מכבי נתניה

גירסה מלאה: הזדמנות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
גיא אסולין בן 26 שחקן חופשי ובלי קבוצה כרגע, הייתי מחתים בלי להסס עד סוף העונה עם אופציה זה הימור שאפשר רק להרוויח בו, לקחת שחקן עם פוטנציאל בכסף קטן ולהחזיר אותו לחיים

אחרי שיחרור מהליגה השלישית בספרד הוא לא אמור לעלות כל כך הרבה, בתור שחקן ספסל הוא לא יכול להזיק
עוד בלון מבית מדרשו של סוחר הילדים.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
האמת שאהבתי את האופציה אלדד..
המועדון שלנו ידוע בתור מחייה שחקנים אבל הבעיה של גיא אסולין שהוא עדיין בראש של גיל 18 שעוד שיחק בברצלונה (ובהתאם לכך הדרישות הלא הגיוניות שלו). מעניין מאוד אבל לא יקרה ..
בלון לא היה משחק עד מילואים ברצלונה
אבל מסכים בכל זאת אם הוא לא הצליח עד היום כנראה שזה אבוד
מצד שני אם המאמנים היו רוצים וזה בחינם עם שכר נמוך היה אפשר אולי ....
(30-Jan-2018 15:59)חזום חזום כתב: [ -> ]עוד בלון מבית מדרשו של סוחר הילדים.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

תצפה בשער הזה שהוא הבקיע לפני שנה, שחקן שמסוגל להבקיע ככה ויש לו פוטנציאל לא תביא לקבוצה בכסף קטן?
https://youtu.be/X6_Rfle4Krk
חחחח אלדד שער פה שער שם .....
אלדד במקום מי ?
רוז'נסקי מחליף את קוסטנטינוס
את מי תשחרר בשביל להביא עוד שחקן ?
סגל לא צריך להיות יותר מ 22 - 26 שחקנים , ניחא מי שמשחק באירופה צריך להוסיף עוד 6-7 שחקנים על מנת לשמור על טריות ....
אני אוהב את הכשרון של גיא אסולין אבל צודקים פה החברה . אם כל מה שהוא הגיע אליו עד עכשיו זו ליגה שלישית בספרד משהו בברגים לא מחובר נכון

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם דודי תירם שם גול שהרבה חלוצים לא היו מבקיעים במצבו, צלם , שים ב YouTube ויאלה תמכור אותו כחלוץ אגדי למי שלא שמע עליו

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
(30-Jan-2018 16:57)טל.מ כתב: [ -> ]אני אוהב את הכשרון של גיא אסולין אבל צודקים פה החברה . אם כל מה שהוא הגיע אליו עד עכשיו זו ליגה שלישית בספרד משהו בברגים לא מחובר נכון

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצאתי את הסרטון עם הביצועים שלו מהשנים האחרונות.. צפו ותחליטו..
https://vimeo.com/201407956

אם אתה לא משלם על קנייה או השאלה רק שכר עד סוף העונה, כשהוא עף מהקבוצה שלו ולא משחק קבוע והמספרים שלו לא טובים, והוא לא יעוף על עצמו בדרישות, לא רואה סיבה לא לחטוף עד סוף העונה ועל פי האימונים והמשחקים עד סוף השנה נחליט לגבי העונה הבאה.. בתור קשר התקפי מחליף במכבי נתניה אולי הוא יהיה יותר טוב מקוגבניה, ריביירו, רוזנסקי.. כי אין לנו תחליף לסבע

שחקן שהיה בברצלונה ובסיטי אפילו שלא שיחק באופן קבוע, רק מהאימונים ברמות הגבוהות, לא יכול להיות שאין בו משהו..
מסכים עם כולם שזה הימור, אבל עם כל התנאים שנוצרו בתור שחקן ישראלי זה הימור שאי אפשר להפסיד בו

אסולין נולד וגדל בנתניה?
אם תהיה הצעה הוא יעדיף לשחק ולהתפשר בשכר מאשר להיות ללא קבוצה עד סוף העונה, כי חלון ההעברות מסתיים
הבעיה איתו היא העובדה שהוא נפצע בלי הפסקה.
לא חבל לרכוש שחקן ש80% מהזמן יהיה פצוע ובזמן הזה יקבל שכר וישקיעו עליו כסף על טיפולים?
אני אישית חושב שעדיף לתת הזדמנויות לשחקני נוער מבטיחים כמו יונס מלדה

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's