מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק הגביע נגד אשדוד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(23-Jan-2018 23:54)אלדד כתב: [ -> ]
(23-Jan-2018 21:02)אלדד כתב: [ -> ]זה ההרכב שלי למחר
אם הויבך לא יהיה כשיר אז תירם במקומו

[תמונה: 61576457.png]

טל לדעתך יש לך הרכב יותר מתאים מההרכב שהבאתי?

כן קוגבנייה במקום קוסטה ובדש או שרם במקום קוגבנייה
אני שמח שאף אחד מהכותבים אינו המאמן של הקבוצה.

בוירטואלי היינו ללא שחקנים כי כולם היו גמורים מפציעות או מתשישות.

אתם מקבלים החלטות מבלי להכיר את המציאות וכאילו אין מחר...

בשורה תחתונה במקום לקשקש תנו לצוות האימון לחלק מאמצים ולהעמיד את המתאימים ביותר למערכת המשחקים הצפויה.

אני בטוח שהצוות רוצה לנצח גם בגביע וגם בליגה ומכוון לשם.

קחו בנוסף בחשבון שניתן לחלק את המאמץ במשחק עצמו. בהנחה שיש אפשרות להארכה יהיה נכון יותר לתת לתותחים להשתלב בזמן מתאים בכדי שיבואו לידי ביטוי בצורה עצימה יותר.

במילים אחרות אני נותן את הקרדיט והאחריות לבעלי הסמכות המקצועית.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
לא יודע אם יש מה לבוא בטענות.
כל החילופים בהרכב כפויים מלבד דני עמוס.
דיא סבע יכול לשחק רק מחצית אם יש עייפות ועדיף שזו תהיה המחצית השניה. למרות שהוא גם יכול להיות במגרש ולשחק בשפיץ ולנוח מפעם לפעם כפי שהוא מרגיש בנוח לעשות לפעמים… הוא לא בדיוק מאלה שעושים את הקילומטרז הגבוה בכל מקרה.
אני הייתי עולה עם
אלקסלסי; כחלון, הויבך(תירם), ורגוץ(תירם), גולדנברג; גלזר, אברהם, קוגבנייה, קונסונטינוס; דיא סבע, קייטה(שרם).
(24-Jan-2018 1:20)עידן444 כתב: [ -> ]לא יודע אם יש מה לבוא בטענות.
דיא סבע יכול לשחק רק מחצית אם יש עייפות ועדיף שזו תהיה המחצית השניה. למרות שהוא גם יכול להיות במגרש ולשחק בשפיץ ולנוח מפעם לפעם כפי שהוא מרגיש בנוח לעשות לפעמים… הוא לא בדיוק מאלה שעושים את הקילומטרז הגבוה בכל מקרה.
אני הייתי עולה עם
אלקסלסי; כחלון, הויבך(תירם), ורגוץ(תירם), גולדנברג; גלזר, אברהם, קוגבנייה, קונסונטינוס; דיא סבע, קייטה(שרם).

אמצע דליל מידי, קוגבניה, אברהם וקוסטה נוטים יותר למעלה וגלזר לא יסתדר לבד.. טעמנו מזה נגד פ"ת
במשחק ליגה ביתי הייתי עולה בהרכב שלך
(24-Jan-2018 1:20)עידן444 כתב: [ -> ]לא יודע אם יש מה לבוא בטענות.
אני הייתי עולה עם

אווו...
סוף סוף קול שפוי...

אנשים מצפים שקבוצה תרוץ עם אותם ה 11 כל הזמן, כל השנה כאילו שמדובר במכונות ולא בבני אדם, שמה לעשות, נשחקים עם הזמן.

אז בהנחה שהפרסומים נכונים עמוס קייטה ואולי דיא הם החילופים היחידים שלא נכפו עלינו. לגבי השניים הראשונים אין פה פגיעה כזאת גדולה. לגבי דיא, לו באמת אין היום תחליף בקבוצה והשאלה היא למה הוא בחוץ (כביכול)?
אני מנחש שלא בגלל הרצון של מישהו להתרכז רק בליגה...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
על מה אתה רומז?
אתם מסבכים לי את הראש אני אוהד מכבי נתניה בכל הרכב בכל מצב , שהמאמנים יחליטו הם תמיד מחפשים את הכי טוב לקבוצה
לאופיר וכולם.
כשאתה לא עולה עם ההרכב החזק ביותר שעומד לרשותך במשחק גביע אתה מעביר מסר לאלה שכן עולים....
ההרכב שפורסם בספורט 5
קוגבניה גלזר אביב
שרם סבע קייטה

זה כמעט כמו ההרכב ששיחק נגד פ"ת
קוגבניה אולסק אביב
ריביירו סבע קייטה

לדעתי בשניהם אין לנו אמצע ויהיה קשה מאוד לפתח התקפות ולשלוט במשחק, קוגבניה לא מתאים לקישור בתפקיד של לפתח התקפות ולפרוץ הגנות, הוא צריך לקבל את הכדור למעלה בהתקפה
אנחנו חייבים יותר נוכחות במרכז המגרש, שני קשרים אחוריים שלא יברחו כל הזמן למעלה ולצדדים
2 חלוצים זה קצת מיותר לשיטת המשחק שלנו כשאין מי שיספק להם כדורים מהאגפים ואפילו מהמרכז
נכון. אבל זה מה סלובו יודע... מה יעזרו שרם וקייטה ביחד ? מי יכניס להם כדורים פנימה ? יצרו לעצמם ? האחד נראה כבד השני לא שחקן שיוצר לעצמו מצבים. שוב בפעם המי יודע כמה - אם זה ההרכב אני לא מבין את סלובו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's