מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה לא מסוגלת לנצח ללא ערן לוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אלו הכותרות שתתפרסמנה אחרי המשחק נגד בני סכנין !!!

נכון כבר נצחנו את אשדוד באשדוד ללא ערן לוי , אבל ישר יטענו שאשדוד לא היתה עדיין עם מאמן ( עטר ) ...על הקווים , והיום אשדוד טובה יותר ממכבי נתניה .

סכנין מגיעה עם הרכב מלא כולל החדשים שהביאה , נתניה עם הרכב חסר מאוד ....

נתניה בבית סכנין בחוץ לכאורה מראה על החיות מובהקת

אבל האמת היא שהאצטדיון בנתניה מזמן לא בית באמת כי לפחות עוד 2 קבוצות משחקות בו , משמע שכל קבוצה באה לאצטדיון שלנו לפחות 3 פעמים העונה ואיפה הרדיוסים שמשווקים בנתניה ? ואיפה משחקי הגביע ???

על מנת שהאצטדיון יהפוך לבית האמיתי שלנו אנחנו צריכים למלא אותו נגד סכנין ב 12000 אוהדים , רק הדבר הזה של קהל גדול יכול לגרום לשחקנים להתאבד על הדשא למען הקבוצה , משמע הכל תלוי בנו , נמלא אצטדיון ניקח הנקודות לא נמלא אל תבואו בטענות .
אם יש הגדרה לשחקן זר שתופס מקום של ישראלי בסגל ריביירו עונה לה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בשורות טובות באתר one עלי מוחמד כשיר ויכול להיות שיפתח , בראנקו כשיר ( נשמע לי הזוי על צלע שבור ? ) , קייטה כשיר .
עוד שבוע שכמעט כולם יהיו לרשות המאמנים יהיו בעיות טובות .

אני שמח שג'ייק רוז'נסקי יפתח ושגם ספורי יפתח , זה לפחות נותן הזדמנות לראות כמה הם טובים . כי אחרי זה שכל הסגל יהיה מלא וכשיר לא בטוח שנקבל שוב הזדמנות לראות עד כמה הם טובים מלבד כמה דקות פה ושם .

עמוס , קובי מור , הויבך , מימוני , כחלון , אולסק , עלי מוחמד , ג'ייק רוז'נסקי , סבע , אברהם , ספורי .
לכל השאר הייתי נותן לנוח , במיוחד לגיבור וההפתעה חגי גולדנברג , קייטה , ריביירו , בראנקו , קוגבנייה , בדש , אלקסלסי שיהיו על ספסל המחליפים .
Reference URL's