מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל תתעורר !!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
זה כבר לא “תקופה קשה״ זאת הידרדרות רצינית , אם לא יהיה חיזוק שיגרום לשינוי יהרס כל מה שנבנה העונה ,וגם הקהל יהיה במגמת ירידה.
הפכנו לקבוצה פח עצוב מאוד , אם לא ההתחלה הנפלאה אנחנו יורדים ליגה לפני עכו
כשכתבתי בתחילת העונה שהמקום הריאלי הוא 10-14, מהיכולת הזו חששתי. יותר מידי שחקני ליגה שניה. אחכ באו כל ההצגות וחשבתי שהמעטתי ביכולת הקבוצה ואז בא החודש וחצי האחרונים ואני כבר לא יודע מה לחשוב..
קורה פה משהו רע, רע מאוד. אנחנו משחקים חלש מאוד עם הרבה שחקנים שפשוט לא מתאימים לרמה. ההגנה שלנו מסננת, וורגוץ רק יצא והחגיגה מתחילה. המאמן לא מעלה את הג׳וקר ההגנתי שלו בשבועיים האחרונים (חגי) וכאילו לוקח את המשחק הזה כסוג של מפעל לא מחייב. אם לא יבוא איזה זעזוע עמוק בקבוצה הזאת אז אולי לא נרד ליגה אבל אנחנו נגיע לפלייאוף התחתון. הקבוצה צריכה ריענון בסגל ונראה שאין שום רצון או יכולת לעשות משהו. פשוט חבל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
טל.מ אין מה לעשות השחקנים בעצמם צריכים להוציא את העגלה שנתקעה , המאמנים מודעים למשבר זה לא שהם משקרים לנו , הענין הוא איך זה שמונה שעברה שגם היינו במשבר הם ידעו להוציא את העגלה מהבוץ ....

לא מבין את הכותרת פשוט עושים עוול לאיש אייל , הלב הנשמה והכסף שאין לו הוא נותן מה הטענות בכלל ??
אם השחקנים לא היו מסוגלים סחטיין אבל ראינו אותם יותר ממסוגלים ....

קייטה סליחה אבל זה עוול להרכיב אותו הוא לא מסוגל לרוץ כמו אשה בהריון בחודש תשיעי
שרם רץ המון אבל איך שהוא לעולם לא במקום שצריך
בדש היה היום ברמת זמן ששיחק טוב משניהם
קוסטה לא היה רע אבל גם לא היה טוב , הוא צריך לשחק על הקו ימין או שמאל בשום פנים לא באמצע

כל השאר אני לא מופתע
(24-Jan-2018 23:20)זאב רווח כתב: [ -> ]טל.מ אין מה לעשות השחקנים בעצמם צריכים להוציא את העגלה שנתקעה , המאמנים מודעים למשבר זה לא שהם משקרים לנו , הענין הוא איך זה שמונה שעברה שגם היינו במשבר הם ידעו להוציא את העגלה מהבוץ ....

לא מבין את הכותרת פשוט עושים עוול לאיש אייל , הלב הנשמה והכסף שאין לו הוא נותן מה הטענות בכלל ??
אם השחקנים לא היו מסוגלים סחטיין אבל ראינו אותם יותר ממסוגלים ....

קייטה סליחה אבל זה עוול להרכיב אותו הוא לא מסוגל לרוץ כמו אשה בהריון בחודש תשיעי
שרם רץ המון אבל איך שהוא לעולם לא במקום שצריך
בדש היה היום ברמת זמן ששיחק טוב משניהם
קוסטה לא היה רע אבל גם לא היה טוב , הוא צריך לשחק על הקו ימין או שמאל בשום פנים לא באמצע

כל השאר אני לא מופתע

אף אחד לא עושה עוול לאייל, ההפך שיומר את דברו למוריניו ואנצלוטי, שחובה לעלות בגביע עם ההרכב החזק ביותר , להיות בעל הבית מצויין ונחמד זה מעולה , אבל לפעמים גם צריך להתנהג קצת אחרת.
הלך הגביע ואם ילך גם פלייאוף עליון יהיה קשה מאוד להחזיר את אמון הקהל.
(24-Jan-2018 22:47)Shaul כתב: [ -> ]זה כבר לא “תקופה קשה״ זאת הידרדרות רצינית , אם לא יהיה חיזוק שיגרום לשינוי יהרס כל מה שנבנה העונה ,וגם הקהל יהיה במגמת ירידה.

מה תתעורר הוא חייב לך משהו ? מה אתה פונה אליו בכלל ? הוא חייב דין וחשבון למישהו על דברים שקורים בקבוצה ? שאנשים ירגעו זה ספורט וזה חלק מתהליכים טבעיים שקורים בכל קבוצה.
(25-Jan-2018 0:52)yaron73 כתב: [ -> ]
(24-Jan-2018 22:47)Shaul כתב: [ -> ]זה כבר לא “תקופה קשה״ זאת הידרדרות רצינית , אם לא יהיה חיזוק שיגרום לשינוי יהרס כל מה שנבנה העונה ,וגם הקהל יהיה במגמת ירידה.

מה תתעורר הוא חייב לך משהו ? מה אתה פונה אליו בכלל ? הוא חייב דין וחשבון למישהו על דברים שקורים בקבוצה ? שאנשים ירגעו זה ספורט וזה חלק מתהליכים טבעיים שקורים בכל קבוצה.

חשבתי שהקבוצה שייכת לאוהדים ושבונים משהו יחד...
ירון נראה לי שהתבלבלת...
(25-Jan-2018 0:53)דוד חטב כתב: [ -> ]
(25-Jan-2018 0:52)yaron73 כתב: [ -> ]

חשבתי שהקבוצה שייכת לאוהדים ושבונים משהו יחד...
ירון נראה לי שהתבלבלת...

אני חושב שאתם התבלבלתם. מה קרה בדיוק חורבן בית המקדש השלישי ? כתבתי בעבר שהדברים יתאזנו והקבוצה לא תוכל להיות במקומות הראשונים בליגה.
מי מדבר על מקומות ראשונים ותקרא טוב מה כתבתי מותר להפסיד והיו לנו הפסדים כואבים הרבה יותר....אבל היתה תחושה של הרבה מהאוהדים שהעונה אפשר לרוץ הכי רחוק בגביע...ואז הגיע סלובו והחליט לזלזל ולהשאיר 3 שחקני הרכב משמעותיים על הספסל ...ועוד במשחק ש-3 שחקני מובילים אחרים פצועים או מורחקים אם אתה לא מבין את או לא כואב את זה כייף לך...
(25-Jan-2018 1:04)דוד חטב כתב: [ -> ]מי מדבר על מקומות ראשונים ותקרא טוב מה כתבתי מותר להפסיד והיו לנו הפסדים כואבים הרבה יותר....אבל היתה תחושה של הרבה מהאוהדים שהעונה אפשר לרוץ הכי רחוק בגביע...ואז הגיע סלובו והחליט לזלזל ולהשאיר 3 שחקני הרכב משמעותיים על הספסל ...ועוד במשחק ש-3 שחקני מובילים אחרים פצועים או מורחקים אם אתה לא מבין את או לא כואב את זה כייף לך...

מה החלטת יחד עם כל העדר שזה זלזול?
אני חושב שלעלות שחקנים תשושים ופצועים זה זלזול יותר גדול. איך אני?
מי ישמע עם ערן ודיא בחדרה נראנו יובנטוס.

או שפתאום כל הקבוצה זה חגי גולדנברג?
איזה זלזול דוד?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's