מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלחסן קייטה - מה ההסבר שלכם ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הגיע חלוץ בינגו תותח שהפחיד כל הגנה והפך לקפצון .
איך ? מהי הסיבה לירידת כושרו ? אתמול הוא עוד התאמץ אבל עדיין נראה כמו אשה בחודש שלישי כבר לא שישי ....אתמול קיבל מסירות ולא עשה איתם כלום !!!

למה מאמן הכושר לא עושה לו שבועיים אימונים ודיאטה להחזיר אותו לכושר כמו תחילת העונה ?
היה לו המון מזל בהתחלה.
לטעמי מעולם לא היה וכנראה לא יהיה תותח.
וטענתי כך מההתחלה ,גם כשהוא כבש, לפחות על סמך מה שאני ראיתי ממנו.
עד היום בכל השנים שאני רואה כדורגל לא יצא לי לראות חלוץ 9 גבוה סטייל לוקקו שיורד עד לכיוון האמצע ומנסה להתחיל משם את ההתקפות מילא שלא היו מוסרים לו, אבל אתמול הוא קיבל כדורים ואפילו אובר פירגון שים לב שהוא היה טוב בהתחלה כשישחק באמת בשפיץ שחקן טוב לא ממוקם נכון, איבד את הביטחון שער אחד יכול להחזיר אותו לחיים.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
התרגל למנעמי הארץ המובטחת.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
אתמול זה היה עצוב. היה נראה שבאמת מנסים להכניס אותו לעניינים וגם שהוא משתדל אבל פס אחד פשוט הוא לא הצליח להעביר וגם מה שהגיע לכתובת היה יותר בעזרת ההגנה החלשה של סכנין.

איפה השחקן שנכנס כמחליף מול רעננה ובנגיעה הראשונה הסתובב על הבלם ושחרר כדור למסגרת ובשניה השאיר מישהו מול שוער? מתחיל להפנים שהוא כבר לא יחזור
יניב זה לא מזל הדברים שעשה באים ממיקום וטיימינג , למרות הגול שנגע בכתף צריך לדעת להגיע בזמן מושלם לפגוש את הכדור , גם נגד בית"ר למרות שהוא כמעט נפל צריך כוח מהירות וגוף להגיע לפני הבלם ....

גדי אתה צודק זאת בדיוק השאלה שלי !!! אם זה משקל שיניב מדר יתפוס אותו אישית שבועיים והוא מתפטר מ 3-5 ק"ג .
תותח? חלוץ בסדר שחלק מכם ניפחתם מעל ומעבר אחרי כמה משחקים טובים. זה הכל.
רק חלוץ נטול אגו כנראה גם צעיר ...יכול להצליח ליד ערן ודיא...הם בועטים כמעט מכל מצב , מתמסרים לרוב ביניהם...כל בעיטון העונשין ופנדלים זה הם...
כנראה שלקייטה יש אגו שמונע ממנו לדלג על המצבים האלה...
גם דרוש מהחלוץ לעשות הגנה וזה קשה מנטלית לראות שמערן ודיא זה לא דרוש....
כרגע בסיטואציה שנוצרה עדיף קוגבניה או ריביירו בשפיץ...
Reference URL's