מכבי נתניה

גירסה מלאה: לכל מי שלא ראה אתמול את ליברפול כמה תובנות...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
(07-Apr-2018 2:51)דוד חטב כתב: [ -> ]ראית את קבלת הפנים ש-30 אלף אוהדים עשו לאוטובוס של סיטי ??

כן ראיתי ממש מקרוב כמות הפירוטכניקה שהיתה שם אפשר לנהל קרב ממושך, דרך אגב אף שוטר לא ניגש אליהם נותנים להם לפרוק הכל בחוץ במגרש עצמו היה מעט.

(07-Apr-2018 8:25)אייל ס כתב: [ -> ]
(07-Apr-2018 2:51)דוד חטב כתב: [ -> ]ראית את קבלת הפנים ש-30 אלף אוהדים עשו לאוטובוס של סיטי ??

ישלמו על זה...
לא שאני מצדיק אבל יש בהיסטוריה של מועדון אוהדים ארוע מכונן וזה היה אחד כזה שעוד יכנס לספר האגדות של האוהדים האלה שבעיקר ידעו הרבה צער וסבל בשנים האחרונות
(06-Apr-2018 1:23)amir כתב: [ -> ]אני בכלל אוהד יונייטד והייתי בשבת באולד טרפורד נשארתי באזור רק לראות את המשחק הזה אין ספק שהקהל באנפילד חוויה מסוג אחר.alle alle alle הזה לא יוצא לי מהראש וקלופ גאון ללא ספק על מה שהוא מוציא מהסגל הזה בכל אןפן מקווה שיצליחו בגומלין להעיף את פפ וחבורת האל איתיחד שלו.

אגב אולי ישמע לך מוזר יש לי מנויים של יונייטד....למקרה שאתה טס...
(07-Apr-2018 15:13)דוד חטב כתב: [ -> ]
(06-Apr-2018 1:23)amir כתב: [ -> ]אני בכלל אוהד יונייטד והייתי בשבת באולד טרפורד נשארתי באזור רק לראות את המשחק הזה אין ספק שהקהל באנפילד חוויה מסוג אחר.alle alle alle הזה לא יוצא לי מהראש וקלופ גאון ללא ספק על מה שהוא מוציא מהסגל הזה בכל אןפן מקווה שיצליחו בגומלין להעיף את פפ וחבורת האל איתיחד שלו.
סבבה אשמור את הזכות לנסיעה הבאה

אגב אולי ישמע לך מוזר יש לי מנויים של יונייטד....למקרה שאתה טס...
עמודים: 1 2
Reference URL's