מכבי נתניה

גירסה מלאה: אבי ללוז בפשיטת רגל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מקריאה בפורום של הפועל פתח תקווה התברר לי שאבי ללוז, בעלי הקבוצה, בפשיטת רגל. הקבוצה אמנם לא אמורה להיפגע מכך, מכיוון שקיימת ערבות בנקאית לתקציב שהגישה בפתיחת העונה, אבל לא מן הנמנע שהקבוצה תמכור שחקנים במידה ויתקבלו הצעות ראויות.

שווה ליוסי מזרחי להרהר האם יש שחקן בכחול שיכול לתרום למכבי נתניה. זה כנראה יהיה זול יותר מכפי שהיה אמור להיות.

לואיס מרין

אין מה להביא מפתח תקווה אסולין מסוכסך עם הקהל שלנו פרננדס שמן גם בחלק האחורי הם לא משהו אז עדיף לוותר
שי רביבו

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(26-Dec-2013 22:54)לואיס מרין כתב: [ -> ]אין מה להביא מפתח תקווה אסולין מסוכסך עם הקהל שלנו פרננדס שמן גם בחלק האחורי הם לא משהו אז עדיף לוותר

הייתה לי תחושה שהראשונים לעלות לכף המאזניים יהיו הכוכבים של הפועל פתח תקווה. אני דווקא מקווה שיוסי מזרחי בוחן את כל הסגל ובודק לאיזה שחקן יש אילו תכונות היכולות לעזור לנו. אם הוא יחליט שאף אחד לא מתאים, הסדר גמור, אבל לפחות שהמועדון יבחן את האפשרות לנצל עד תם את המידע.

ועם כמה שכואב לי על אימפריה כמו הפועל פתח תקווה, האינטרסים של מכבי נתניה מעל הכל.

לואיס מרין

יש מגן שמאלי טוב בביתר רמלה כישרון ענק שיחק בנוער של טוברוק קוראים לו לואיסה משהו כזה ממוצא קולומביאני
לפי העיתון מדברים על גזל וליאור ראובן

ליאור ראובן ? הוא צריך לשלם לנתניה שיקחו אותו אחרי מה שהוא עולל פה בעבר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(27-Dec-2013 12:54)eliahu כתב: [ -> ]לפי העיתון מדברים על גזל וליאור ראובן

איזה עיתון?

לואיס מרין

לשם שינוי אפי ישראל יצא היום תותח הוא יצא על העוכרי ישראל מסכנין שהם החצופים שמניפים דגלי פלסטין בליגה הישראלית הוא אמר שצריך להעיף אותם מהליגה סוף סוף יש משהו להצדיק את אפי ישראל
בידיעות אחרונות במוסף "ידיעות נתניה"

עמודים: 1 2
Reference URL's