מכבי נתניה

גירסה מלאה: שאלה ליוסי מזרחי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
עד מתי עדי סופר?
amir
ינואר 2014.
(31-Dec-2013 0:07)amir כתב: [ -> ]עד מתי עדי סופר?
amir
ינואר 2014.

יכול להיות שיש לקבוצה בעייה בעמדת המגן השמאלי. אבל מה הפתרון שלך? לעלות בעשרה שחקנים?!
לא יודע בשביל זה יש מאמן והשאלות אליו מה שברור שסופר הוא השחקן החלש בסגל וחבל על כל דקה שהוא איתנו ברור ששנה הבאה הוא לא פה הבחור מעבר לזה שהוא לוקה בטכניקה אין לו הבנה מינמלית של המשחק .
לא יודע מה המצב של טובול ואם מישהו יודע שיעדכן אבל גם הוא מעבר לשיא ולכן בחלון ההעברות הקרוב חייבים להתחזק במגן שמאלי ברמה גבוהה שימשך איתנו גם לליגת העל , וכן אני יודע שזה התפקיד עם הכי מעט אופציות בכדורגל הישראלי אז חייבים להיות יצירתיים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
עומר פרץ בימין, טופי בשמאל

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(31-Dec-2013 0:29)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(31-Dec-2013 0:07)amir כתב: [ -> ]עד מתי עדי סופר?
amir
ינואר 2014.

יכול להיות שיש לקבוצה בעייה בעמדת המגן השמאלי. אבל מה הפתרון שלך? לעלות בעשרה שחקנים?!

לא יכול לראות את השחקן הזה, פשוט גרוע!!!!!!!
סופר לא שחקן חכם מסיבה ששחקן ברמתו צריך להיות מודע ליתרונות ולחסרונות שלו ולהתחיל לשחק פשוט...
אגב עומר פרץ במעט ששיחק עשה יותר נזק מסופר....
(31-Dec-2013 1:48)דוד חטב כתב: [ -> ]סופר לא שחקן חכם מסיבה ששחקן ברמתו צריך להיות מודע ליתרונות ולחסרונות שלו ולהתחיל לשחק פשוט...

איזה יתרונות בדיוק?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(31-Dec-2013 1:48)דוד חטב כתב: [ -> ]סופר לא שחקן חכם מסיבה ששחקן ברמתו צריך להיות מודע ליתרונות ולחסרונות שלו ולהתחיל לשחק פשוט...

עומר פרץ זה בכלל הזוי לחלוטין.
עד מתי ימשיכו לחשוב ולהאמין שאפשר עוד להוציא תפוקה מהשחקן הזה?!.
אין לי בעיה עם עומר פרץ כמגן ימני, נהפוכו, בתפקיד הזה הוא מוציא מעצמו את המכסימום שאפשר. יש לו את המהירות והכושר הגופני הנחוץ להיות מגן ימני סביר, בטח שבליגה השנייה.
כל עוד אין לנו כלום בצד שמאל טופי צריך להיות שם ועומר פרץ בימין.
ולא נעים לי להגיד אבל טל בנין מיודענו הוא הראשון שניסה אותו בצד ימין....
(31-Dec-2013 10:44)אופיר34 כתב: [ -> ]אין לי בעיה עם עומר פרץ כמגן ימני, נהפוכו, בתפקיד הזה הוא מוציא מעצמו את המכסימום שאפשר. יש לו את המהירות והכושר הגופני הנחוץ להיות מגן ימני סביר, בטח שבליגה השנייה.
כל עוד אין לנו כלום בצד שמאל טופי צריך להיות שם ועומר פרץ בימין.
ולא נעים לי להגיד אבל טל בנין מיודענו הוא הראשון שניסה אותו בצד ימין....

נכון ... אני זוכר .. במשחק הראשון שבו באמת הוא תופקד שם ולא כמחליף ספגנו חמישייה מבני יהודה כולם מצד ימין של ההגנה. תעשה לי טובה אל תזכיר את היצור הזה פה ?
תודה.
עמודים: 1 2
Reference URL's