מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק הגביע נגד אשדוד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
עזבו תמשחק נגד בית"ר כרגע
מצפה לנו משחק נגד הקבוצה עם הכי הרבה דריבלים בליגה, שני השחקנים הכי מסוכנים במתפרצות קינדה ואלקה( זה כמו בערך לשחק נגד שני מנור סלומון באותה קבוצה בהשוואה לכמות הדריבלים למשחק )

אנחנו נשלוט במשחק והם ינסו לעקוץ במתפרצות, ורק בגלל שזה משחק גביע הייתי מוסיף את גולדברג כבלם שלישי מהיר כתגבורת בהגנה וכשהכדור אצלנו הוא יתקדם לעמדת הקשר האחורי
להסתמך רק על ברנקו והויבך במידה וכשיר זה להתגרות בגורל במשחק שאין בך דרך חזרה
זה ההרכב שלי למחר
אם הויבך לא יהיה כשיר אז תירם במקומו

[תמונה: 61576457.png]
אז לפי one נראה שויתרנו על הגביע.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
קלטתי את דארפיץ עוד מהמשחק נגד חדרה, עוד מכך שאמר שהוא לא סובל משחקי גביע באמצע שבוע..
בושה וחרפה במקום ללכת במפעל הזה עד הסוף.
אותי הוא אכזב לגמרי.
גם אשדוד באותה גישה. קינדה לא יפתח. או ששני המאמנים מנסים להרדים אחד את השני.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
אם סלובו עולה עם הרכב שני הוא באופן קל מתסיס את הקהל ותתחיל התקוממות נגדו...
עדיף שמישהו ילחש לו שהרחש בקהל וגם דעתי זה שטעמנו את הטוב והבנו שהקבוצה הזו יכולה לנצח כל קבוצה בעיקר בבית....עם כל הכבוד לפלייאוף עליון ולהכנסה הצפויה בו האוהדים
רוצים ללכת בגביע הכי רחוק שניתן...ואסור לסלובו לטעות פה ...כי מעידה ומאהוב האוהדים הוא יהפוך להרבה פחות אהוב....
(23-Jan-2018 22:33)דוד חטב כתב: [ -> ]אם סלובו עולה עם הרכב שני הוא באופן קל מתסיס את הקהל ותתחיל התקוממות נגדו...
עדיף שמישהו ילחש לו שהרחש בקהל וגם דעתי זה שטעמנו את הטוב והבנו שהקבוצה הזו יכולה לנצח כל קבוצה בעיקר בבית....עם כל הכבוד לפלייאוף עליון ולהכנסה הצפויה בו האוהדים

לא רק זה חטב, הקבוצה באמת יכולה לרוץ עד הסוף בגביע ואמרתי את זה עוד חודשיים לפני ההגרלה הראשונה.
ניצחון מחר ומגיעים לרבע הגמר שבשיטת בית וחוץ. בשיטה כזו אנחנו יכולים לעבור לדעתי כל קבוצה בארץ.
אז למה פתאום דיא בחוץ ???
מה קפצתם פתאום ??
ONE הפליצו עם איזה ידיעה וכולם פה נכנסו לחרדות...

וגם אם משהו נכון בכתבה הזאת, אותי לא מפחיד לראות בהרכב לא את קוסטה ,לא את צעירי , לא את האמריקאי, וגם לא את אלקסלסי בהרכב.
הרי כל הכוכבים הגדולים שלנו די מסריחים את הדשא בשבועות האחרונים , אנחנו לא מפסיקים לבוא בטענות לציוותים ,למערכים ולחילופים שכן או לא מתבצעים ,ועכשיו שמנסים (כביכול) לשנות משהו כולם נבהלים פה.

אין לנו מושג באמת מה קורה באימונים, מי סוחב פציעה, מי חולה, מי מתאמן טוב כל השבוע וממי רוצים להוריד קצת עומס כדי לא להשאר קרחים מכל הכיוונים בלי ליגה ובלי גביע.

מי שיעלה על הדשא מחר, ובעיקר אלה שלא ראו יותר מידי דקות השנה, ייתן את התחת כי ברור לכולם שמהמשחק הזה אין דרך חזרה.

אני בטוח שאין אחד במועדון שהחליט לוותר על המפעל הזה....
לפי רשימת הפצועים הוא חייב יהיה לשתף את דיא אחרת מי ישחק שרם ובדש?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's