מכבי נתניה

גירסה מלאה: הנקודות היום רשומות על עמוס
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
החזיק אותנו במשחק

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
אמת ציון 9 לעמוס הוא בעצמו אחראי על הנקודות נגד בית"ר והקרייה
סוף סוף יש לנו 2 שוערים טובים מאד .
דני עמוס בשבועיים האחרונים בתצוגות ענק.
דני עמוס כבר תקופה לא קצרה השחקן בכושר הכי טוב אצלנו.
למעשה כשכולם ירדו בכושר הוא עלה. הוא וחגי גולדנברג. אבל יש סיכוי שבמקרה של חגי נדמה לי שהוא יותר טוב אחרי שראיתי את החברה שלוSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
זה רציני שרוצים להחתים את עמוס על חוזה חדש? לפחות שתהיה רק אופציה ונחליט בסיום העונה... אם קובי מור ייתן 3 בישולים נגד הפועל חיפה גם הוא יזכה לחוזה חדש?
חבל שאלקסלסי כנראה ישוחרר כי אין מצב שהוא ישאר עוד עונה שוער ספסל
עפ"י שמועות ומבלי להיכנס לעניינים אישיים, הראש של דני עמוס היה טרוד בחודשים האחרונים בעניינים שלא קשורים לכדורגל.
כבר הוכח בעבר גם במקרה של אריאל הרוש שכאשר הראש של שוער לא נמצא 100% בפוקוס זה משפיע על היכולת.
(04-Feb-2018 12:49)אלדד כתב: [ -> ]זה רציני שרוצים להחתים את עמוס על חוזה חדש? לפחות שתהיה רק אופציה ונחליט בסיום העונה... אם קובי מור ייתן 3 בישולים נגד הפועל חיפה גם הוא יזכה לחוזה חדש?
חבל שאלקסלסי כנראה ישוחרר כי אין מצב שהוא ישאר עוד עונה שוער ספסל

אני מודה לא מבין אותך ... מה אתה רוצה שהמועדון יעשה ? ישחרר את דני עמוס כי הוא טוב ? אלקסלסי נהנה פה מאיזו הילה שאין לי מושג מאיפה נולדה, יכול להיות שהוא יהיה שוער טוב ויכול להיות שלא. ההשוואה של של דני עמוס שוער סגל הנבחרת עם מאות משחקים בליגת העל , למור , מגן שמתנדנד בין הספסל להרכב שרק לפני שנתיים שיחק בליגה א ושעוד בלאומית ראינו כמה הוא טעון שיפור, היא מעליבה / מקוממת / מגמתית. אם ערן לוי ראוי לעוד שנת חוזה אז גם דני עמוס ראוי.
מעניין שאף אחד לא שם לב שכל ההדיפות שלו הם ממרכז השער או יציאות לשחקנים, הוא שוער חלש כשהכדור נבעט לפינות ובכדורי גובה
כולל אתמול נתן בסך הכל הדיפה וחצי מהפינה מתחילת העונה
לאף אחד לא אכפת כמה נקודות הוא איבד העונה, תעשו השוואה קטנה בין השוערים בליגה.. ואיך שחקן בן 31 שהוא לא עילוי מתאים לעקרונות המועדון שמחתימים שחקנים עם חשיבה לעתיד?
אלקסלסי שזכה לשחק במדי הנבחרת לא מצליח להשתלב כי לא נותנים לו צ'אנס לשחק, וצריך לקוות לפציעה או הרחקה
איך גלזר הצליח להיות השוער הראשון של מכבי חיפה?
צילום מסך
טל מ ואופיר 34 מסכימים

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
(04-Feb-2018 13:07)אלדד כתב: [ -> ]מעניין שאף אחד לא שם לב שכל ההדיפות שלו הם ממרכז השער או יציאות לשחקנים, הוא שוער חלש כשהכדור נבעט לפינות ובכדורי גובה
כולל אתמול נתן בסך הכל הדיפה וחצי מהפינה מתחילת העונה
לאף אחד לא אכפת כמה נקודות הוא איבד העונה, תעשו השוואה קטנה בין השוערים בליגה.. ואיך שחקן בן 31 שהוא לא עילוי מתאים לעקרונות המועדון שמחתימים שחקנים עם חשיבה לעתיד?
אלקסלסי שזכה לשחק במדי הנבחרת לא מצליח להשתלב כי לא נותנים לו צ'אנס לשחק, וצריך לקוות לפציעה או הרחקה
איך גלזר הצליח להיות השוער הראשון של מכבי חיפה?

הוא לא שוער מושלם. וואו. לגבי גילו 31 - שוער יכול לשחק עד גיל 35-36 ואף יותר מזה. אלקסלסי ששיחק בנבחרת הנוער או האולימפית לא כזה בופון. הוא אולי שוער טוב ויהיה טוב אבל בטח שכרגע הוא לא בעמדה לאיים על דני עמוס.
גלזר השוער הראשון של חיפה כי הוא פרוספקט שמישהו עאלק מנסה לקדם. גלזר אם שופטים אותו באמת עפ יכולתו צריך להיות שוער ספסל או גג שוער ליגה לאומית. הכל בסופו של דבר קשרים ולא כישורים. ראיקוביץ באמת השוער הטוב בעולם לגילו ? גלזר הוא באמת הדבר הבא ..? אני רואה את הגולים שהם חוטפים , בעיקר גלזר, ומבין שיש להם עוד הרבה בוץ לאכול לפני שיוכלו להיות שוערים ראשונים בקבוצה שיש לה שאיפות כלשהן. זועבי למשל נראה לי אתמול טוב בהרבה מגלזר. אז למה אחד פותח בחיפה והשני שוער ספסל בקש ..?
הקריירה של שוער ארוכה וכדאי שאלקסלסי ינהל אותה בכובד ראש, ובעיקר שכל מיני מקורבים עם אג׳נדה יפסיקו לדחוף אותו כאילו לפחות מדובר בדה חאה. ראינו בגביע שגם הוא לא מושלם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's