מכבי נתניה

גירסה מלאה: למה ראש העיר לא מגייסת ספונסר להקמת אקדמיה של כדורגל במכבי נתניה ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עם ההחתמה של זאב זלצר שוב עולה בי המחשבה למה רק אצלנו ראשי הערים באים לקטוף פירות על אי תמיכה מספקת בקבוצה העירונית שלה ??
אני לא זוכר מישהו אחר שטען שהוא ייצג את נתניה כבירת הספורט בישראל , בנתיים עופר ואלונה מקימים אקדמיה בבאר שבע ואנחנו עדיין תקועים מבחינת מתקנים בשנות החמישים 50 ...( לא לאצטדיון ) .
ראשת העיר מרים פיירברג אמרת ? תקיימי , בלאו הכי את קורעת אותנו במיסים על פינוי אשפה בקושי ...מה סך הכל תושבי העיר מבקשים ממך ?

שטח לבניית אקדמיה במכבי נתניה . מה דרוש ? ( בין אזור התעשיה החדש לישן מלא שטחים )
15 מגרשי אימון , 10 פתוחים , 5 מקורים .
בית ספר יסודי , ח.בניים , תיכון - בתנאי פנימייה מלאים פנימייה ספורטיבית .
3 חדרי כושר , אחד מהם חדר כושר רפואי אורטופדי .
בריכת שחייה מקורה .
והכי חשוב ספונסר שיבוא מהלב ואהבה לתת לילדים את הכי טוב .( תשובה , פטריק דרהי , בני שטיינמינץ , מיכאל מירלשוילי , אלכסנדר משקביץ' , אבי שקד , ....)

חינוך ? את המורים המקצועיים הכי טובים בחינוך ( הכוונה חינוך ולא לימודים )
לימודים ? מורים כאלו שיודעים לגרום לתלמיד ללמוד מאהבה ולא כמו עול לשור ...
מאמני כדורגל ? רק כאלו שנדרש מהם ללמד את רזי המשחק , שילד ילמד לעצור כדור ברגל בחזה לפני שהוא לומד שלנצח זה הכי חשוב .

ועוד דבר חשוב ביותר : הקמת מרכז רפואי ספורטיבי מיוחד ייחודי ויחידי בארץ אצלנו במכבי נתניה , שיטפל , יאבחן , ינתח , וישקם את כל פציעות הספורט !!!

אם יש ראש עיר שיכול להרים פרוייקט כזה זאת רק ראשת העיר שלנו מרים פיירברג
אני מצפה ממך תוך חודש להודיע שתוך שנה - שנתיים תפתח במכבי נתניה האקדמיה שרשמתי לך . מצפה מכאן שיעבירו לה את הפוסט .

מי שיש לו עוד רעיונות מוזמן לרשום אותן כאן .
בוא נתחיל עם 4/5 מגרשים...
כי היא הצליחה להתחמק מהעמדה לדין ויש לה דברים אחרים על הראש? Big Grin
דוד אקדמיה עם 4-5 מגרשים ? אני מדבר על מיתוג העיר כמרכז ספורט שלא קיים בכל המזרח התיכון
Reference URL's