מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק נגד מכבי חיפה ,- רק לא להפסיד .
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
מכבי חיפה קבוצה עם כלים בין הטובים במדינה .
מכבי חיפה לא רק שלא מתואמת גם סובלת ממצבה בטבלה שמוסיף חוסר בטחון . מצד שני ראינו שהיא מתפוצצת אז זה פיצוץ .

הבעיות שלהם לא מענינים אותנו , צריך קודם לא להפסיד , לשחק בחצי שלנו צפוף , ולצאת למתפרצות . לא ללחוץ בשטח שלהם לשמור את הכוחות כמו נגד בית"ר ירושלים .

עם כל הכבוד למאמנים ולשחקנים , אם ערן לוי לא מופיע למשחק ( הכוונה משחק כמו שצריך ) אז למה לבנות עליו ? נגד הפועל חיפה ערן לוי היה במשחק גרוע , ניחא לא לרוץ אבל גם לא לעצור כדור ? לא למסור כמו שצריך 90 דקות חוץ ממסירה אחת ?? לא לבעוט לשער ?? זה נקרא לשחק ב 10 שחקנים מראש .....ואחרי כל זה לקבל צהוב על ויכוח ?????

ההרכב שלי :
עמוס , מור , ווארגוץ' , הויבך , כחלון . גלזר , אולסק , מוחמד , אברהם , ערן לוי , דיע סבע .
אתה מתעלם מהמיקום שלו במגרש במשך 70 דק ... ערן לוי לא יכול לשחק 9 עם הגב לשער. חוץ מזה אתה מציע 442 ? 451 ?
4-5-1
(20-Feb-2018 16:30)זאב רווח כתב: [ -> ]ההרכב שלי :
עמוס , מור , ווארגוץ' , הויבך , כחלון . גלזר , אולסק , מוחמד , אברהם , ערן לוי , דיע סבע .

מאוד יכול להתאים לנו מערך של 3 בלמים כשגלזר בעמדת הבלם השלישי החופשי (בדיוק כמו ייני שמשחק בלם שלישי במכבי ת"א שמשחקת במערך עם 3 בלמים) , והמגנים עולים להתקפה בלי לחשוש.. אפילו אפשר להרכיב את ריביירו בעמדת המגן השמאלי

פה יש כתבה מעניינת בנושא https://hazavit.co.il/שינויי-מערכים-השפן-בכובע-המאמנים/
(21-Feb-2018 18:11)אלדד כתב: [ -> ]
(20-Feb-2018 16:30)זאב רווח כתב: [ -> ]ההרכב שלי :

מאוד יכול להתאים לנו מערך של 3 בלמים כשגלזר בעמדת הבלם השלישי החופשי (בדיוק כמו ייני שמשחק בלם שלישי במכבי ת"א שמשחקת במערך עם 3 בלמים) , והמגנים עולים להתקפה בלי לחשוש.. אפילו אפשר להרכיב את ריביירו בעמדת המגן השמאלי

פה יש כתבה מעניינת בנושא https://hazavit.co.il/שינויי-מערכים-השפן-בכובע-המאמנים/

אם כבר אז את אלקסלסי בתור מגן שמאלי . ריביירו מה לעשות , ימני.
מסכים עם אלדד ריביירו מהיר מאוד יכול להיות גירסה של ג'ורדי אלבה מברצלונה
גם אביב אברהם הצעתי פעם
מגן שמאלי צריך להיות שמאלי ...
תודה רבה למועדון מכבי נתניה הכנסתם בנו הרבה גאווה .
ככה היינו צריכים לשחק נגד הרבה קבוצות מצבנו היה יותר טוב מהרבה קבוצות צמרת .
רק להזכיר : עכו , מכבי תל אביב , אשקלון , בני יהודה , סכנין , מכבי פתח תקוה , רעננה , .....אשדוד
תחליפו במקום תיקו נצחונות ותבינו היכן יכולנו להגיע
נגד מכבי תל אביב סיבוב ראשון במקום הפסד נצחון
קייטה על רצון לבעוט פנדל קיבל על הראש והוחלף, אז עמוס אחרי שדחף את וורגוץ בלי שום סיבה מוצדקת לא צריך לקבל עונש?
אם קייטה היה דוחף ככה את סבע או את ערן הוא היה נמצא ביציע עד סוף העונה
(25-Feb-2018 1:22)אלדד כתב: [ -> ]קייטה על רצון לבעוט פנדל קיבל על הראש והוחלף, אז עמוס אחרי שדחף את וורגוץ בלי שום סיבה מוצדקת לא צריך לקבל עונש?

נו הענישו את קייטה ואיבדו אותו עד היום. 200 אלף יורו שהלכו לפח. אני מבין שאתה רוצה שגם עמוס ילך לאיבוד. בשם ההגינות כמובן. לא בגלל שצריך לדחוף את אלקסלסי בפוסט אחד ואת ריביירו בפוסט אחר ..
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's