מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם לא מנצחים את הפועל חיפה בחוץ לא עשינו התקדמות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
על מנת לקבל ביטחון שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בכל איצטדיון , אנחנו צריכים להתקדם עוד מדרגה , הורדנו קוף מהגב עם הניצחון על מכבי תל אביב , הוכחנו שאנחנו יכולים להם .

האם מכבי נתניה יכולה לנצח במגרש של הפועל חיפה ??

לא ניצחנו בטדי פעמיים , נכון שיחקנו טוב , פעמיים לא הגיע לנו להפסיד אבל הפסדנו .
לא ניצחנו עדיין בבאר שבע , נצטרך להוכיח זאת .

מה זה נותן לנו ? אמונה .

אמונה שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בכל מגרש חדשה רק מחסום פסיכולוגי שאפשר לעבור .
כל נצחון חוץ כזה יכול לעזור לנו לעונה הבאה לעשות את המסלול לאליפות .
מקווה שהשחקנים שמקבלים צ'אנס לא יאכזבו
הפועל חיפה יפתחו חזק כמו במשחק הראשון אם נבקיע ראשונים המשחק בידיים וברגליים שלנו
אל תשכח שאנחנו בהרכב ״קצת״ בעייתי מבחינת הבלמים. זה משחק בעייתי עם וורגוץ והויבך, בטח ובטח בלעדיהם.
מתאזן עם החסרון של תמאש אצלם....
גאה בשחקנים נקודה יקרה ויפה יכולנו גם לנצח וגם להפסיד , מחצית ראשונה השחקנים עלו מבוהלים לא שיחקו בכלל ובכל זאת ההחמצה של כחלון מזעזעת .....ראבק פס קטן וזה גול
מחצית שנייה ראיתי את קוגבניה נכנס ואמרתי לאשתי הלך המשחק ....והוא הפתיע לא רק בגול אלא היה יותר טוב מהשחקן שהעונה היה גרוע , לא ראינו אצלו אדישות .
נקודה בחוץ אם ננצח את משחקי הבית ולא נפסיד בחוץ נגיע למקום רביעי ואפילו שלישי אבל שוב אני לא בעד אירופה זה הורס את הליגה תזכרו שאמרתי

בהפועל חיפה נהנתי מהחלוץ שלהם תורג'מן וגם מגינסארי האם הוא ישראלי או זר ?
משחק טוב של אביב שהתעייף בסוף. ערן היה חלש. גולדברג נכס אמיתי. כחלון צריך לשמור על רמה וקצב לאורך כל המשחק. אני הייתי מוציא את גלזר ולא את אולסק. גלזר שחקן רוגבי שום מסירה קדימה האוטומט אחורה. מזכיר לי את ישראל זוויתי אבל גרזן. קוגבניה כהגרלו רגע מבריק וכל השאר נרדם. בישול ענק של סבע כל השאר פרווה.
משחק פרווה
בישול גדול כן חזום כל מה שאמרת נכון , מענין , עם יכולת בישול כזאת הוא יכל אם היה מבשל יותר מגיע לספרד
תכלס קלינגר עשה לנו בית ספר טקטי חצי ראשון...סגר את השלישית קשרים ולא נתן להניע כדור...לקח לסלובו כל החצי עד שהוא החליט לשנות...השינוי היה מצוין קוגבניה ריווח את המשחק וככה גם אביב בצד השני...
דודי היה מצוין לאורך כל המשחק...
ערן במשחק שעדיף לשכוח...
השופט זה מסוג השופטים שהורסים את הכדורגל כל שניה עוצר את המשחק ...לא הוסיף דקה בחצי ראשון...
ו-3 דקות בסוף כשהיה צריך להוסיף לפחות 5 ...
אבל הדבר הכי גדול זה מלאדה חברים גודל פה שחקן שלא היה שנים בארץ מהיר שולט חכם...לא יודע אם שמתם לב הוא ירד להגנה שם את הגוף סחט פאול כל כך חכם של שחקן בן 30...
פשוט מצויין המתכון של 90 דקות בנוער וחצי שעה בבוגרים זה מצוין ...השאלה מה יוחלט כשהבוגרים משחקים בשבת...
ספורי מעצבן צריך לאכול את הדשא והוא עושה לחץ בכאילו אני הייתי מעיף אותו עם סטירה החוצה מה גם שהתנועה שלו גרועה ...
המחדל בגול לא ברור למה גלזר שומר על שחקן גבוה ממנו בראש ???
אז מה חטב, קוגבינה בקישור זה פתאום חילוף טוב....? Wink

מחצית ראשונה באמת חסרת אנרגיה. הקישור לא תפקד, אביב נגע אולי פעמיים בכדור, ניקו לא דחף קדימה, גלזר איבד יותר מידי כדורים, וערן כהרגלו מאבד כדורים של ליגה למקומות עבודה...

קוגבינה ,ובאמת מוזר להגיד את זה, הכניס תנופה למשחק. פתאום ראינו הרבה שחקנים שלנו בחצי של חיפה, הרבה אופציות למסירה ויותר דומיננטיות שלנו במשחק.
וגם מלדה המשיך להראות ניצוצות.

בסה"כ תוצאה די משקפת. הפועל חיפה קבוצה קשה.
קוגבניה לא היה "קשר" שבונה והורס התקפות הוא עשה את המשחק הלחץ שלו ומעמדת החלוץ המדומה הוא הבקיע את השער.. בכל מקרה אי אפשר להסתמך בעונה שלמה על יכולת כוללת כזו משחקן זר

כשאביב נעלם הוא צריך פשוט לרדת יותר למטה ולהתחיל להכניס את עצמו למשחק קודם כל דרך משחק ההגנה, ולא יפריע ששחקנים אחרים יעשו תנועה מפתיעה קדימה וישנו מיקום.. הקשרים האחוריים לא צריכים להיות תמיד במשבצת שלהם אלא גם לדעת להפתיע

בכדורים חופשיים צריך ששחקן הגנה שלנו בזמן הרמת הכדור יתחלף עם עמוס ויעמוד במקומו בקו השער, וכל הגבהת כדור עד 7 מטר עמוס יוצא לכדור בלי לפחד ולנצל את העובדה שברחבת החמש כל נגיעה בשוער היא עבירה..
שוער עם הידיים יגיע ראשון לכל כדור.. במקרה הכי גרוע יצליחו לנגוח כדור קשתי לשער שהשחקן שעומד על קו השער לא יתקשה להדוף
עמודים: 1 2
Reference URL's