מכבי נתניה

גירסה מלאה: יהלום אמיתי ניקו אולסק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אולסק נגד אשקלון עם שיא אישי של מסירות במשחק, והתוצאה הרביעית בליגה העונה עם 114 מסירות ו-106 מדוייקות, 93% דיוק
כשהממוצע שלו זה 70 מסירות למשחק
ועבר את המרחק הכי גדול 11.6 ק"מ
אולסק לא במיטבו הקשר נסוג זה מתאים יותר לגלזר
אבל כקשר 50-50 הוא במיטבו
אולי כדאי להביא עוד קשר נסוג כמו גלזר ולחסוך בהבאת קשר 50-50 עם אולסק ?
אופיר אני מקווה שראית את המשחק היום ו(אולי)הבנת את מה שאמרתי. מאוד לא מדויק. בנוסף מישהו שם לב כמה פעמים השחקנים שלנו החליקו על הדשא ? משהו בנעליים לא דפק היום ?
כנראה קרא שהוא מועמד לנבחרת והחליט להיות ישראלי לגמרי, לא עשה כלום היום ומה שעשה יותר טוב לשתוק.
ועוד משהו אם עלי ממשיך ביכולת הזאת שלו אחרי הפציעה אפשר להרגע גם בעונה הבאה הוא איתנו.
חוץ מעמוס והבלמים כולם היו חלשים
(10-Mar-2018 22:02)טל.מ כתב: [ -> ]אופיר אני מקווה שראית את המשחק היום ו(אולי)הבנת את מה שאמרתי. מאוד לא מדויק. בנוסף מישהו שם לב כמה פעמים השחקנים שלנו החליקו על הדשא ? משהו בנעליים לא דפק היום ?

ניקו, כמו רוב שחקני הקישור שלנו (מלבד גלזר) היה היום חלש ולא מדויק (בלשון המעטה) ,אבל ההבדל ביננו שאני מסתכל על הדברים במקרו ולא במיקרו. אני לא אקבע שניקו שחקן לא מדויק כי ב 4 או 5 משחקים הוא לא דייק.
במקרו, ניקו ברב משחקיו עושה עבודה טובה הגנתית (ולאחרונה גם התקפית) ובד"כ מדייק בכדורים שלו.
כן, יש לו משחקי נפל לעיתים (כמו היום) אבל בכללי להדביק לו כותרת של שחקן לא מדויק זה מוגזם לטעמי ולא משקף את המציאות.
שחקן הנשמה של הסיבוב..
(10-Mar-2018 22:02)טל.מ כתב: [ -> ]אופיר אני מקווה שראית את המשחק היום ו(אולי)הבנת את מה שאמרתי. מאוד לא מדויק. בנוסף מישהו שם לב כמה פעמים השחקנים שלנו החליקו על הדשא ? משהו בנעליים לא דפק היום ?

אתה שם לב למסירות לא מדוייקות שבולטות לעין שבעקבותם מתחילה התקפה של היריב..
לפי המספרים של המשחק היו לאולסק רק 5 מסירות לא מדוייקות ב98 דקות.. ועדיין במשחק כזה שמר על הממוצע שלו 88.4% דיוק
גלזר 5 לא מדוייקות ב74 דקות
חגי 6 לא מדוייקות
מוחמד 9 לא מדוייקות

גם לגבי איבודי כדור אולסק רק עם 3 איבודים
גלזר 3 איבודים ב74 דקות
אביב 4 איבודים ב23 דקות
מוחמד 12 איבודים

וגם במשחק גרוע של אולסק המספרים מוכיחים לך שהוא בין המדויקים בליגה אבל אתה לא תשנה את הדעה שלך
(12-Mar-2018 15:22)אלדד כתב: [ -> ]

אתה שם לב למסירות לא מדוייקות שבולטות לעין שבעקבותם מתחילה התקפה של היריב..
לפי המספרים של המשחק היו לאולסק רק 5 מסירות לא מדוייקות ב98 דקות.. ועדיין במשחק כזה שמר על הממוצע שלו 88.4% דיוק
גלזר 5 לא מדוייקות ב74 דקות
חגי 6 לא מדוייקות
מוחמד 9 לא מדוייקות

גם לגבי איבודי כדור אולסק רק עם 3 איבודים
גלזר 3 איבודים ב74 דקות
אביב 4 איבודים ב23 דקות
מוחמד 12 איבודים

וגם במשחק גרוע של אולסק המספרים מוכיחים לך שהוא בין המדויקים בליגה אבל אתה לא תשנה את הדעה שלך

הסטטיסטיקה הזאת ... בזה אני לא מאמין. ראיתי הרבה יותר מ5 מסירות לא מדויקות שלו. זה בערך כמו האיומים לשער של ערן לוי. אתה מסתכל על המשחק מבין משהו אחד ואז מסתכל על הסטטיסטיקה וחושב שראית משחק אחר לגמרי. כדורגל הוא לא כדורסל ולכן אני בינתיים לא משנה את דעתי. שחקן מוכשר שבודאי שעשה את ההתקדמות הראויה לליגת העל, לוחם מכסה שטחים וכו וכו ו... לוקה בדיוק.
לא יודע למה אתם מתווכחים אולסק שחקן טוב לליגת העל ומצוין לנתניה
הוא וכחלון ווארגוץ' והויבך ממשיכים איתנו זה מה שחשוב
עדיין אני ממתין לראות מה בקשר וגולדנברג ודני עמוס
לגבי החלוצים המאמנים כבר יחליטו מי מה ואיך
בכל מקרה מקווה שיגיעו חלוצים זרים ברמה יותר גבוהה
עמודים: 1 2 3
Reference URL's