שנים....
ואני יודע שזה לא נגמר...
אני גם מאמין תמיד בצעירים חיים בר כשעלה לבוגרים היה גם כסחן וגם מסננת ואחרי עונה אחת הפך לבלם הכי טוב בארץ
בנתיים זה הכי טוב שיש אשמח אם במשחקים האחרונים יעלה בלם מהנוער או עיישה המגן השמאלי רק לראות מה הוא שווה
אני בכלל אוהד יונייטד והייתי בשבת באולד טרפורד נשארתי באזור רק לראות את המשחק הזה אין ספק שהקהל באנפילד חוויה מסוג אחר.alle alle alle הזה לא יוצא לי מהראש וקלופ גאון ללא ספק על מה שהוא מוציא מהסגל הזה בכל אןפן מקווה שיצליחו בגומלין להעיף את פפ וחבורת האל איתיחד שלו.
ראית את קבלת הפנים ש-30 אלף אוהדים עשו לאוטובוס של סיטי ??
(07-Apr-2018 2:51)דוד חטב כתב: [ -> ]ראית את קבלת הפנים ש-30 אלף אוהדים עשו לאוטובוס של סיטי ??

ישלמו על זה...
עמודים: 1 2
Reference URL's