מכבי נתניה

גירסה מלאה: יהלום אמיתי ניקו אולסק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
נכון נהנתי מאוד מיונס מלדה הצעיר אבל שחקן המצטיין היה ניקו אולסק רמה מעל כולם .
הפער מהמקום הראשון הוא כרגע 9 נקודות אם נגיע לזה בפתיחת הפלייאוף אפשר להפתיע ...

נתניה במשחק היום לא שיחקה טוב , יותר מדי השחקנים חושבים על עצמם ועל ההצלחה האישית שלהם . הם חייבים לחשוב קודם על הקבוצה .

חוסר הדיוק במסירות עדיין בעוכרנו . יש לי הרגשה שקייטה חוזר , אמנם רבע שעה אבל כל כדור בהתקפה הוא היה מעורב . בנתיים אני עדיין לא מוותר עליו .....

יונס מלדה יכול להיות חלוץ בסגנון קיודה הוא חייב לנצל את המהירות שלו לכיבוש שערים כשיש לו את המאסטרו הכי טוב בישראל לבישולים ערן לוי . ערן צריך לתפוס אותו באימונים ולעבור איתו על מתפרצות כמו שהוא עבד עם דיע סבע .

דני עמוס ?? למה עד היום לא החתימו ?? אייל כל המערכת צריכה לצאת בסיום לחופש כולל כולם , תסגרו כבר את שאר הארכות החוזים על מנת שלא יחטפו לנו שחקנים בעתיד .
דני עמוס , ויקי כחלון , הויבך , וארגוץ' , אולסק , מלדה לפחות ל 5 שנים , לשים לב ללא סעיפי שחרור !!! מכאן משתחררים רק לאירופה .

לגבי גלזר לברר כבר מעכשיו !!! הם לא זקוקים לו זה כבר ברור .
כנראה דראפיץ וברדה שתו יותר מידי בפורים אם הם החליטו לעלות עם אולסק וגלזר בבית נגד קבוצה שמסתגרת ואנחנו צריכים לפרוץ את ההגנה
רק במחצית ההשפעה של האלכוהול נעלמה והם הצליחו להבין את הטעות, היינו יכולים לעשות את המשחק הרבה יותר קל ובעיקר מהנה
אשקלון בעטה לשער ולמסגרת יותר מאיתנו בבית..
משחק מצוין של ניקו והתופעה המעניינת שהוא בישל פעמיים כשלרוב המסירה שלו לא הכי מדויקת בקבוצה. עלי נעלם זה לא אותו שחקן מלפני הפציעה, לא רודף אחרי שחקנים פחות מעורב , וכך יוצא שגלזר וניקו מנהלים את המשחק. הדבר שבלט לעין הוא באמת המשחק האנוכי של סבע וערן בעיקר. מתי זה יפסק ..?

מילה על דני עמוס - גדול. להחתים עכשיו הערב עד מחר הודעה באתר הרשמי ..Smile
(03-Mar-2018 23:24)טל.מ כתב: [ -> ]משחק מצוין של ניקו והתופעה המעניינת שהוא בישל פעמיים כשלרוב המסירה שלו לא הכי מדויקת בקבוצה. עלי נעלם זה לא אותו שחקן מלפני הפציעה, לא רודף אחרי שחקנים פחות מעורב , וכך יוצא שגלזר וניקו מנהלים את המשחק. הדבר שבלט לעין הוא באמת המשחק האנוכי של סבע וערן בעיקר. מתי זה יפסק ..?

אולסק השחקן עם האחוזי דיוק הכי טובים בליגה (89.8%) ומספר המסירות הכי גבוה בליגה (כולל שחקני ההגנה) רק באבין הבלם עם אחוזי דיוק יותר טובים

ודרך אגב עצירת פנדל זה 100 אחוז מזל ולא יכולת
(04-Mar-2018 0:08)אלדד כתב: [ -> ]
(03-Mar-2018 23:24)טל.מ כתב: [ -> ]משחק מצוין של ניקו והתופעה המעניינת שהוא בישל פעמיים כשלרוב המסירה שלו לא הכי מדויקת בקבוצה. עלי נעלם זה לא אותו שחקן מלפני הפציעה, לא רודף אחרי שחקנים פחות מעורב , וכך יוצא שגלזר וניקו מנהלים את המשחק. הדבר שבלט לעין הוא באמת המשחק האנוכי של סבע וערן בעיקר. מתי זה יפסק ..?

אולסק השחקן עם האחוזי דיוק הכי טובים בליגה (89.8%) ומספר המסירות הכי גבוה בליגה (כולל שחקני ההגנה) רק באבין הבלם עם אחוזי דיוק יותר טובים

ודרך אגב עצירת פנדל זה 100 אחוז מזל ולא יכולת

לא בדקתי את הסטטיסטיקה שלו אבל אני רואה אותו כבר שנתיים. הדיוק הוא נקודת חולשה אצלו אבל זה לא מוריד כלום השני הבישולים הנהדרים שלו. ההערה באה יותר להצביע שעלי לא חזר לעצמו.
לגבי הפנדל .. מזל לא מזל אני כבר סופר פנדל שלישי . אני חושב שעמוס הרוויח את הזכות לקבל חידוש חוזה.
אולסק הוא בהחלט תופעה נדירה. באמת שלא תפסתי ממנו, אבל לאט לאט הוא מתפתח ונראה שיש כאן שחקן מוכשר שמסוגל לפתח חתיכת קריירה.
עמוס גם הפעם תפס אוויר ביציאה לכדור גובה מזל שעשו עליו עבירה..
ניקו באמת תופעה מקצוען שמשפר את כל הפרמטרים במשחק מתחילת העונה , רץ המון, תמיד עושה תנועה לקבל את הכדור, הפך להיות באנקר בקישור ובצדק
(04-Mar-2018 1:22)אלדד כתב: [ -> ]עמוס גם הפעם תפס אוויר ביציאה לכדור גובה מזל שעשו עליו עבירה..

תגיד, הוא פגע בך באופן אישי, או שאתה פשוט אח של אלקסלסי? הבן אדם כבר חודשיים מפגין שוערות ברמה הכי גבוהה בארץ, ואתה בשלך.
(05-Nov-2016 21:41)אלדד כתב: [ -> ]עונה הבאה אלישע מזמין את אולסק לנבחרת במקום אלמוג כהן

כמו שאמרתי לפני יותר משנה אולסק יגיע לנבחרת..
איינבינדר בגיל 29 משחק בנבחרת, אין סיבה שאולסק לא יגיע לשם בקרוב..
עמודים: 1 2 3
Reference URL's